Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

mam wielką prośbę aby ktoś z Was załozył suni bez łapki wątek - tekst podeślę już mam gotowy. Żabek, Szpilka - macie może jej zdjęcia? Zastanówcie się na kogo kontakt tam podamy. Ja przyznaje odpadam, nie dam rady się udzielać się na wątkach, już mnie praktycznie nie ma nad czym ubolewam.

Pozdrawiam serdecznie wolontariat i dogomanów :)

Link to comment
Share on other sites

co jeszcze ważne - wczoraj dzięki wielkiemu sercu AniB i jej męża pojechały budy do schroniska i część darów od MAlgosMalgos :)
ANIU DZIĘKUJĘ WAM!!!!! Domki małe drewnanie będą grzac pupy psie zanim domki znajdą a to już coś...

Malgos ... bardzo żałuję, że nie udało mi się z Wami spotkać. Pozdrów syna i jak dla mnie to wielcy i dzielni jesteście ... tyle km zrobić w takich warunkach ... naprawdę niskie pokłony :) !!!! A szarlotkę to ja wiem, że Becia robie rewelacyjną ... ominęła mnie kurteczka :D hehehe
Malgos jeszcze raz wielkie pokłony w Twoją i syna stronę. Pozdrawiam serdecznie i naprawdę ciepło. :)

Link to comment
Share on other sites

i jak widac podalam to dalej w genach.
Jak cos obiecam, to stane na glowie.
Ci z was, ktorzy mnie znaja z watku Tigera - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=98471&highlight=malgosmalgos[/URL] wiedza o tym.

Poza tym podroz miala rowniez cel terapeutyczny - przed 2 tygodniami zmarl nagle na zawal w wieku 44 lat moj dobry znajomy i rowiesnik - Thomas Dörflein, pracownik berlinskiego Zoo, ktory wykarmil misia polarnego Knuta smoczkiem.
Facet o wielkim sercu dla zwierzat; jeden z nas.
Nie moglam sie po tej wiadomosci dlugo pozbierac, dlatego "zmiana tapet" i jeszcze w dobroczynnym celu dobrze mi zrobila.

Do zobaczenia MALGOS ROADRUNNER

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']co jeszcze ważne - wczoraj dzięki wielkiemu sercu AniB i jej męża pojechały budy do schroniska i część darów od MAlgosMalgos :)
ANIU DZIĘKUJĘ WAM!!!!! :)[/quote]

Do schroniska Ania zabrała wiekszość rzeczy przywiezionych przez MalgosMalgos i to te największe gabarytowo jak styropian, budy, fotele, wykładziny i część pudeł. Resztę damy z Halcią radę przewieżc same...:lol:
Uffff, jak dobrze bo w chałupie zrobiło sie jakoś normalnie......:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='albiemu']rozmawiałam z kierownikiem - wykładzin i styropianu już więcej nie potrzeba jest wystarczająca ilość :)
[/quote]

łee, jak to nie potrzeba, to ja tu podbieram regularnie Teściom z budowy i mam teraz górę styropianu za domem, co ja z tym teraz zrobię :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kudłata']Tak z zupełnym przekonaniem to nie wiem kogo polecić, ale chyba najbardziej lecznice Jamnik na Bulwarowej. Napisz mniej więcej o co chodzi, czy zabieg, czy diagnoza?[/quote]
Diagnoza-na podstawie wyników badań enzymów wątrobowych, mocno przekraczających normę:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grzenka']Przepraszam za offa - PILNIE szukam DOBREGO weta w Rzeszowie, kogo możecie polecić? Proszę - PILNE:modla:[/quote]
A ja poleciłabym Canis. To jest 2 gości właśnie z polecanego przez Kudłatą Jamnika, którzy otworzyli swój prywatny gabinet :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...