Jump to content
Dogomania

Korek, supermisiaczek - 5 lat w schronisku Radom -już w swoim domku!-nowe zdjęcia!


red

Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Miałam dziś telefon w sprawie Korka....Dzwonił sympatyczny pan z żoną, mieszkają w Warszawie na Służewiu w mieszkaniu 40m2 z dużym balkonem. Pani płakała rozczulała się nad Korkiem. Mieszkają sami, nie mają dzieci, pracują w różnych godzinach, Korek będzie miał dużo spacerów. Początkowo myśleli o szczeniaku, ale jak pani zobaczyła Korka, po prostu się w nim zakochała. Oboje czekają na niego, kupią mu długaśną smyczkę, pani stwierdziła, że na pewno nie zrazi się, jeśli Korek na początku np załatwi się w domu. To bardzo ciepli ludzie i są zdecydowani. Chyba można im zaufać, do warszawy z transportem nie powinno być problemu. Po świętach Koreczek może być już w domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tula']Koruś do góry, ja go dałam do wszystkich ogłoszeń, które znam i cały czas ponawiam na aaby w wyborczej ale chyba to nic narazie nie dało, szkoda bo to super psiak..[/quote]Tula, właśnie z tego ogłoszenia aaby w wyborczej dzwonili ci państwo. Nigdy nie wiadomo, co poskutkuje....

Link to comment
Share on other sites

Koruś już w swoim domciu!!!:multi::multi::multi: Zamieszkał we wspaniałym domku w Warszawie na Służewcu. Pani Ewa nie mogła się Korka doczekać, pokochała Go jeszcze zanim do niej przybył. To się chyba nazywa miłość od pierwszego wejrzenia:cool3:. Zresztą ze strony Korka ta miłość jest odwzajemniona:loveu:

Koreczku życzymy Ci wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!:laola:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...