Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

[quote name='ewa gonzales']Witam cieplutko cioteczke Miska 84:lol:U nas jest schronisko,ale kierownik nawet nie wie ,ile ma psiakow,ile kociakow...:shake:nie ma mowy o wolontariuszach,wogole o niczym nie me mowy...:angryy:jezdzilam tam czesto,ale nigdy sie nie zgodzil ten..pan na pomoc obcych.I w koncu powiedzial mi ,ze jak mi sie nudzi,to mam sobie pracy szukac w zieleni miejskiej:razz:sprzatanie ulic...ech szkoda slow.:shake:Ale ja wtedy pomyslalam, ze jeszcze tam wroce...jako Rambo:eviltong:Ale juz nie marudze ,cioteczkom,tylko pedze do pracy.narazie Orzeszkowe ciocie:multi:[/quote]
Skąd ja to znam , było kiedyś za poprzedniego kierownictwa podobnie ale nasze Kochane Wolontariuszki poradziły sobie.Dzisiaj o nich piszą w Nowinach. Ale dobrze pamiętam , jeśli sygnalizowały,że jest źle to odwracano kota dogóry ogonem, nikt nie rozumiał , tylko pytano :czego się tak czepiają?

Link to comment
Share on other sites

mam wielką prośbę

[URL="http://www.rzeszowiak.pl"]www.rzeszowiak.pl[/URL]

Proszę o zakładanie ogłoszeń na tym portalu. Trzeba wejść w zakładkę różne i w zwierzęta - proszę pomóżcie w ogłoszeniach bo ja nie dam rady w pracy założyć wszystkich

Dzisiaj wstawiłam

OLI
Rekińczyka
Kenie
Bacę

Dawajcie czas ogłoszenia na miesiąc, meile albo [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] albo na siebie może coś ruszy ...

Pomożecie dzielni dogomaniacy???

Na pierwszej stronie tego wątku są linki do wątków psów, które sa ogłoszone - niech nawet kilka z nich ma porobione ogłoszenia ... musimy do przodu :loveu:

Dobrze będzie bo tak! Ja wierzę w dobrych ludzi i domy dla chociaż kilk psów przed świętami ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka84']Zrobiłam ogłoszenie Diamandzie namiar dałam na Neczkę. Mam nadzieję,że wszystko zrobiłam dobrze.
Chciałam jescze zrobić innym, ale zdjecia nie wchodzą :placz:
Postaram coś jeszcze zrobic tylko za chwile bo sie wpieniła, że mi nie wychodzi :roll::angryy:[/quote]

:Rose: jakkolwiek to wyszło zrobiłaś to pięknie bo serduchem - dziekuję :loveu:

Żabol trzym się i walcz z tym serwerem dzielny człowiecze :)

Jak ruszy temat daj znać będziemy dawać kolejne psiaki na stronkę :)

Iwop i Neczka doszło nam trochę nowych wątków, proszę o uzupełnienie na pierwszej stronie o nowe orzeszki :) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka84']Juz wiem ze Szpilką mi się pomyliło :oops: Zaraz jej zrobię ogł. :roll:[/quote]
a po co ten rumieniec? Ja sama zaczynam już ginąć w psiakach chociaż wstyd sie przyznać może to mówię uczciwie :) ...

[I][B][SIZE=2][COLOR=#ffb7b7]Frytka[/COLOR][/SIZE][/B][/I]

[SIZE=2][COLOR=#ffb7b7]Frytka - ma ok. 1 góra 2 lat, jest łagodna i przyjazna do ludzi, ale trochę dominantka do innych psów.[/COLOR][/SIZE]

[CENTER][IMG]http://www.orzechowce.ovh.org/duze/frytka.JPG[/IMG].
[IMG]http://www.orzechowce.ovh.org/duze/frytka2.JPG[/IMG]
[IMG]http://www.orzechowce.ovh.org/duze/frytka3.JPG[/IMG]
[IMG]http://www.orzechowce.ovh.org/duze/frytka4.jpg[/IMG][/CENTER]

Fryciu nasza może Ciebie też na Rzeszowiaka???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']
Iwop i Neczka doszło nam trochę nowych wątków, proszę o uzupełnienie na pierwszej stronie o nowe orzeszki :) :loveu:[/quote]
Kasiu, proszę Iwop już od bodajże 2 tygodni, niestety bezskutecznie o poprawienie 1 postu, ale nie mam odpowiedzi...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka84']Dianka ma ogłoszenie na rzeszowiaku. Jak jeszcze komuś zrobie to dopisze.
Dziadem Mróz - zrobiony inf. bobrane z Waszej stronki.
Frytka
Bajer
Diger - namiary na Neczkę bo to jej ukochany piesek :p
Beza
Ciapek i Tofi
Diamanda[/quote]
Narazie wystarczy idę na obiad. :eating:

Link to comment
Share on other sites

[LEFT][quote name='albiemu']a po co ten rumieniec? Ja sama zaczynam już ginąć w psiakach chociaż wstyd sie przyznać może to mówię uczciwie ...[/quote]



Albiemu ... nie tylko Ty sie gubisz.... tyle psiaków które
dostają w prezencie od człowieka bezdomność....
mielec orzechowce rzeszów....same przykłady tylko z "naszego" podwórka.....o których nie muszę dużo pisać bo wszyscy je znają i są emocjonalnie zżyci z tymi "miejscami" ... stad wcale nie trudno się "pogubić"...które to oczy, która to łapa.... ale najważniejsze ze jesteśmy tu na dogo wszyscy razem i razem działamy, razem pędzimy do przodu, razem walczymy o te psy..mieleckie orzechowskie rzeszowskie...
jesteśmy z nimi i cieszymy się szczęściem wielu z nich które
już domy za nasza wspólną troską znalazły.A wspieramy te, które na te domy dalej czekają... Ale dzieki uporowi , pracy i staraniom wszystkich zawsze wiadomo czyje to łapy czyje oczy....... czyje samotne serca ...........

:bluepaw:



[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...