Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

Kochani mam poważny dylemat z jednym psem , który został odebrany decyzją. Właścicielka od miesiąca lutego nie wyprowadzała go twierdząc , że pies jest zimnolubny i nie może chodzić na spacery. Jest to mix haski , tak ma zrytą psychikę biedaczek, martwię się czy przetrwa w Orzechowcach. Nie mam domu tymczasowe ( musiał by to być ktoś kto miałby jakie doświadczenie i cierpliwość) Mam nadzieję , że czas zaleczy ranę . Pytanie czy w schronisku ? Psina nie chce jeść, boi się własnego cienia , jest agresywny ze strachu .Ma 2,5 roku a takie przykre doświadczenia.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jedna bliska mi osoba związana jest emocjonalnie z tym schroniskiem, dlatego tu zajrzałam, po informacji o przekazaniu środków finansowych dla grupy Białogonków. Chciałam się upewnić, że psy i kotki z Orzechowców nie potrzebują niczego.

Link to comment
Share on other sites

Kilka lat temu zabraliśmy z tego schroniska kocurka, który dożył u nas swoich dni, dlatego jak gdzieś przeczytam o Orzechowcach to zaglądam, a tu trafiłam przez banerek TZ-a. Tak - ja i Tz to dwie różne osoby jakby ktoś nie wiedział:-) - dwa różne zdania, dwa różne światy. Jestem ciekawa jak tam teraz się dzieje, czy jest lepiej niz wtedy, kiedy zabieralismy masowo kociaki i psiaki?

Link to comment
Share on other sites

No to ja czegoś nie rozumiem. Brakuje w Orzechowcach karmy a wolontariusze stamtąd składają się na Białogonki. 

http://www.dogomania.com/forum/topic/139401-z-motyk%C4%85-na-s%C5%82o%C5%84ce-czyli-domek-dla-bia%C5%82ogonk%C3%B3w/page-234#entry15850710

Więc o co chodzi?? Nic nie rozumiem.  :niewiem:

 

PS dla niektórych:

Maść została zaaplikowana - nie pomaga. 

Link to comment
Share on other sites

Wolontariusze, z tego co zrozumiałam, chcieli mieć swój udział w fantastycznym przedwsięwzięciu białogonowym.

Bardzo to ładne i nawet można zrozumieć, problem w tym, że Orzechowce potrzebują KARMY, a Białogony w sumie niczego nie potrzebują, bo nawet na przysmaki zbierają na bazarkach cegiełkowych, co zwala z nóg naprawdę nie tylko mnie.

A trzpień problemu to to, że Białogonki te pieniążki przyjęły. Na "nieprzewidziane wydatki". Masakra.

 

Mam nadzieję, że osoby firmujące swoją wpłatę  jako "wolontariusze z Orzechowców", tak naprawdę nie są wolontariuszami w tym schronie.

Link to comment
Share on other sites

Wolontariusze, z tego co zrozumiałam, chcieli mieć swój udział w fantastycznym przedwsięwzięciu białogonowym.

Bardzo to ładne i nawet można zrozumieć, problem w tym, że Orzechowce potrzebują KARMY, a Białogony w sumie niczego nie potrzebują, bo nawet na przysmaki zbierają na bazarkach cegiełkowych, co zwala z nóg naprawdę nie tylko mnie.

A trzpień problemu to to, że Białogonki te pieniążki przyjęły. Na "nieprzewidziane wydatki". Masakra.

 

Mam nadzieję, że osoby firmujące swoją wpłatę  jako "wolontariusze z Orzechowców", tak naprawdę nie są wolontariuszami w tym schronie.

Rozi, trudno mi zrozumieć Twoje próby zaglądania do prywatnych kieszeni wolontariuszy, jest to co najmniej niesmaczne, prawda? Czy ktoś dyktuje Ci co  masz robić z własną gotówką? no bez jaj, czy to przeznaczą na pedicurie czy na Białogonki? opamiętajcie się ludzie bo żałość ogarnia i kompletnie NIC nie zyskujecie takim postępowaniem; wstyd, po  prostu

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No to ja czegoś nie rozumiem. Brakuje w Orzechowcach karmy a wolontariusze stamtąd składają się na Białogonki. 

http://www.dogomania.com/forum/topic/139401-z-motyk%C4%85-na-s%C5%82o%C5%84ce-czyli-domek-dla-bia%C5%82ogonk%C3%B3w/page-234#entry15850710

Więc o co chodzi?? Nic nie rozumiem.  :niewiem:

 

PS dla niektórych:

Maść została zaaplikowana - nie pomaga. 

A szkoda, bo juz, nawet dziś byłam na waszym wątku i rozmyslałam czy przelać, a jednak nie; trudno, pójdzie gdzie indziej 

Link to comment
Share on other sites

Rozi, trudno mi zrozumieć Twoje próby zaglądania do prywatnych kieszeni wolontariuszy, jest to co najmniej niesmaczne, prawda? Czy ktoś dyktuje Ci co  masz robić z własną gotówką? no bez jaj, czy to przeznaczą na pedicurie czy na Białogonki? opamiętajcie się ludzie bo żałość ogarnia i kompletnie NIC nie zyskujecie takim postępowaniem; wstyd, po  prostu

Usiata, Ja osobiście czuję się zawstydzony. 

Zawstydzony i to bardzo. 

Link to comment
Share on other sites

Usiata, nie wiem skąd się nagle wzięłaś na Dogo i czemu się szarogęsisz, ale kulturalnie odpowiem:

 

Jeśli wolontariusze w jakiś sposób kwestują na rzecz schroniska, to trudno powiedzieć, czy przekazywane na zewnątrz pieniądze są ich prywatnymi pieniędzmi, czy też może są pieniędzmi osób, które chciały wesprzeć PODSTAWOWE POTRZEBY biednych psów i kotków w Schronisku w Orzechowcach.

Masz jakieś ścisłe informacje, że tak się rzucasz? W temat znaczy.

Link to comment
Share on other sites

Usiata, nie wiem skąd się nagle wzięłaś na Dogo i czemu się szarogęsisz, ale kulturalnie odpowiem:

 

Jeśli wolontariusze w jakiś sposób kwestują na rzecz schroniska, to trudno powiedzieć, czy przekazywane na zewnątrz pieniądze są ich prywatnymi pieniędzmi, czy też może są pieniędzmi osób, które chciały wesprzeć PODSTAWOWE POTRZEBY biednych psów i kotków w Schronisku w Orzechowcach.

Masz jakieś ścisłe informacje, że tak się rzucasz? W temat znaczy.

Rozi - wzięłam się z kosmosu - takie było zapotrzebowanie - i moje pytanie - skąd Twoja nagła troska o to schronisko właśnie? rozumiem, że leży Ci szczególnie na sercu i na pewno masz jakies zasługi tudzież wspierasz to schronisko swoja bytnością lub datkami, skoro w takiej chwili się o nie zatroszczyłaś? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Usiata, odpowiadam:

 

Nie chodzi o moją szczególną troskę o Orzechowce, tylko o zwykłą ludzką troskę o to, żeby ta pomoc forumowa miała jakiś sens. a w przypadku przekazu z Orzechowców do Białogonów ten sens się, delikatnie mówiąc, gubi. Tam karmy brakuje dla zwierząt, czytałaś?

Nie powinniście byli przyjąć tych pieniędzy, bo białogony są zabezpieczone po kokardy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...