Jump to content
Dogomania

Sędziowie


Asia_Focus

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mamabazyla - Pan Ludek Miller jest niezywkle sympatyczny, ale i bardzo dokładny ocenia dośc powoli i uważnie. Ma hodowle wyzłów niemieckich :loveu: Z moich spostrzezen wynika, że zwraca uwagę na ogólną kondycje psa i na ruch .

Imanca - Pan Chwalny ma angliki. Patrzy na ogólną prezencje, przygotowanie do wystawy i w pewnym sensie na sztukę handlingu.

Link to comment
Share on other sites

Mamabazyla - Pan Ludek Miller jest niezywkle sympatyczny, ale i bardzo dokładny ocenia dośc powoli i uważnie. Ma hodowle wyzłów niemieckich :loveu: Z moich spostrzezen wynika, że zwraca uwagę na ogólną kondycje psa i na ruch .

Imanca - Pan Chwalny ma angliki. Patrzy na ogólną prezencje, przygotowanie do wystawy i w pewnym sensie na sztukę handlingu.

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie proszę o wypowiedz na temat sędziowania suczek owczarków przez pana Olszewskiego. Wiem, że już pisaliście na ten temat, ale zależy mi na szczeółach np. czy preferuje mocna budowę, czy moze filigranowa ;) itp....
pprosze o szybką odpowiedz, ponieważ wystawa tuż tuż
dziękuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='melinda:-)']witam
mam pytanie odnosnie p.Myszkowskiego prosze powiedzcie jakie psy preferuje i na co zwraca uwage przy ocenie[/quote]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=10551&page=9&highlight=s%EAdziowskie+opinie[/URL]
Przeczytaj post 90 :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=10551&page=9&highlight=s%EAdziowskie+opinie[/URL]
Przeczytaj post 90 :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
Matko boska! A ja myslalam ze to porzadny sedzia :crazyeye: !!
A czy cos takiego jest wogole mozliwe...no zeby sedzia sam sobie zdecydowal ze musi wlasnie w 'TEN' sposob sprawdzic plec czy cokolwiek innego :smhair2: ?!?! Nie moge, chyba zaraz :ekmm: ....

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=10551&page=9&highlight=s%EAdziowskie+opinie"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...ws kie+opinie[/URL]
Przeczytaj post 90 :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE]
teraz to juz zgłupiałam masakra:razz:
to jak sie zdecyduje to moze byc ciekawie na wystawie,a wie ktos moze cos jeszce o tym Panu
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Ja p. Myszkowskiego nie zapomnę z wystawy w Sieradzu (już nie ma ich, bo oddziała padł), gdzie wystąpił z miarka do mierzenia psów i wzbudził totalna panike u jednego weimara, który trzy razy zwiała z ringu przy próbie zmierzenia. Ponadto niezapomniane jest dla mnie jego pytanie "To czarny skye moze być championem ?" Nadmieniam, że kolor czarny jest przewidziany we wzorcu i na zachodzie, szczególnie w ojczyźnie rasy jest najpopularniejszym kolorem tej rasy.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zpr']Na husky nie zna się kompletnie :roll:[/quote]

Podjerzewam ze na malo czym sie zna, ale jakie psy wybiera? Male, duze? Moze na ruch zwraca uwage? Widac bylo jakas wspolna ceche wsrod psow ktore wtygrywaly? Czy moze ten bo ma ladniejsze umaszczenie, a ledwo co biega(oj takich tez znam)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,

Czy ktoś może mi napisać słów kilka o pani sedzinie[COLOR=Red] Elżbiecie Sobieszczańskiej [/COLOR]- z gory bardzo dziekuje:)
Właśnie się dowiedziałam, że ta pani będzie sędziowała wyżły w Bydgoszczy i jestem ciekawa jakiego typu oceniania mozemy sie spodziewac.

Ania

Link to comment
Share on other sites

Przejżałam wszystkie strony w poszukiwaniu opini o sędzinie - pani [SIZE=3][COLOR=navy][B]Ewie Marcinkowskiej [/B][/COLOR][SIZE=2][COLOR=black]lecz poza pytaniami i jedną opinią Agasi, że nie przepada za tą sędziną nie ma nic :roll: [/COLOR][/SIZE][/SIZE]

[COLOR=black]Czy ktoś z ocenianych przez tą sędzinę mógłby coś więcej o niej powiedzieć :modla: Bardzo Was proszę[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Wystawiała u niej moja mama 2razy w ciągu miesiąca psa i powiedziała że w życiu już niegdy nie wystawi u niej
Wszystko byłoby w porządku że dwie różne oceny bo wiadomo różna kondycja wystawowa ale do szewskiej pasji doprowadziło ją że pies już 2,5letni w ciągu miesiąca zmalał(wzrost) oraz głowę miał mniejszą i dłuższą Fascynujące
Tylko takie info mam o niej osobiście nie wystawiałam u niej bo mi się odechciało
Zapomniałam za pierwszy razem dała mu wszystko że taki piękny za drugim powiedziała że ten pies nigdy nie będzie miał doskonałej nikt mu nie da hahahahaha
To się nazywa skleroza

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...