Jump to content
Dogomania

Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.


michelle04

Recommended Posts

wiem ciotki od bulli bardzo pomagają...
wiem ze kila dni temu do dzierzoniowa trafił amstaff....chyba pies :roll:

właściciel posadził go o agresję
wiem ze na to trzeba miec poprawkę bo ludzie czesto tak mówią zeby tylko psa zabrać.

do uciechowa kiedyś trafił agresor FRICO...okazał się życiową fajtłapą....przyjazny do wszystkiego co się rusza....

michelle masz możliwość sprawdzenia czy nie ma nowego astka w schronie???


o Ascie wiemy od policji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rotek_']wiem ciotki od bulli bardzo pomagają...
wiem ze kila dni temu do dzierzoniowa trafił amstaff....chyba pies :roll:

właściciel posadził go o agresję
wiem ze na to trzeba miec poprawkę bo ludzie czesto tak mówią zeby tylko psa zabrać.

michelle masz możliwość sprawdzenia czy nie ma nowego astka w schronie???


o Ascie wiemy od policji.[/quote]
ponawiam pytanie??

Link to comment
Share on other sites

.....Rotek ,nie ma amstaffa innego jak Peka:oops:ale ona to najłagodniejszy pies pod słoncem,ma cierpliwosć nawet do dzieci.W naszym schronisku jest dużo piesków i wszyskie maja nadzieje na domek:placz:a my tylko im pomagamy sie spotkać z ludzmi ktorzy je pokochają.:oops:Jezeli cos się zmieni napisze poniewaz wiem ze amstaffy maja wziecie:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4'].....Jezeli cos się zmieni napisze poniewaz wiem ze amstaffy maja wziecie:multi:[/quote]

A gdzie mają to wzięcie jeśli mogę spytać???? Bo nam jakoś ciężko idą adopcje bullowatych?

Bullowate mają wzięcie i owszem, ale u ludzi, ktorzy nie powinni mieć żadnego psa;)

Link to comment
Share on other sites

Peka znalazla sie dzieki Ulce na stronce naszej fundacji bedziemy starac sie znalezc dla niej domek ale juz na wstepie chce zaznaczyc ze nie wadajemy bullowatch bez sterylek lub w przypadku psa bez kastracji. A zatem dziewczyny nalezalo by pomyslec o bazarkach i zbieraniu pieniazkow dla Peki gdyby domek sie znalazl.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...