Jump to content
Dogomania

przywiązany do drzewa Jaś- zaczyna nowe,cudowne życie W NOWYM SUPER DOMKU!!!


clockwork

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MARCHEWA'][B][COLOR=red]Miałam następny telefon,pani fantastyczna,płakała opowiadając mi o swoim ostatnim psiaku,którego musieli uśpić po nieudanej operacji w grudniu.Jadą zobaczyć Jasia aż spod Żywca.O 14-tej powinni być.[/COLOR][/B][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
:kciuki: to ja trzymam z całej siły [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA'][B][COLOR=red]Miałam następny telefon,pani fantastyczna,płakała opowiadając mi o swoim ostatnim psiaku,którego musieli uśpić po nieudanej operacji w grudniu.Jadą zobaczyć Jasia aż spod Żywca.O 14-tej powinni być.[/COLOR][/B][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jesooo... oby :kciuki: oby :kciuki:

przejadą taki kawał to nie wierze że sie nie zakochają :loveu::loveu:

a jak Pani płakała po psiaku to już wiem że pokocha go całym serduchem



ja nadal nie mam żadnych konkretnych planów co bedzie jakby sie nie udało...
o 14tej ja bede już off-line... dajcie znać co i jak
Alu!!!!:modla::modla:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jesooo... oby :kciuki: oby :kciuki:

przejadą taki kawał to nie wierze że sie nie zakochają :loveu::loveu:

a jak Pani płakała po psiaku to już wiem że pokocha go całym serduchem

[COLOR=Red]też tak myślę że jak tyle jedzie to JASIEK :loveu:dziś pojedzie do domeczku ;)[/COLOR]



ja nadal nie mam żadnych konkretnych planów co bedzie jakby sie nie udało...
o 14tej ja bede już off-line... dajcie znać co i jak
Alu!!!!:modla::modla:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie martw się JA TU NA POSTERUNKU BĘDĘ ;)dam zaraz znac:multi:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA'][B][COLOR=red]Miałam następny telefon,pani fantastyczna,płakała opowiadając mi o swoim ostatnim psiaku,którego musieli uśpić po nieudanej operacji w grudniu.Jadą zobaczyć Jasia aż spod Żywca.O 14-tej powinni być.[/COLOR][/B][/quote]

Trzymam Jaśku oby to był ten domek :lol::p

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]A więc przyjechała cała rodzina,córa,syn i rodzice:loveu:,mają domek z ogrodem i zapewniają najlepsze warunki dla Jasia:loveu:zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie,podpisali umowę adopcyjną i zabrali Jasia w podróż do domku,chociaż Jaś wcale nie chciał za bardzo jechać,na przywitanie obszekał ich,że hej:eviltong:.Obiecali,że będą w kontakcie ze mną.[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=#ff0000]O 16-tej ma przyjechać ta druga pani,dzwoniłam do niej,że już nieaktualne,ale zgłosiła się pani z recepcji z kopalni,która o niczym nie wie.[/COLOR][/B]
[B][/B]
[B][COLOR=#ff0000]Magda,zmieniaj tytuł,że Jaś już znalazł kochający domek:multi::multi::multi:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA'][B][COLOR=red]A więc przyjechała cała rodzina,córa,syn i rodzice:loveu:,mają domek z ogrodem i zapewniają najlepsze warunki dla Jasia:loveu:zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie,podpisali umowę adopcyjną i zabrali Jasia w podróż do domku,chociaż Jaś wcale nie chciał za bardzo jechać,na przywitanie obszekał ich,że hej:eviltong:.Obiecali,że będą w kontakcie ze mną.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff0000]O 16-tej ma przyjechać ta druga pani,dzwoniłam do niej,że już nieaktualne,ale zgłosiła się pani z recepcji z kopalni,która o niczym nie wie.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff0000]Magda,zmieniaj tytuł,że Jaś już znalazł kochający domek:multi::multi::multi:[/COLOR][/B][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
:multi::multi::multi::multi::multi:dzwonię do Magdy :multi:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100211[/URL] Czy moglybyscie pomoc?:loveu:[/quote]

[quote name='Panca']ale super!!!:multi::multi::multi::multi:
moze warto zaproponowac Pani ktora byla zainteresowana Jasiem niejaka Fige?
patrz monika55[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
:evil_lol::evil_lol:jesteś pierwsza ;)


a już jak nie Figusia

to może któreś cudo od Halbiny [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halbina']Mije cudo nie jest czarne, jest suczką i ma pięć tygodni... będzie sporym psiakiem... linka nie podam, bo to spam jest... :cool1:[/quote]

:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:a może akurat pani się zapodobałoby inne kolorystycznie psiunio :loveu:


:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...