Jump to content
Dogomania

Orzechowce nadal potrzebujĄ pomocy!


iwop

Recommended Posts

elizziee , są nowe foty Wilka na stronie schroniska :lol: [URL="http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=961&Itemid"]
http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=961&Itemid[/URL]=

Link to comment
Share on other sites

wiem, wlaśnie wczoraj wieczorkiem spojrzalam:) już myslałam, że im zaginęło wśród innych maili:) ale cieszę się, ze się znalazło:) My z Wilkiem już na Śląsku:) Podróż zniósł bardzo dobrze, jest taki grzeczniutki:) a za chwilę idziemy do ogrodu się wybiegać:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira']Może akurat jest to ktoś kto marzy o takiej pracy i trafiła mu się jedyna w życiu szansa.................[/QUOTE] Obyś Saphiro miała rację , bo ja mam wątpliwości. Wiedza to i owszem potrzebna ale znam takich co mają dużo wiedzy i pięknie mówią a psy po cichu znikają np. Pan Sz. z Birczy. Chciałabym zaufać nowemu kierownikowi i mocno wierzyć, że nie zniszczy ciężkiej pracy Śp Artura

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weronika1']Obyś Saphiro miała rację , bo ja mam wątpliwości. Wiedza to i owszem potrzebna ale znam takich co mają dużo wiedzy i pięknie mówią a psy po cichu znikają np. Pan Sz. z Birczy. Chciałabym zaufać nowemu kierownikowi i mocno wierzyć, że nie zniszczy ciężkiej pracy Śp Artura[/QUOTE]
A Stowarzyszenie Nadzieja uczestniczyło w postepowaniu konkursowym ? Miało jakiś wpływ na wybor ?

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki kochane! jeśli któraś z Was będzie w schronisku, proszę dowiedzcie się, czy Martens trafił do fajnej rodzinki! Ja tego psiaka zgarnęłam razem z koleżankami z ulicy tej zimy, chodził dosłownie po jezdni nie wiedząc, w którą stronę ma iść, jakbyśmy go tam zostawiły, to na bank by go coś przejechało. Był poraniony i zaniedbany. A teraz widzę, że trafił do domku,z czego strasznie ogromnie się cieszę!!!! :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...