Jump to content
Dogomania

Sędziowie


Asia_Focus

Recommended Posts

[quote name='Ania_Carmen']A ja mam dokładnie odwrotne zdanie. Niemiły i niesympatyczny do wystawców. Bardzo nie wyrozumiały co do młodziaków, moją 7 miesieczną sunie wyrzucił z ringu, bo nie chciała mu pokazać zębów stojąc w pozycji wystawowej :angryy:, zaznaczam, że mała wystawiała się pięknie.:shake:[/quote]
To może trafiłam akutat na jego dobry dzień, albo Ty na zły?! Namnie naprawdę zrobił pozytywne wrażenie!:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sandi']Haker11 no właśnie mnie też ta pani Viera Staviarska będzie sędziować w Poznaniu. Fajnie jakby się znalazły jakieś informacje o niej :)[/quote]
A co wystawiasz yorki?? Kurczę o niej nie ma rzadnej informacji!:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marihuana']Kochani potrzebuje informacji o nastepujących sędziach:
[B][COLOR=magenta]Kirill Barbosov (RUS)[/COLOR] i [B][COLOR=lime]Jorgen Hindse Madsen (DK).[/COLOR] [/B][/B]

[B][B]Bardzo dziekuje za wszelkie informacje :)[/B][/B][/quote]


Juhuuu???:) nikt nic nie wiem o tych Panach???

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=SeaGreen]Kornelia Butrimova (LT)[/COLOR][SIZE=2] - czy kogos oceniała ta sędzina? na co zwraca uwagę w ocenianiu?, jakie daje opisy?,co o niej sądzicie (sympatyczna?)
P.S ponoć było juz o niej pisane ale ja nie znalazłam ani jednej sensownej informacji o na jej temat.
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Magda:)'][COLOR=Black]A co mi powiecie o p. [B][COLOR=Blue]Andrzeju Kaźmierskim[/COLOR][/B][COLOR=Blue][COLOR=Black]? Na co zwraca uwagę, jaki jest(sympatyczny, ostry)? [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/quote]
Bardzo sympatyczny sedzia :) Zwraca uwage na przygotowanie psa i odniosłam wrażenie, ze na ruch :) Poza tym daje bardzo ciekawe opisy i co bardzo mi sie podobało, uzasadnia swój wybór ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda:)'][COLOR=black]A co mi powiecie o p. [B][COLOR=blue]Andrzeju Kaźmierskim[/COLOR][/B][COLOR=blue][COLOR=black]? Na co zwraca uwagę, jaki jest(sympatyczny, ostry)? [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/quote]



u terierów zwraca uwagę na dojrzałość szaty (wybarwienie), ważny jest pies w ruchu, liczy się profesjonalizm handlera, i lubi psy które same się wystawiają ( takie które wiedzą co to znaczy show), wybór BOB uzasadnia przy psach biorących udział w BOB i przy publiczności przy ringu, profesjonalista

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda:)'][COLOR=Black]A co mi powiecie o p. [B][COLOR=Blue]Andrzeju Kaźmierskim[/COLOR][/B][COLOR=Blue][COLOR=Black]? Na co zwraca uwagę, jaki jest(sympatyczny, ostry)? [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/quote]
jest sympatyczny i kulturalny,jednak troszke niekonsekwentny..mojemu psu dal ocene doskonala ,a miesiac pozniej bardzo dobra i 2 rozne opisy:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ina&Fun']Bardzo sympatyczny sedzia :) Zwraca uwage na przygotowanie psa i odniosłam wrażenie, ze na ruch :) Poza tym daje bardzo ciekawe opisy i co bardzo mi sie podobało, uzasadnia swój wybór ;)[/quote]

[quote name='gonpak']u terierów zwraca uwagę na dojrzałość szaty (wybarwienie), ważny jest pies w ruchu, liczy się profesjonalizm handlera, i lubi psy które same się wystawiają ( takie które wiedzą co to znaczy show), wybór BOB uzasadnia przy psach biorących udział w BOB i przy publiczności przy ringu, profesjonalista[/quote]

[quote name='daga10011']jest sympatyczny i kulturalny,jednak troszke niekonsekwentny..mojemu psu dal ocene doskonala ,a miesiac pozniej bardzo dobra i 2 rozne opisy:cool3:[/quote]
Dziękuję wszystkim;) W takim razie na pewno się do niego wybieramy:lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...