Jump to content
Dogomania

GroziłaMu Amputacja Przednich Łap Ale Jest Sznsa Na Ich Ratowanie-Potrzebne Pieniądze


asiaf1

Recommended Posts

[quote name='kazanus']A skąd Ty wiesz misiek-kurczak, że te peniądze idą na konkretny cel a nie do kieszeni.?????????[/quote]
Gdyby ktoś tak pomyslał to jaki sens miałaby wogle pomoc? Najczęsciej przedstawia się na dogo skany rachunków a i "stan pooperacyjny" widać gołym okiem!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kazanus']A skąd Ty wiesz misiek-kurczak, że te peniądze idą na konkretny cel a nie do kieszeni.?????????[/quote]
Miałam się nie wypowiadać ale takie zarzuty strasznie mnie zabolały.
Wiem, że niektóre osoby szczególnie nowe na dogo mogą mieć wątpliwości ale jak czytam coś takiego to po prostu jest mi przykro.
Je nie jestem osobą, która czeka na oklaski i słowa uznania ale myślę, że swoimi działaniami udowodniłam, że można mi ufać.
Te osoby, które mnie znają i wiedzą co robię dla psiaków wiedzą, że nigdy bym grosza dla siebie nie wzięła.
A tych, którzy mi nie ufają nie mam zamiaru o tym przekonywać.

To są najbardziej przykre słowa jakie ostatnio usłyszałam...

[B]Za leczenie Gratisa zostanie wystawiona faktura przez weterynarza.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Asiu, dodaj jeszcze słówko "nie" :evil_lol:

i nie przejmuj się, przecież misiek-kurczak Ci ufa
że my wszyscy, to wiesz
a kazanus jest nowy, poczyta Twoje watki i też nie będzie mieć wątpliwości, a może nawet pomoże spłacać te setki czy tysiące co miesiąc za hotelikowanie Miśka, Cyganka i bandy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fona'][quote name='asiaf1']
Je jestem osobą, która czeka na oklaski i słowa uznania ale myślę, że swoimi działaniami udowodniłam, że można mi ufać.
quote]


Asiu, dodaj jeszcze słówko "nie" :evil_lol:

i nie przejmuj się, przecież misiek-kurczak Ci ufa
że my wszyscy, to wiesz
a kazanus jest nowy, poczyta Twoje watki i też nie będzie mieć wątpliwości, a może nawet pomoże spłacać te setki czy tysiące co miesiąc za hotelikowanie Miśka, Cyganka i bandy[/quote]

z tych nerw tak napisałam.

Tak ja odmroziłam temu psu łapy, powyrywałam paliczki, zawiozłam do weta i w spisku z nim chcę zagarnąć 1 500 pln.

a jeszcze do podziału jest Pan, który go przygarnął i uratował od zamrznięcia i wyleczył z babeszjozy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Ponawiam pytanie, bo w ferworze o mnie zapomnieliście....[/quote]
Generalnie operacja będzie polegać na usunieciu martwych kości paliczków, króre pozostały.

Rozmawiałam dziś z Panią Moniką. Na tylnej łapie już prawie nie widać, że była kość na wierzchu.

Największy problem jest z jedną z przednich łap ponieważ martwica dużej poduszki jest już daleko posunięta i trwa walka o jej uratowanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kazanus']A skąd Ty wiesz misiek-kurczak, że te peniądze idą na konkretny cel a nie do kieszeni.?????????[/quote]


:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
bardzo nie lubię, gdy ktoś wypowiada sądy nie zapoznając się z "materiałem dowodowym" - wystarczy poczytać wszystkie wątki o psiakach pod opieką Asi, również tych, które domy już znalazły (a jest ich trochę), aby się przekonać, że to Psi Anioł

[quote name='asiaf1']Tak ja odmroziłam temu psu łapy, powyrywałam paliczki, zawiozłam do weta i w spisku z nim chcę zagarnąć 1 500 pln.
[/quote]

No przecież musisz mieć na waciki ;) a to, że dokładasz jeszcze do tych psów z własnej kieszeni i bierzesz na nie pożyczki, to w ogóle się nie liczy :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiaf1']
Tak ja odmroziłam temu psu łapy, powyrywałam paliczki, zawiozłam do weta i w spisku z nim chcę zagarnąć 1 500 pln.

a jeszcze do podziału jest Pan, który go przygarnął i uratował od zamrznięcia i wyleczył z babeszjozy.[/quote]
Tak myślałam, ty podła kobieto, jak mogłaś!:diabloti::lol::evil_lol:;)


[quote name='[B']kazanus][/b]
[I]A skąd Ty wiesz misiek-kurczak, że te peniądze idą na konkretny cel a nie do kieszeni.?????????[/I][/quote]
[I]Oj nie ładnie zaczynać "kariery" na dogo od oczerniania naszej koleżanki, jak trochę poczytasz to zobaczysz, że dział dogomani "Psy w potrzebie" to w większości znający się i UCZCIWI ludzie, a finanse są jasno rozliczane. Co innego gdyby to Asiaf miała takie wątpliwości w stosunku do ciebie - osoby nowej - ale na odwrót?![/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiaf1']Generalnie operacja będzie polegać na usunieciu martwych kości paliczków, króre pozostały.

Rozmawiałam dziś z Panią Moniką. Na tylnej łapie już prawie nie widać, że była kość na wierzchu.

Największy problem jest z jedną z przednich łap ponieważ martwica dużej poduszki jest już daleko posunięta i trwa walka o jej uratowanie.[/quote] A czy on po tej operacji będzie mógł w miarę normalnie chodzić? Nie bardzo mogę sobie to wyobrazić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kazanus']A skąd Ty wiesz misiek-kurczak, że te peniądze idą na konkretny cel a nie do kieszeni.?????????[/quote]


Witam,

Ponieważ to pytanie dotyczy mojej osoby nie wiem dlaczego, to na nie odpowiem.

[B]Z narzuconych przez nasze prawo ustaw, nie mam obowiązku udzielania odpowiedzi na to pytanie.[/B]
Kazanus zastanów się, a potem zadaj pytanie!!! Bo jak nie to:mad:

A wy dobrzy ludzie nie irytujcie sie bo szkoda zdrowia. Na wielu forach znajdzie się jakaś durna osoba, która niepotrzebnie zrobi zamieszanie.



Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewajanka']Słuchajcie nie ma co roztrząsać tego co napisała ta osoba. Pojawiła się na wątku najprawdopodobniej przypadkowo i nie ma pojęcia ile robicie dla tych biednych zwierząt. Asiaf nie zaprzątaj sobie tym głowy, tylko rób to co robisz najlepiej.:cool3:[/quote]
Święta racja.:p

Goniu, ja byłam u psiaka tylko raz zrobić zdjęcia, ale odpowiem bo mi chyba wetka powiedziała to co AsiF - te wystające kości trzeba usunąć, więc po palcach nie zostanie śladu. Pozostaną jednak duże poduszki. (jeśli uda się uratować też tą bardziej zainfekowaną - jeśli się nie uda i mimo leczenia martwica będzie postępować, wówczas tej łapy nie da się uratować - ale na trzech łapach pies jeszcze może chodzić!) Jeśli po operacji obie łapki się zagoją i poduszki obu łap będą uratowane, to psiak będzie mógł normalnie spacerować. Co prawda bez palcy w przednich łapach nie będzie tak zwinny, nie będzie już ganiać jak szalony, ale chodzić będzie! Opuszki są najważniejsze, bo chronią kości od ocierania o podłoże - dlatego jeśli opuszkę trzeba będzie usunąć (tfu!), to pies nie będzie mógł z tej łapy korzystać. Ale póki ma duże opuszki, może na łapie normalnie stawać.
Bardzo trzymam kciuki!

PS. Wetka też mówiła o możliwości wstawienia sztucznej poduszki w sytuacji, gdyby jednak martwica posunęła się dalej i trzebaby było usuwać poduszkę. Więc i takie możliwości są... Ale mam nadzieję że nie będzie to konieczne.

Link to comment
Share on other sites

To był ostatni dzwonek! Jeszcze dzień -dwa i martwica wdałaby się wyżej i opuszek by się nie uratowało. Widziałam z jakim poświęceniem wetki przemywają mu te rany żeby zmniejszyć stan zapalny, ma świetną opiekę.:p Też myślę że było warto.:p :loveu:Teraz mimo ran stoi na tych łapach, więc dlaczego miałby nie stać po wyleczeniu..? Tylko te podusie nieszczęsne żeby się utrzymały w całości.:oops:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich udało mi się wkońcu zarejestrować na dogomanii.
Jestem właścicielem psiaka. Czytałem wypowiedzi powyższe na jego temat. Oczywiście składam gorące podziękowania wszystkim, którzy nam pomagają w szczególności Doktorowi Bissenikowi, Pani Joasi, Cyganowi i wszytkim ze Wila Wet oraz innym miłośnikom zwierząt za poświęcenie. Z rozmowy z doktorem, który będzie operował pieska wynika, że jest bardzo dobrze na tym etapie. Martwe kości i niektóre skrawki trzeba będzie niestety usunąć ale jeżeli chodzi szczególnie o lewą łapkę to powinna być uratowana. Myślę, że Gratis nie może się doczekać kiedy do nas wróci-ostatnio byliśmy w odwiedzinach u niego gdy nas zobaczył prawie skakał z radości. Ale ma nadzieję, że wytrzyma jeszcze trochę i wróci szczęśliwie do domu. Pozdrawiamy wszystkich. Marcin i Karolina:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MarcinCZ']Witam wszystkich udało mi się wkońcu zarejestrować na dogomanii.
Jestem właścicielem psiaka. Czytałem wypowiedzi powyższe na jego temat. Oczywiście składam gorące podziękowania wszystkim, którzy nam pomagają w szczególności Doktorowi Bissenikowi, Pani Joasi, Cyganowi i wszytkim ze Wila Wet oraz innym miłośnikom zwierząt za poświęcenie. Z rozmowy z doktorem, który będzie operował pieska wynika, że jest bardzo dobrze na tym etapie. Martwe kości i niektóre skrawki trzeba będzie niestety usunąć ale jeżeli chodzi szczególnie o lewą łapkę to powinna być uratowana. Myślę, że Gratis nie może się doczekać kiedy do nas wróci-ostatnio byliśmy w odwiedzinach u niego gdy nas zobaczył prawie skakał z radości. Ale ma nadzieję, że wytrzyma jeszcze trochę i wróci szczęśliwie do domu. Pozdrawiamy wszystkich. Marcin i Karolina:loveu:[/quote]
Witaj MarcinCz. Jak dobrze zrozumiałam to Ty znalazłeś tego bidusia i ma u Was domek zaklepany?

Link to comment
Share on other sites

Tak- ma u nas domek zaklepany nie widze innej opcji. Nawet gdyby znalazł sie jego właściciel(przypuzczam że miał już kogoś) to nie dotanie go ponieważ po tak długim czasie nie widze innej możliwości. Gdyby nawet komuś się zgubił i chciałby go znaleźć to byłoby słychać. Nasze miasteczko nie jest duże w 40 min można na piechote obejść. Zresztą Gratisek już nas zaakceptował. Przyzwyczaił sie nawet do kotki. Nie możemy się też doczekać kiedy do nas wróci. W poniedziałem jak dobrze pójdzie pojedziemy w odwiedziny żeby nie czuł sie opuszczony przez nas. Mam też nadzieję, że trafię tego u kogo był:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MarcinCZ']Tak- ma u nas domek zaklepany nie widze innej opcji. Nawet gdyby znalazł sie jego właściciel(przypuzczam że miał już kogoś) to nie dotanie go ponieważ po tak długim czasie nie widze innej możliwości. Gdyby nawet komuś się zgubił i chciałby go znaleźć to byłoby słychać. Nasze miasteczko nie jest duże w 40 min można na piechote obejść. Zresztą Gratisek już nas zaakceptował. Przyzwyczaił sie nawet do kotki. Nie możemy się też doczekać kiedy do nas wróci. W poniedziałem jak dobrze pójdzie pojedziemy w odwiedziny żeby nie czuł sie opuszczony przez nas. Mam też nadzieję, że trafię tego u kogo był:diabloti:[/quote]
Cieszę się ze będzie z Wami.:loveu:
A jeśli kiedys miał dom, to co ten dom zrobił z jego łapkami?:mad:Nie, On nie mógł by tam wrócić:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiek-kurczak']Witaj Marcin Cz.

Cieszę się że piesula jest w Twoich rękach i mam nadzieję że tak zostanie.
Bo chyba ważne jest teraz dla niego ciepło i bliskość, niż finanse ktore ma już zapewnione.

Pozdrawiam
Cyganek[/quote]


Czaść Cyganek. Zostanie u nas już na zawsze i będzie miał jak należy. Jeżeli chodzi o fianse to w miare możliwości będziemy się odwzajemniać.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj pisałem podziękowania.
Chciałem również podziękować gorąco GRZEGORZOWI, który nas uświadomił o zagrożeniu jakie jest dla pieska i przekonał jeszcze tego samego dnia żeby zabrać Gratinka do stolcy na leczenie. Podziękowania należą się również Pani Marioli Zczyńskiej z siedleckiej gazety, która napisala o nim artykuł przez który trafił do nas Grzegorz i tak piesek znalazł się w szpitaliku.
Myślę, że Grati jest bardzo wdzięczny również ojcu mojej dziewczyny Panu Piotrowi, że nie przeszedł obojętnie koło niego gdy o zobaczył pierwszy raz i Pani Bożenie, która zastępowała nas później podczas naszej nieobecności w domu i opiekowała sie pieskiem.
W pomoc dla pieska zangażowało sie bardzo wiele osób. Brat ze swoją dziewczyną, którzy mieszkają w stolicy również są w stałym kntakcie gdyby coś było potrzeba szybko dostarczyć do kliniki zrobią to bez wahania ( my mamy 100 km).
Wszystkim Tym Gorąco Dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...