Jump to content
Dogomania

SARA!Owczarek Niemiecki - Zostaje w DT na stałe!


Doda_

Recommended Posts

Wklejam jeszcze jeden link:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105182[/URL]
Sunia piękna,szybko trzeba ją zabrać z tego domu!! Dziewczyna nie mogła się nią zająć,ze względu na okropnych sąsiadów i sunia musiała wrócić tam skąd ją zabrano! Śliczna jest!
Chyba,że już ktoś wkleił ten wątek i tym razem spóźniłam się jak Anetta:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 963
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='epe']Wklejam jeszcze jeden link:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105182[/URL]
Sunia piękna,szybko trzeba ją zabrać z tego domu!! Dziewczyna nie mogła się nią zająć,ze względu na okropnych sąsiadów i sunia musiała wrócić tam skąd ją zabrano! Śliczna jest!
Chyba,że już ktoś wkleił ten wątek i tym razem spóźniłam się jak Anetta:evil_lol:[/quote]

Epe, tym razem udało ci się, tego wątku jeszcze nikt nie wkleił :diabloti:
Ok już wyslalam ludziom..

Link to comment
Share on other sites

ja wklejajac sunia nie mialam na mysli adopcji a le pomoc kazda złotówka na wage złota szukuje sie sunia do operacji drogij operacji plissssssssssssssss

ale pilna pomoc potrzebna sunia ..ciezko chora blaga o pomoc ....

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9470490#post9470490"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...90#post9470490[/URL] __________________

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana]Witam [/FONT]
[FONT=Verdana][B]No nareszcie działa. :mad:[/B][/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=3][B][U][COLOR=red]Informacja o domkach![/COLOR][/U][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana]Oferty podanych psiaczków już wysłałam.[/FONT]
[FONT=Verdana]Czekam na odzew domków.[/FONT]

[FONT=Verdana]Jeszcze nie czytałam zaległości na forum, więc piszę to, co mi na serduszku leży.[/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=blue]Sara zostaje.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue]Mama wciąż się dąsa, ale będzie oki.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue]Ojciec, ja, siostra i siostrzeniec chcemy, żeby została.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue]Już nie wyobrażam sobie życia bez niej.[/COLOR][/FONT]

[FONT=Verdana][COLOR=purple][B]Sara [/B]– w piątek miała zdjęte szwy.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=purple]Wszystko się ślicznie zagoiło.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=purple]Martwica, która wcześniej spędzała mi sen z powiek, nie pojawiła się.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=purple]Wykupiłam jej też kropelki do oczek, bo ciągle ma w nich śpioszki.[/COLOR][/FONT]

[FONT=Verdana]Boje się nocy.[/FONT]
[FONT=Verdana]Naprawdę się boję.[/FONT]
[FONT=Verdana]Gdy zbliża się wieczór, od razu ogarnia mnie niepokój, jak będzie…?[/FONT]
[FONT=Verdana]Czy Sara będzie spać, czy będzie się męczyć.[/FONT]
[FONT=Verdana]Ostatnie noce były straszne.[/FONT]
[FONT=Verdana]Miała takie ataki, że aż obudziła moją siostrę w drugim pokoju.[/FONT]
[FONT=Verdana]Siedziałam przy niej i beczałam.[/FONT]
[FONT=Verdana]To takie cholera straszne.[/FONT]
[FONT=Verdana]Weterynarz zwiększył jej dawkę wieczorną, do jednej całej tabletki.[/FONT]
[FONT=Verdana]Prosił, żeby poczekać cały weekend i zobaczymy.[/FONT]
[FONT=Verdana]Jeśli jej nie pomoże, znaczyć będzie, że to chyba, podkreślam chyba, nie epilepsja.[/FONT]
[FONT=Verdana]Będziemy szukać przyczyny.[/FONT]
[FONT=Verdana]To jak szukanie igły w stogu siana.[/FONT]
[FONT=Verdana]Serce ma zdrowe, płuca też…?[/FONT]
[FONT=Verdana]Myślę, że zrobi wszystkie badania[/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=3][B][U][COLOR=purple]Mam te ataki nagrane na komórkę.[/COLOR][/U][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][B][U][COLOR=purple]Przesyłam linki do wrzuty.[/COLOR][/U][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana]Jakość nie jest najlepsza, ale dźwięk chyba oki.[/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=4][B][COLOR=purple]Chcę, żebyście to zobaczyli.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana]Może ktoś z was widział już coś podobnego i podpowie coś.[/FONT]
[FONT=Verdana]Może pokażecie to swoim weterynarzom?[/FONT]
[FONT=Verdana]Może oni mają jakiś pomysł?[/FONT]
[FONT=Verdana]Od razu mówię, że u piesków astma nie występuje, podobnie jak rak u rekinków, bo też mi to przeszło przez myśl.[/FONT]

[FONT=Verdana][URL]http://www.wrzuta.pl/film/ml6LqlBt2Y/sar.1[/URL][/FONT]
[FONT=Verdana][URL]http://www.wrzuta.pl/film/qr3WWRkLoV/sar.2[/URL][/FONT]
[FONT=Verdana][URL]http://www.wrzuta.pl/film/bRta8Ljn7H/sar.3[/URL]..[/FONT]

[FONT=Verdana]W dzień, to zupełnie normalny i szczęśliwy pies.[/FONT]
[FONT=Verdana]Nikt, patrząc na nią, nie powiedział by, że ma takie kłopoty.[/FONT]
[FONT=Verdana]Jest teraz naprawdę piękna i nie ma w tym co mówię cienia przesady.[/FONT]
[FONT=Verdana]Przysięgam, że ludzie zatrzymują się, żeby na nią popatrzeć i coś powiedzieć.[/FONT]
[FONT=Verdana]Np. tylko dziś:[/FONT]
[FONT=Verdana]Bawiłyśmy się piłką. Robotnicy naprawiający net, nie mogli się jej nachwalić.[/FONT]
[FONT=Verdana]Chwilę później poszłyśmy do sklepu.[/FONT]
[FONT=Verdana]Starsza pani zatrzymała się, żeby skomentować, jaki piękny pies.[/FONT]
[FONT=Verdana]Weszłyśmy do sklepu i sprzedawca również walną pod jej adresem sporo komplementów, pytając czy ma rodowód.[/FONT]
[FONT=Verdana]W drodze powrotnej młoda para również się zatrzymała i komplementowała ją.[/FONT]
[FONT=Verdana]Chyba trzeba jej kupić czerwoną kokardkę.[/FONT]

[FONT=Verdana]Kto patrząc na nią, pomyślał by, że każda noc, to koszmar…??[/FONT]

[FONT=Verdana]Sara to teraz kawał baby. Codziennie wyczesywana, ma lśniącą sierść i nabrała sporo ciałka. Wygląda jak prawdziwy owczarek. Silna, potężna i piękna.[/FONT]
[FONT=Verdana]Doda miała rację.[/FONT]
[FONT=Verdana]Zdjęcia nie pokazują, jak jest piękna.[/FONT]
[FONT=Verdana]Kurcze załatwię jej coś czerwonego.[/FONT]

[FONT=Verdana]Na spacerku:
"Oooo słyszę Kotka"[/FONT]
[FONT=Verdana][img]http://img220.imageshack.us/img220/5817/mojasaraaa005be3.jpg[/img][/FONT]

[FONT=Verdana]Gdzie masz mój patyczek?
[img]http://img220.imageshack.us/img220/8427/mojasaraaa006hx8.jpg[/img][/FONT]

[FONT=Verdana][img]http://img220.imageshack.us/img220/3128/mojasaraaa007tc1.jpg[/img][/FONT]

[FONT=Verdana][img]http://img220.imageshack.us/img220/6402/mojasaraaa008lm6.jpg[/img][/FONT]

[FONT=Verdana][img]http://img259.imageshack.us/img259/1484/mojasaraaa010qc0.jpg[/img][/FONT]

[FONT=Verdana]Sara i drażniąca się z nia Kira pod łóżkiem[/FONT]
[FONT=Verdana]
[img]http://img259.imageshack.us/img259/5804/mojasaraaa012ti7.jpg[/img]
[/FONT]
[FONT=Verdana]Błagalny wzrok Sary i olewanie Kiry[/FONT]
[FONT=Verdana]
[img]http://img220.imageshack.us/img220/7774/mojasaraaa015ye0.jpg[/img][/FONT]

[FONT=Verdana]Z kotem zawiesiła topór wojenny.[/FONT]
[FONT=Verdana]Idealnie jeszcze nie jest, bo Kira, jak mówi moja siostra i ojciec, to: kawał cholery[/FONT]
[FONT=Verdana]Witają się, wąchają, ale ta diablica potrafi specjalnie podjudzać Sarę.[/FONT]
[FONT=Verdana]Przechadza się obok ostentacyjnie i kusi…oj kusi.[/FONT]


[FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=blue][B]Wczoraj byłam na konsultacji u innego weta.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=blue][B]Zrobił jej EKG.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=blue][B]Serduszko osłuchowo i na wykresie jest oki.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=blue][B]Będzie miała jeszcze badania krwi u tego samego weta, ale z ta krewką muszę po pobraniu jechać do szpitala i zostawić ją do analizy. Oczywiście wszystko kosztuje.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=red][B][U]Musi mieć też zrobione prześwietlenie płuc.[/U][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=red][B]Weterynarz u którego byłam coś podejrzewa, ale nie chcę tu nic wykrakać.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=red][B]Oby było dobrze.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=red][B]Dzwoniłam dziś do lecznic, które mają RTG i ręce mi opadły.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=red][B]Najtańsze prześwietlenie kosztuje 80-90 zł. a w jednej lecznicy pani zaśpiewała mi 160 + narkoza.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=red][B]Czy oni na głowy poupadali!!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=red][B]Brak mi słów.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana][COLOR=blue][B]Ponieważ dogo ostatnio działa jak działa, [/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue][B]a raczej nie działa :/ [/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue][B]podaję moje gg [COLOR=red][U]4969405,[/U][/COLOR] [/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue][B]bo brak kontaktu z Wami to traumatycznie przeżycie :([/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue][B]I mój mail [COLOR=red][U][email protected][/U][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana][B][COLOR=darkgreen][U]Głupio mi prosić, ale...[/U][/COLOR][/B][/FONT]
[FONT=Verdana][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=purple][B]Jeśli ktoś może choć troszkę pomóc finansowo…[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=purple][B]Każda złotóweczka się liczy… [/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue][B]Dopisek: "Dla Sary"[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue][B]Łukasz Lezuch
ul.Glogera 12/14 m 10
42-200 Częstochowa
nr konta: 08 1050 1142 1000 0090 6021 7842[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Safii wybacz, ale obecnie nie mam jak pomóc finansowo......:shake:

Jednak obiecuję, że pokażę wszystko mojej Wetce...
Mam nadzieję, że coś podpowie....
Będzie to kolejna opinia....

Biedna Sara, z trudem patrzyłam jak się męczy..........:-(
Oby to nic poważnego.............

Link to comment
Share on other sites

to ja - odbiegając od tematu - podam moją kandydatkę szukającą domku

Mam suczkę rok i 8 mies, ma na imię Koka, jest od włascicieli. Wysterylizowana, odrobaczona, odpchlona, poszczepiona, zadbana itd.
Swietna :) Myziak, bardzo przyjazna, bardzo posłuszna. Inne psy oraz koty - ok :) (oprocz niej jest suka, pies i bodajże 3 koty)
Mieszka w Częstochowie, jest w kojcu, ma wybieg. Zdjęcia bedą wieczorem jak zrzuce z aparatu

Warunki :
Moze byc do mieszkania, jesli dom z ogrodem - musi być porządne ogrodzenie - psina przegryza drewniany płot
Zadnego ptactwa w okolicy - zagryza drób gołębie i wszystko co ma pierze ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Safii'][FONT=Verdana][B][COLOR=darkgreen][U]Głupio mi prosić, ale...[/U][/COLOR][/B][/FONT]

[FONT=Verdana][COLOR=purple][B]Jeśli ktoś może choć troszkę pomóc finansowo…[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=purple][B]Każda złotóweczka się liczy… [/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Verdana][COLOR=blue][B]Dopisek: "Dla Sary"[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue][B]Łukasz Lezuch
ul.Glogera 12/14 m 10
42-200 Częstochowa
nr konta: 08 1050 1142 1000 0090 6021 7842[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
Saffi, dobrze ze mówisz. Utrzymanie Sary nalezy do nas wszystkich a nie do Ciebie. Ty dajesz jej wspanialy dom, to bardzo duzo- dla Sary najwiécej.
Dziewczyny, zróbcie zrzutké, chciaz po 10zl. sama wyskrobié resztké z tego miesiáca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Safii']
[FONT=Verdana][SIZE=3][B][U][COLOR=red]Informacja o domkach![/COLOR][/U][/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana]Oferty podanych psiaczków już wysłałam.[/FONT]
[FONT=Verdana]Czekam na odzew domków. [/FONT][/quote]

Wlasnie, chcialabym zeby ten domek w Rzeszowie byl sprawdzony, juz niedlugo. Moze dziewczyna Cambel sprawdzi ten domek, ale to wszystko zalezy od ciebie, wiec jesli bedziesz mogla, to porozmawiaj z ta dziewczyna.

[FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=blue][SIZE=2][COLOR=#000000][quote name='Safii'][/COLOR][/SIZE]Sara zostaje.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue]Mama wciąż się dąsa, ale będzie oki.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue]Ojciec, ja, siostra i siostrzeniec chcemy, żeby została.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue]Już nie wyobrażam sobie życia bez niej. [/COLOR][/FONT][/quote]

[COLOR=black]Naprawde wspaniale ja sie strasznie ciesze i [COLOR=red]NIE MOGE W TO UWIERZYC, ZE MÓWIE LUDZIOM 'ADOPCJA SARY JUZ NIEAKTUALNA'[/COLOR] a jeszcze niedawno na cala sile szukalam dla niej wspanialego domu, a znalazla najwspanialszego.. [/COLOR]

[FONT=Verdana][COLOR=purple][COLOR=#000000][quote name='Safii'][/COLOR][B]Sara [/B]– w piątek miała zdjęte szwy.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=purple]Wszystko się ślicznie zagoiło.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=purple]Martwica, która wcześniej spędzała mi sen z powiek, nie pojawiła się.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=purple]Wykupiłam jej też kropelki do oczek, bo ciągle ma w nich śpioszki. [/COLOR][/FONT][/quote]

[COLOR=black]Ciesze sie ze wszystko jest OK, tylo niech sara wyrzuci z siebie te ataki dusznosci.. Mam nadal nadzieje ze wyjdzie z tego, bedzie kiedys spala cala noc spokojnie, tylko potrzeba tyle badan - a zeby zrobic badania potrzebne sa pieniadze..[/COLOR]

Wiem, ze zdjecia nie pokazuja jaka piekna jest ta Sara:evil_lol:
U babci tez ludzie mowili ze to strasznie piekny pies, jak tylko odwrocili sie i spojrzeli na sare w sekunde powiedzieli OJ JAKI PIEKNY PIES...
Kotek musi pokochac sare:mad: Moze tak bedzie kiedys.. beda spaly razem:loveu:

[quote name='Safii'][FONT=Verdana][B][COLOR=darkgreen][U]Głupio mi prosić, ale...[/U][/COLOR][/B][/FONT]

[FONT=Verdana][COLOR=purple][B]Jeśli ktoś może choć troszkę pomóc finansowo…[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=purple][B]Każda złotóweczka się liczy… [/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Verdana][COLOR=blue][B]Dopisek: "Dla Sary"[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue][B]Łukasz Lezuch [/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Verdana][COLOR=blue]ul.Glogera 12/14 m 10[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=blue]42-200 Częstochowa[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Verdana][COLOR=blue]nr konta: 08 1050 1142 1000 0090 6021 7842[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

No nie, irenko :mad: Nie mow nigdy ze glupio ci jest prosic o to.. Ty dalas sarze bardzo wiele - stały ciepły kochajacy dom.. to naprawde bardzo duzo.. Pomozemy ci finansowo bo my wszyscy bardzo chemy zeby sara wyzdrowiala.. Ja przesle 100 zl, a Milcia 50 zl. Razem 150 zl.. P.irenka tez przesle ale nie wiem ile. Irenko, jak pieniadze starcza, zrob sarze DOKLADNE badania (wszystkie)..

[quote name='maggiejan']Ja wpłacę jutro 20zł.[/quote]

Dziekuje strasznie, wiec wiem ze beda napewno 170 zl.

[quote name='Hakita']Safii wybacz, ale obecnie nie mam jak pomóc finansowo......:shake:

Jednak obiecuję, że pokażę wszystko mojej Wetce...
Mam nadzieję, że coś podpowie....
Będzie to kolejna opinia....

Biedna Sara, z trudem patrzyłam jak się męczy..........:-(
Oby to nic poważnego.............[/quote]

Nie szkodzi ze nie mozesz pomoc finansowo, dziekuje ze pokazesz to swojej wetki, bardzo dziekuje:loveu: Moze cos uda sie, moze ten wet juz widzial cos takiego u psa i wie jak leczyc.. (niech powie ze wie jak ja wyleczyc!) ;)

[quote name='emilia2280']Saffi, dobrze ze mówisz. Utrzymanie Sary nalezy do nas wszystkich a nie do Ciebie. Ty dajesz jej wspanialy dom, to bardzo duzo- dla Sary najwiécej.
Dziewczyny, zróbcie zrzutké, chciaz po 10zl. sama wyskrobié resztké z tego miesiáca.[/quote]

dziekuje, jestes kochana. No tak - my wszyscy wiemy ze Safii daje Sary najwspanialszy dom, duzooo milosci.. I nie powinno byc jej glupio prosic o pomoc finanssowa :cool3:

[quote name='epe']Pewnie,że zrobimy! Safi nie musi prosić,wystarczy,że napisze o koniecznych badaniach,to będziemy się zrzucać![/quote]

No tak ja tez czekam jak Safii napisze jakie badania bedzie musiala przejsc Sara i ile beda kosztowaly:cool3:


[SIZE=3][COLOR=red]Safii - nie martw się, pomozemy Ci finansowo, pisz tylko jakie badania bedzie musisala przejsc sara i ile one beda kosztowac..[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]Kochana jestes:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Wlasnie, chcialabym zeby ten domek w Rzeszowie byl sprawdzony, juz niedlugo. Moze dziewczyna [SIZE=3][B]Cambel[/B][/SIZE] sprawdzi ten domek, ale to wszystko zalezy od ciebie, wiec jesli bedziesz mogla, to porozmawiaj z ta dziewczyna.

[/quote]


osobiscie nie polecam w/w osoby ja sie zglosilam do prwdzenia dostalam nr gg do dziewczyny ktora sie opiekuje sara zostawilam jej wiadomosc na gg i teaz czekam na ddalsze wskazowki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdalenkl']osobiscie nie polecam w/w osoby ja sie zglosilam do prwdzenia dostalam nr gg do dziewczyny ktora sie opiekuje sara zostawilam jej wiadomosc na gg i teaz czekam na ddalsze wskazowki[/quote]

Oj.. ja nie bede mówic kto ma tam pójsc, porozmawiaj z Safii, to ona zdecyduje o wszystkim :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana][B]Dodzia [/B]Kochanie, no jak ma mi nie być głupio. :shake:[/FONT]
[FONT=Verdana]"Przysposobiłam" Sarcię, jest pod moją opieką i powinno mnie stać [/FONT]
[FONT=Verdana]na jej leczenie…[/FONT]
[FONT=Verdana]Dlatego mi głupio :oops::oops::oops:[/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=deepskyblue][U]Dziękuję, dziękuję Wam wszystkim.[/U][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Verdana][COLOR=blue]W [B][U]piątek[/U][/B] jadę pobrać Sarze krew [/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue](mam cichą nadzieję, że u weterynarza nic nie zapłacę, ale nie wiem)[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue]Potem z tą krwią, pojadę do szpitala do laboratorium.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue]Nie wiem, jakie badania zostaną zlecone, [/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue]więc pojęcia nie mam bladego, ile to będzie kosztować.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue]Po południu (piątek) jadę na zdjęcie RTG.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue]Jeśli pierwsze zdjęcie będzie oki, to na jednym zdjęciu się skończy.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue]Jeśli nie daj Boże, pfu, pfu, pfu, coś będzie nie tak, [/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue]zrobią jeszcze 2 zdjęcia boczne.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue]Ile zapłacę, też nie wiem…[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue]Mam nadzieję, że jedno zdjęcie zamknie się w 100 zł. [/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][B](to naprawdę kradzież)[/B][/FONT]
[FONT=Verdana][B][COLOR=royalblue]W poniedziałek pojadę z wynikami do weta…i zobaczymy co dalej.[/COLOR][/B][/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=magenta]Tak Wam dziękuję…[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=magenta]To taki cudowny pies i tak bardzo chcę, [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=magenta]żeby była zdrowa, [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=magenta]żeby choć jedną noc przespała spokojnie. :( :( :([/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid][B]A w dzień.[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]Jest przekochana. :loveu:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid][B]Mój ojciec ją uwielbia.[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]I z Kirą jest coraz lepiej. [/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]Pozwala się już Sarze lizać i śpią sobie razem na podłodze w pokoju.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]Gdy Sara wychodzi na spacer, Kira lata po domu i miaucząc jej szuka.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]Ganiają się po pokojach. :roll:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]To nie jest jeszcze miłość, bo gdy Sara zbyt się ekscytuje, [/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]dostaje łapą od Kiry [/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid](i hi,hi nawet nauczyła się już robić uniki :lol: ), [/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]ale myślę, że niedługo będą nierozłączne. :)[/COLOR][/FONT]

[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]Sara zaczęła też szczekać, gdy ktoś puka do drzwi.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]Wcześniej tego nie robiła.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]Była obojętna kto wchodzi i wychodzi z domu.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]Teraz szczeka i za każdym razem dostaje pochwałę od mojego ojca. :multi:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]Chyba poczuła się już bezpieczna, u siebie… [/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]i zaczęła bronić swojego domu.[/COLOR][/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=darkorchid][B]Tak bym chciała, żebyście wszyscy ją poznali…[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=blue][B]Sara od kilku dni, robi coś jeszcze…[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=royalblue]coś, co sprawia, że stoję, [/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=royalblue]patrzę na nią i jestem gdzieś w środku naprawdę szczęśliwa. :D[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=royalblue]Robi to zawsze na ostatnim, wieczornym spacerze, [/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=royalblue]gdy chodzi sobie bez smyczy, tam gdzie chce.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=royalblue]Jest jeden trawnik, na którym zawsze się zatrzymuje, wącha wszystko i…[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=royalblue]zaczyna skakać, biegać i szaleć po trawie.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=royalblue]Zupełnie jakby bawiła się z jakimś niewidzialnym psem.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=royalblue]Robi przewroty, turlika się i wygląda na naprawdę szczęśliwego psa. :multi:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=royalblue]Zachowuje się tak od 3-4 dni.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=royalblue]Aż miło popatrzeć, aż serduszko się cieszy, gdy to widzę. [/COLOR]:loveu::loveu::loveu:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Safii'][FONT=Verdana][B]Dodzia [/B]Kochanie, no jak ma mi nie być głupio. :shake:[/FONT]
[FONT=Verdana]"Przysposobiłam" Sarcię, jest pod moją opieką i powinno mnie stać [/FONT]
[FONT=Verdana]na jej leczenie…[/FONT]
[FONT=Verdana]Dlatego mi głupio :oops::oops::oops:[/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=deepskyblue][U]Dziękuję, dziękuję Wam wszystkim.[/U][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Verdana][COLOR=blue]W [B][U]piątek[/U][/B] jadę pobrać Sarze krew [/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue](mam cichą nadzieję, że u weterynarza nic nie zapłacę, ale nie wiem)[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue]Potem z tą krwią, pojadę do szpitala do laboratorium.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue]Nie wiem, jakie badania zostaną zlecone, [/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue]więc pojęcia nie mam bladego, ile to będzie kosztować.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue]Po południu (piątek) jadę na zdjęcie RTG.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue]Jeśli pierwsze zdjęcie będzie oki, to na jednym zdjęciu się skończy.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue]Jeśli nie daj Boże, pfu, pfu, pfu, coś będzie nie tak, [/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue]zrobią jeszcze 2 zdjęcia boczne.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue]Ile zapłacę, też nie wiem…[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=blue]Mam nadzieję, że jedno zdjęcie zamknie się w 100 zł. [/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][B](to naprawdę kradzież)[/B][/FONT]
[FONT=Verdana][B][COLOR=royalblue]W poniedziałek pojadę z wynikami do weta…i zobaczymy co dalej.[/COLOR][/B][/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=magenta]Tak Wam dziękuję…[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=magenta]To taki cudowny pies i tak bardzo chcę, [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=magenta]żeby była zdrowa, [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=magenta]żeby choć jedną noc przespała spokojnie. :( :( :([/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid][B]A w dzień.[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]Jest przekochana. :loveu:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid][B]Mój ojciec ją uwielbia.[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]I z Kirą jest coraz lepiej. [/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]Pozwala się już Sarze lizać i śpią sobie razem na podłodze w pokoju.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]Gdy Sara wychodzi na spacer, Kira lata po domu i miaucząc jej szuka.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]Ganiają się po pokojach. :roll:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]To nie jest jeszcze miłość, bo gdy Sara zbyt się ekscytuje, [/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]dostaje łapą od Kiry [/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid](i hi,hi nawet nauczyła się już robić uniki :lol: ), [/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]ale myślę, że niedługo będą nierozłączne. :)[/COLOR][/FONT]

[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]Sara zaczęła też szczekać, gdy ktoś puka do drzwi.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]Wcześniej tego nie robiła.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]Była obojętna kto wchodzi i wychodzi z domu.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]Teraz szczeka i za każdym razem dostaje pochwałę od mojego ojca. :multi:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]Chyba poczuła się już bezpieczna, u siebie… [/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=darkorchid]i zaczęła bronić swojego domu.[/COLOR][/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=darkorchid][B]Tak bym chciała, żebyście wszyscy ją poznali…[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

Naprawde, mowie ci, nie powinno byc ci glupio..
Ty juz od poczatku mowilas ze nie stac ci na leczenie, ale ZABRALAS JĄ pod swoj dach, a my obiecalismy ze pomozemy finansowo, pomoglismy i nadal pomozemy. Niewazne czy stac cie na leczenie czy nie, ale dalas jej najwspanialszy domek - to jest najwazniejsze. A nie kasa - kasa sie znajdzie, my Ci pomozemy. Kochana!!!

To dobrze ze pojedziesz z nia do lekarza, ciesze sie. Bedzie 170 zl + pieniadzki od p.irenki nie wiem ile ona wplaci.. Gdyby juz nikt nie wplacal ci pieniadzki a bys je bardzo potrzebowala na leczenie Sary to bardzo bardzo prosze pisz smialo do mnie, nie siedz cicho bo :mad: :loveu:

My wszyscy tez chcemy by spala spokojnie...To musi sie udac, narazie nic nie mowie.. ale mam taka nadzieje...

U kolegi pierwszego dnia zaczela pilnowac dom, ale niestety stracila dom - jego babka wygonila Sare.. U mojej babci nie szczekala, tylko bronila babcie przed mezczyznami :lol: Moze szczekala w domu nie wiem babcia nic mi o tym nie mowila.. Sara tylko ciagle plakala za mna bo ja codziennie lub co kilka dni ja odwiedzalam i jak wychodzilam do domu to plakala za mna.. Wiedzialam ze kot polubi sare.. Gdyby sara nie byla taka lagodna dla kotka to chyba nic z tego ale na szczescie jest taka lagodna i sie udalo, jeszcze uda sie, kotek bedzie przychodzic do sary i spac z nia:loveu:

Sara to wspanialy pies, ja wiedzialam od poczatku..

[COLOR=red]Safii, jestes przekochana :*:*:*[/COLOR]

[quote name='Safii'][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=blue][B]Sara od kilku dni, robi coś jeszcze…[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=royalblue]coś, co sprawia, że stoję, [/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=royalblue]patrzę na nią i jestem gdzieś w środku naprawdę szczęśliwa. :D[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=royalblue]Robi to zawsze na ostatnim, wieczornym spacerze, [/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=royalblue]gdy chodzi sobie bez smyczy, tam gdzie chce.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=royalblue]Jest jeden trawnik, na którym zawsze się zatrzymuje, wącha wszystko i…[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=royalblue]zaczyna skakać, biegać i szaleć po trawie.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=royalblue]Zupełnie jakby bawiła się z jakimś niewidzialnym psem.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=royalblue]Robi przewroty, turlika się i wygląda na naprawdę szczęśliwego psa. :multi:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=royalblue]Zachowuje się tak od 3-4 dni.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=royalblue]Aż miło popatrzeć, aż serduszko się cieszy, gdy to widzę. [/COLOR]:loveu::loveu::loveu:[/FONT][/quote]

[COLOR=black]Tak sie zachowuje bo czuje sie kochana przez was, bezpieczna, szczesliwa... [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...