Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

[quote name='Unbelievable']szczerze mówiąc to tylko czekałam od długieeeego czasu jak ktoś z czymś takim wyleci :grins: [/QUOTE]
Mam jeszcze sporo takich kąsków w zanadrzu :diabloti: bo wyleciał nie KTOŚ , tylko JA ... bo byłam ciekawa reakcji i wygrałam 100 zł :evil_lol:

a to było moje świadome czepialstwo , dla czepialstwa .... :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Mam jeszcze sporo takich kąsków w zanadrzu :diabloti: bo wyleciał nie KTOŚ , tylko JA ... bo byłam ciekawa reakcji i wygrałam 100 zł :evil_lol:

a to było moje świadome czepialstwo , dla czepialstwa .... :grins:[/QUOTE]
niieeeeee wyleciała... drzalka? ty się tylko czepnęłaś :diabloti: i dobrze o tym wiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']niieeeeee wyleciała... drzalka? ty się tylko czepnęłaś :diabloti: i dobrze o tym wiem[/QUOTE]
Bo takie czepianie dla czepiania , nie poznania tematu , bo po co - czepianie jest fajniejsze niż wyjaśnianie i zrozumienie - to taka tu moda , która doprowadza mnie do pasji :diabloti:
W życiu codziennym tempie to z urzędu :evil_lol:

Ale prawda taka, że ktoś kto jest zdrowy , aktywny , nie powinien mieć problemów z nadmiarem kilogramów .... nawet jak lubi zjeść .. bo wyskacze ..
Tak samo jest z psami ;)
Pity sportowe , w trakcie intensywnych treningów - pochłaniają ogromne ilości kalorii ... tu dużo idzie o jakość tych kalorii.

Mówię tu o psach które normalnie jedzą i bez treningów były by leniwe i pulchne ... bo są i psy co tyją od patrzenia na karmę i takie które jedzą wiadrami , a wyglądają jak by nigdy nie jadły ... tak samo jest z ludźmi.

Promocja zdrowia , szczupłości , aktywności TAK TAK TAK , jak najbardziej , tylko by nie było ofiar , warto rozwijać temat.

Dużo jest osób , co robią za wszelką cenę .. nie mówię o Tobie .. popatrz na dogo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']A jak ja jestem chudy i moje psy też są chude.To dobrze czy źle?:diabloti:[/QUOTE]

To dobrze, możesz dodatkowo zwracać innym uwagę, że mają grube psy. Ale jak przytyjesz, to pamiętaj, że psy też muszą przytyć, w innym wypadku będziesz nimi leczył swoje kompleksy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']A jak ja jestem chudy i moje psy też są chude.To dobrze czy źle?:diabloti:[/QUOTE]
Bardzo źle , przynajmniej zacznij jeść suchą karmę ... włosy zapuść na nogach ... no nie możesz odstawać :shake: i może sporty walki , będziesz zabijał jak brus lee , napastników twoich psów :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Bardzo źle , przynajmniej zacznij jeść suchą karmę ... włosy zapuść na nogach ... no nie możesz odstawać :shake: i może sporty walki , będziesz zabijał jak brus lee , napastników twoich psów :diabloti:[/QUOTE]

MAM WŁOSY NA NOGACH!!:diabloti:Taki O jestem męski:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...