Jump to content
Dogomania

Młodziutki mieszaniec Pekińczyka znalazl domek :) dziekujemy Ewadr!


Agnieszka(Visenna)

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak tylko ogarnę sie z Liskiem i niespodzianka, ktora jedzie do mnie to podejde i pstrykne zdjecia. Piesio ma sie dobrze, moja córa ogląda go codziennie. Wesoły, zadbany. Jak jest na podworku a podejdzie się do bramki to hałas robi niemiłosierny. Jutro wraca z zimowiska starsza córka i bedzie Kleksik z moimi czipsami chodził na spacery.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='ewadr']Podejdę i zrobie mu zdjecia, a Ada- jeje dostanie namiary na właścicieli.[/quote]

A to zdjęcie również będzie spreparowane w Photo-shopie, a dane właścicieli podstawione? Tak jak tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105428&page=24[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka(Visenna)']Ulu, ale czy te psy były autentycznie wyadoptowywane? domy po pozniejszych wizytach poadopcyjnych nie budzily zastrzezen ??[/quote]

Właśnie niestety budzi zastrzeżenia i to nieraz bardzo. Bardzo często psy wracały - albo były zwracane albo odbieraliśmy.

Link to comment
Share on other sites

Też morda mi się rozjechała jak zobaczyłam jego zdjęcia. Stęskniłam sie za tą czarną mordką. Straszliwie mi sie podoba pomimo że kropek nie ma :diabloti: Tylko nie mówcie tego mojemu Mędrusiowi :roll: bo chłopak w depresje znowu mi wpadnie. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...