Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

[quote name='Justa']Mam nadzieję, że używałaś przecinaka tudzież filcaka tudzieś filcako-przecinaka :diabloti:[/QUOTE]

jasne! zrobionym własnoręcznie przez pana szaraka :grins: i żadnych szczotek! a fe!

ale szczerze mówiąc ostatnie kołtuny wyczesałam jej przedwczoraj.... zrobiłam jej tubę na pysku tak żeby gryźć nie mogła :roll: łap nie jestem w stanie jej wyrównać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']jasne! zrobionym własnoręcznie przez pana szaraka :grins: i żadnych szczotek! a fe!

ale szczerze mówiąc ostatnie kołtuny wyczesałam jej przedwczoraj.... zrobiłam jej tubę na pysku tak żeby gryźć nie mogła :roll: łap nie jestem w stanie jej wyrównać[/QUOTE]

No ! Najważniejsze to nabierać dobrych nawyków :diabloti:

Czasem nie ma wyjścia, ale łączę się w bólu bo dziś Galinie zafundowałam postrzyżyny z czego oczywiście nie była zachwycona i odstawiła taniec na stole :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

No cóż, dogo przestało działać akurat jak napisałam posta :angryy:
[quote name='evel']O, rzeczywiście się kojarzy z Ginny na pierwszy rzut oka :)

Jak Tyś się w ogóle znalazła w posiadaniu pudlocosia? :siara:[/QUOTE]
chciałam tymczasa żeby zobaczyć jak sobie będę radzić z dwoma psami, no i studia są na razie raczej lekkie więc jestem w stanie jakiegoś psa "wyprostować", poszkolić trochę ;)
[quote name='Justa']No ! Najważniejsze to nabierać dobrych nawyków :diabloti:

Czasem nie ma wyjścia, ale łączę się w bólu bo dziś Galinie zafundowałam postrzyżyny z czego oczywiście nie była zachwycona i odstawiła taniec na stole :mdleje:[/QUOTE]
a gdzie k/s? :-(

u niej taniec zaczyna się przy zwykłym czesaniu :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Ojej, biała Ginka :loveu:.
Ja bym jej skróciła futro jeszcze na grzbiecie, bo łapki strasznie mizernie teraz wyglądają, takie patyczki. Ja mojej teraz tylko trochę skracam futro na łapach, a bardziej jadę po grzbiecie i boczkach, żeby nie wyglądała grubo i żeby łapy nie były takie chude.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion']Ojej, biała Ginka :loveu:.
Ja bym jej skróciła futro jeszcze na grzbiecie, bo łapki strasznie mizernie teraz wyglądają, takie patyczki. Ja mojej teraz tylko trochę skracam futro na łapach, a bardziej jadę po grzbiecie i boczkach, żeby nie wyglądała grubo i żeby łapy nie były takie chude.[/QUOTE]

też mi się wydaje że mogłabym jej tą sierść skrócić, ale z drugiej strony ona tej sierści ma tak mało i tak mizerną, że boję się że jak ją skrócę to będzie się trzęsła z zimna :roll: i tak już ma krótszą niż wcześniej, wyglądała jak jakiś lwi piesek :evil_lol: akurat tam gdzie jest łysa to wymuszone, miała kołtuny przy samej skórze nawet na tyłku i ogonie :roll: z uszy zwisały jej płaty zfilcowanej sierści tak mniej-więcej 15x5cm :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion']Ja mojej na zimę bardzo nie chcę zapuszczać, bo tak czy siak będzie potrzebowała jakiegoś ubranka, przez kulki śniegowe. Może też pomyśl o jakimś kubraczku?[/QUOTE]
to nie jest mój pies i nie będę w nią inwestować, poza tym mam nadzieję że do zimy się jej "pozbędę" bo muszę mieć miejsce na coś innego ;)

[quote name='Justa']I w końcu dosięgnęły Cię problemy nie-krótkowłosego psa :diabloti:[/QUOTE]

ja muszę ją codziennie czesać :mdleje: Grama to nawet nie pamiętam kiedy ostatnio czesałam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Ale zabawnie wygląda to pudlocoś :evil_lol:
[url]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/usterajs/pudlocos11/DSC_5683copy.jpg[/url] - aniołeczki :loveu:[/QUOTE]
taaak to jest zdecydowanie dobre określenie :evil_lol:
[quote name='Illusion']Chyba, że tak :). Trzymam kciuki za fajny DS ;).
A to nowe coś na zimę, to już takie Twoje na stałe, rozumiem? :cool3:[/QUOTE]
ja też trzymam kciuki :evil_lol:

no mam nadzieję :diabloti: zależy co się urodzi. I będzie zaskoczenie, oj będzie :evil_lol: ja sama jestem zaskoczona swoją decyzją :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']
no mam nadzieję :diabloti: zależy co się urodzi. I będzie zaskoczenie, oj będzie :evil_lol: ja sama jestem zaskoczona swoją decyzją :diabloti:[/QUOTE]
To jest TO, o czym rozmawiałyśmy we wrześniu? ;) Bo nie wiem, ty czasami zmieniasz plany :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Mhm, no to czekam niecierpliwie na pierwsze zdjęcia kluska :D Sucz już pewnie blisko rozwiązania jest, to niedługo będziesz mogła je zobaczyć, ale zazdroszczę :) Teraz w 'mojej' hodowli urodziły się szczyle po mojej ulubionej suczce, no ale niestety jeszcze muszę poczekać.


Martyna i sznup to raczej nie idą ze sobą w parze :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']A to w Polsce nie ma nic godnego uwagi?[/QUOTE]
w polsce nie ma krótkowłosych ;) a ja jeżeli pyrka to tylko krótkowłosego

[quote name='dog193']Mhm, no to czekam niecierpliwie na pierwsze zdjęcia kluska :D Sucz już pewnie blisko rozwiązania jest, to niedługo będziesz mogła je zobaczyć, ale zazdroszczę :) Teraz w 'mojej' hodowli urodziły się szczyle po mojej ulubionej suczce, no ale niestety jeszcze muszę poczekać.


Martyna i sznup to raczej nie idą ze sobą w parze :diabloti:[/QUOTE]
jeszcze koło 4 tygodni więc trochę poczekam ;)
oj, szkoda :roll: ale też się doczekasz w końcu :)
swoją drogą, gram ma własne prywatne myszy i go do nich nie ciągnie, sukces :diabloti:

też mi się tak wydaje :diabloti: chociaż średniego bym może jeszcze przeżyła :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Aaaa, myślałam że bliżej, a tu jeszcze czas ;) No ale zleci szybko :)

O widzisz, to mnie podbudowałaś :D Bo czasami to naprawdę nachodzą mnie takie chwile zwątpienia, że nie wiem, czy sobie poradzę, czy to całe towarzystwo ogarnę. Na szczęście to mnie mobilizuje jeszcze bardziej ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...