Jump to content
Dogomania

Korek, supermisiaczek - 5 lat w schronisku Radom -już w swoim domku!-nowe zdjęcia!


red

Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

tak sobie myślę, że te wątki na dogo gucio dają... może czasem. Można pisać i pisać a tu nic... tylko podnoszenie wątku przez grono dogomaniaków siedzących na wątku danego piesa. Jak się wkurzę to zacznę robić piesom plakaty i wyruszę na walkę z wiatrakami i nieświadomymi psiego losu ludzi w miasto (oczywiście za pozwoleniem odp. osób).

Korek! 3maj się! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Makuuu']tak sobie myślę, że te wątki na dogo gucio dają... może czasem. Można pisać i pisać a tu nic... tylko podnoszenie wątku przez grono dogomaniaków siedzących na wątku danego piesa. Jak się wkurzę to zacznę robić piesom plakaty i wyruszę na walkę z wiatrakami i nieświadomymi psiego losu ludzi w miasto (oczywiście za pozwoleniem odp. osób).
...[/quote]

Wątki dają dużo, pod warunkiem, że nie trwa to wieczność. Paradoksalnie, najlepiej jest wtedy, kiedy jest... najgorzej (patrz wątek Kiwika). Następuje pospolite ruszenie i pomoc nadchodzi od ręki. W przypadku psiaka w miarę zdrowego, obowiązuje zasada "czekaj tatka latka" :shake: Jeśli nie uda się znalezć domku w przeciągu miesiąca, wątek umiera śmiercią naturalną...
Potem to już zostają tylko "hooopki"
Plakaty, to dobry pomysł, ale w jednym mieście trudno jest wyadoptować większą ilość psiaków.

P.S. Nie musisz nikogo pytać o zgodę. W razie czego, moją masz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red']Samo podnoszenie nic nie daje, ale nadzieja w allegro i innych ogłoszeniach.[/quote]

Z naciskiem na [B]inne ogłoszenia[/B]. Najbardziej zacięci dogoogłaszacze, potrafią przesiedzieć pół nocy przy ogłaszaniu psiaka, ale efekty są namacalne.
>Makuuu, a może wezmiesz się za tego typu ogłoszenia? Mogę się postarać o wykaz najbardziej wziętych portali, gdzie prawdopodobieństwo sukcesu jest największe. Przy Twoim sprycie i znajomości kompa, poradzisz sobie z tym w "tri miga". Zawsze to łatwiejsze, niż ganiania z plakatami, które i tak są zalepiane lub zrywane...

Link to comment
Share on other sites

Mogę wykorzystać i taką opcję ;) (na razie próbowałam tylko na adopcje.org ale więcej portali to więcej możliwości i ludków, potencjalnych osób adoptujących :) ). Jak już zacznę to... :cool3: będzie tego dużo :D
Za listę byłabym dzwięczna...
A co do znajomości kompa... tak jak ja potrafią wszyscy :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gallegro']Paradoksalnie, najlepiej jest wtedy, kiedy jest... najgorzej (patrz wątek Kiwika). Następuje pospolite ruszenie i pomoc nadchodzi od ręki. W przypadku psiaka w miarę zdrowego, obowiązuje zasada "czekaj tatka latka" :shake: Jeśli nie uda się znalezć domku w przeciągu miesiąca, wątek umiera śmiercią naturalną...
Potem to już zostają tylko "hooopki"[/quote]

Faktycznie... Też zauważyłam, że ludzie jeżeli się interesują psiną do adopcji to albo musi to być taka bida, że tylko usiąść i płakać albo psiak, który może kiedyś zostanie czempionem a aktualnie jest rozkosznym szczeniakiem... Takie pośrednie czekają i czekają...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Makuuu']Faktycznie... Też zauważyłam, że ludzie jeżeli się interesują psiną do adopcji to albo musi to być taka bida, że tylko usiąść i płakać albo psiak, który może kiedyś zostanie czempionem a aktualnie jest rozkosznym szczeniakiem... Takie pośrednie czekają i czekają...[/quote]

Dokładnie to chciałem napisać, tylko, że ... nie napisałem ;)
Znajomość (czyt. biegłość i sprawność korzystania) kompa, masz o niebo większą, niż pewna dogociotka, której nie wymienią z nazwiska (sorry Wandziu :loveu:), a i tak daje sobie ona doskonale radę, choć kosztem wielu godzin spędzonych przed kompem (że o kilku termosach kawy nie wspomnę :razz:).
To właśnie od Wandzi dostanę (mam nadzieję) wspomniany wykaz portali, na których sama zamieszcza anonse.
Sam również mam zamiar z tego korzystać.

P.S. Przykładem skuteczności może być Mamba, która kilka razy miała Allegro, a domek znalazła właśnie dzięki mrówczej pracy Wandzi.

Przy okazji... Koreczku, hooop na pierwszą ;-)

Link to comment
Share on other sites

No już myślałam, że o ciotce red wspomniałeś, ale widocznie nie jest tak tragicznie. Może Wandzię uprosimy o ogłoszonka dla Korka, bo jakoś nic się nie dzieje u niego. Makuu, ja kiedyś zrobiłam plakaty o Maksie, moim podopiecznym i rozwieszałam w mieście, lecznicach, sklepach, uprosiłam o artykuł w gazecie i niestety nikt nie zadzwonił. To nasze miasto jest chore. Trzeba wyjść poza...

Link to comment
Share on other sites

Witaj tula, teraz jakiś martwy okres na adopcje. Z allegro ciągle cisza...... Pamiętaj o Korciu i ogłoszeniach, proszę. Biedna psina tyle lat.............................:-( Ale rudzik, pamiętasz taki z chorą łapką, kiedyś był z gabrysiem, oba inwalidy, wypuszczała ich nieraz Bożenka, ma wreszcie dom.... ale przez przypadek. Bo też już wpadł w depresję, nie wychodził z budy.

Link to comment
Share on other sites

Koreczek (z soboty): zza krat bo Kasia jadła bułę (przerwa) a piesy bardzo chciały buuuzi dawać ;)

[IMG]http://republika.pl/blog_qc_552970/1009329/tr/koreq.jpg[/IMG]

[IMG]http://republika.pl/blog_qc_552970/1009329/tr/hghfghgfhhfghgfhgfhgfhgfhgfhghgfhg.jpg[/IMG]

[IMG]http://republika.pl/blog_qc_552970/1009329/tr/koreczekkkk.jpg[/IMG]

w sobotę weźmiemy go na spacer ;) czyli będą fotki na których Koreczek w całej okazałości

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...