Jump to content
Dogomania

Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.


michelle04

Recommended Posts

Ghia bedziemy trzymać ręke na pulsie-choć mam nadzieję,że dziewczynka szybko się znajdzie. Giselle4 poinformuje schronisko o Twojej Almie i jesli tylko przywiozą podobnego psa, od razu skontaktujemy się z Tobą. A tak przy okazji to mam prośbę, w tym schronie znajduje sie dużo psów znalezionych w okolicach Lubina, więc jeśli bedziesz widziała jakieś ogłoszenia w Lubinie,że poszukują psa, proszę skieruj ich tutaj na wątek, albo bezpośrednio do mnie (606915472 ).Tak dużo ich w tym schronie i wszystkie czekają......Z "góry" dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

...witam ,dobre wiesci:loveu:Wczoraj Zuza doczekała się ludzi ktorzy zabrali ją do domkuhttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7a4bc6fc2bee2de8.html:multi:pokochali i dadzą jej miejsce przy swoim boku,domek jest dobry i sprawdzony:multi:ale były tez i łzy:placz:Pani Jasia popłakała sie bo bardzo polubila Zuzke[lubi wszystkie i martwi sie jak coś sie dzieje]aleZuzka to taka przylepka,posłuszna,figlarna i zawsze skora do zabawy:evil_lol:chociaż wielka i jak skoczy na klate to sie poczuje:oops::oops:Pózniej poszła do nowego domku Lisia...ruda piękna onka:multi:ciesze sie ,moze już coś sie ruszy:multi:moze jeszcze jeden i ...jeszcze jeden piesek znajdzie swoje miejsce wśród ludzkiej społeczności na godziwych zasadach:multi:Pieski czekają i my czekamy na ludzi:-o:cool3:

Link to comment
Share on other sites

....dzieki michelle04:loveu:
Własnie wróciłam ze schroniska:placz::placz:
prosze wszystkich o pomoc....młoda i zadbana [ale bardzo zestresowana] dalmatynka oraz w troche lepszej formie młody foksterier...czekają w naszym schronisku na ludzi[to najnowsze nabytki]:placz::placz:Z relacji Pani kierownik z dalmatynką nie jest najlepiej chudnie,ogon podkulony ,leży apatycznie w kojcu[ma jedynkę]mimo dokarmiania i mimo wiekszej uwagi...ona cierpi,wyczekuje a moze juz sie poddała?:placz::placz:Foksik troche mnie obszczekał,ale dał sie głaskać i okazywał radość na widok człowieka.Dora [o której juz pisałam wczesniej]chciała koniecznie isć na spacer,ale nie robila tego cała uradowana i merdająca.Pozycja -jak chcesz to pójdę z Tobą,jak nie to nie.Dlaczego te psy tak cierpią?dlaczego ja nie mogę spac.?oj cięzko dzisiaj ,ciężko:placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

giselle, nie widziałas tej suni.
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/184/img0805ag1.jpg[/IMG][/URL]
Sunia średniej wielkości...przypominająca owczarka niemieckiego.
Oszczeniła sie na działakach....
znaleźliśmy maluchom domy...

Sunia zniknęła nam z oczu około tygodnia temu.
Nikt jej nie widział....
Nie wiadomo co się stało:shake:
Trudno mi powiedziec w jakim wieku jest Sawa....
widziąlam ją tylko raz i wtedy nawet nie myślałam zeby zagladnąc jej w zęby.
Dopiero co odstawiono od niej szczeniaki.
Trudno mi powiedzieć czy ma jeszcze coś charakterystycznego....

Link to comment
Share on other sites

rotek....zobacze tez w sobote ,przejdę po wszystkich boksach....:placz:Wiem że od trzech dni są dwa nowe owczarki niemieckie naprawdę piękne..[ale to chłopcy].Jezeli jest Sawa to ją wytropie i może poznam...pózniej Cię powiadomie i wysle foty jak jakaś suńka bedzie podobna.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

....dzisiaj ciezki dzień,ale jestem szczęsliwa,boksereczka z linku michelle04 ma domek,to piekna dziewczynka:cool3:a domek sprawdzony z tradycjami i bardzo kochani ludzie:multi:u nich Lexa będzie drugim dzieckiem:loveu::loveu:smieszne ale ma swoj pokój ale miejsce do odpoczynku z podusią w kuchni....bo z niej straszny łasuch[wazy 30 kilogramów]:loveu::loveu::loveu::loveu:[IMG]http://poczta.onet.pl/zalacznik.html?a=v&k=0&f=0&ui=74887118&s=10[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

rotek_nie widzialam Sawy ani podobnej do niej suczki w schronisku:shake:..moze jedna troszeczkę jest podobna do niej ,ale została przywieziona z Laskowic Wielkich JAKIEŚ DWA TYGODNIE WSTECZ.sorry że nie mogłam pomóc:oops:Codziennie chodze około 10 kilometrow po naszym mieście i mam oczy szeroko otwate :crazyeye:moze zobacze sunieczke:oops::oops:szkoda bo taka mądra mama:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...