Jump to content
Dogomania

Ruda z Korabiewic - MA DOM!!


baffi2

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sunia została wysterylizowana.Uratowaliśmy jej życie.Gdyby została w schronisku,umarłaby przy porodzie.Miała szczeniaki po dużo większym psie.Nigdy by sama nie urodziła,Wątpie,że ktoś w schronie zauważył,że coś nie tak.Caly czas mi wmawiali,że ona dużo zjadła,a nie w ciąży
Sunia w sobotę ma wracać do schronu.Wet powiedział,że jest to wspaniała sunia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga nik']Sunia została wysterylizowana.Uratowaliśmy jej życie.Gdyby została w schronisku,umarłaby przy porodzie.Miała szczeniaki po dużo większym psie.Nigdy by sama nie urodziła,Wątpie,że ktoś w schronie zauważył,że coś nie tak.Caly czas mi wmawiali,że ona dużo zjadła,a nie w ciąży
Sunia w sobotę ma wracać do schronu.Wet powiedział,że jest to wspaniała sunia[/quote]
ufff dobrze że się udało... :)

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam w adopcji wspaniałej bezimiennej suni z Korabiewic. Szczególnie wdzięczna jestem bezinteresownym Wolontariuszkom, dzięki pracy których udało nam się odnaleźć psa, na którego czekaliśmy...
Nora (takie imię sobie wybrała) z dnia na dzień nabiera radości życia, bardzo spragniona człowieka nie odstępuje nas na krok, kocha koty tak jak my i już zaczyna warczeć na listonosza przynoszącego rachunki ;).
Wkrótce postaramy się zamieścić fotki ,,Uśmiechniętej Norci" z warszawskich Bielan, a nie wystraszonej, bezimiennej suni z Korabiewic.
Raz jeszcze bardzo dziękujemy wszystkim, którzy dopomogli w ocaleniu Norki i doprowadzili do spotkania Przyjaciół - na dobre i złe- Człowieka i Psa- Nas i Suni z Korabiewic.
Norka ma dom... już na zawsze!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='baffi2']takie wieści zawsze zwruszają:lol:
Domestica mam nadzieję że to fotki się wreszcie pojawią...:razz:[/quote]
Odwiedzam Norę mało nie codziennie.Pięknieje z dnia na dzień.Odzyskała błysk w oczach,już jest bardziej radosna. Trafiła do wspaniałych ludzi i to Norze służy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga nik']to pytanie raczej do Domestici.Jeżeli mi sie uda przy kolejnej wizycie nie zapomnieć aparatu,to zrobie[/quote]
Ok....poczekamy na Domesticę - może nam cosik tutaj wklei ale jeśli nie to cyknij kilka fotek przy najbliższej okazji :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...