Jump to content
Dogomania

przywiązany do drzewa Jaś- zaczyna nowe,cudowne życie W NOWYM SUPER DOMKU!!!


clockwork

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a co z tym panem zainteresowanym psiakiem w katowicach????
dzwonimy do niego?? może już ktoś dzwonił??
wogóle nie wiem co sie dzieje na dogo:roll:ja jestem na kompku na 3 minutki... w domu już wogóle nie mam kompa :placz: więc jakby coś bede na fonie :-([/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a co z tym panem zainteresowanym psiakiem w katowicach????
dzwonimy do niego?? może już ktoś dzwonił??
wogóle nie wiem co sie dzieje na dogo:roll:ja jestem na kompku na 3 minutki... w domu już wogóle nie mam kompa :placz: więc jakby coś bede na fonie :-([/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[B][COLOR=Purple]dziewczyny z Medora wczoraj wieczorem pytały mnie, czy ktoś dzwonił do tych Katowic
kto ma ten numer? zadzwońcie... facet był podobno chętny na psiaka.. trzeba się rozeznać


Jańcio hopaj w górę
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fundacja Medeor']dzwonił dzis do nas pan z katowic pytał czy dowiedziemy psiaka a ja jestem zdania aby nie ciagac psow z daleka w katowicach tez sa te ktore potrzebuja domu
podaje nr tel kom [B]721336452[/B][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]tu jest numerek do Pana z Katowic ...kurcze zadzwońcie może Wy ...bo jak coś bedzie o Jaśka pytał :razz::razz:...a na fonika pieniążki zrzucimy :oops:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Marchewko... zadzwoń do pancia z Katowic..... wiesz o nim najwiecej... ja ew. podjade po niego i podrzuce do zony żeby w niedzielke go brała do K-ic ;)
za telefonika oddam pieniążki :loveu::loveu: ino nie gadaj za długo :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA']Ja do tego pana wczoraj posłałam sms-a,czy jest zainteresowany.On odpisał żebym mu pieska opisała,więc opisałam i kontakt się urwał.Dziś nikt nie odbiera,tylko poczta się zgłasza:sad:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]no to kicha..........:-([/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...