Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

[quote name='evel']Oooo, to jak nie-pyr to ciekawe, cóż za diabła dla siebie chcesz :evil_lol:[/QUOTE]
no ciekawe, ciekawe :diabloti:
[quote name='dog193']Aaaa, myślałam że bliżej, a tu jeszcze czas ;) No ale zleci szybko :)

O widzisz, to mnie podbudowałaś :D Bo czasami to naprawdę nachodzą mnie takie chwile zwątpienia, że nie wiem, czy sobie poradzę, czy to całe towarzystwo ogarnę. Na szczęście to mnie mobilizuje jeszcze bardziej ;)[/QUOTE]
tak samo jak pierwsza połowa zleciała, mam nadzieję ;)

tylko to też różnica, ja mam myszy w plastikowym pojemniku, w dodatku one praktycznie zapachu nie wydzielają, on się nimi interesuje tylko w nocy jeżeli zaczną chrobotać mocniej. No i stoją wysoko, są malutkie. Ale jak szczurzy daje radę to i twój sobie poradzi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']A jak to wygląda? :mdleje:
Wyguglowałam, ale same długowłose (normalnowłose :p) mi się ukazały..[/QUOTE]
znaczy krótkowłose to to nie jest tak stricte :diabloti: to się nazywa face rase, mają po prostu krótszą sierść, są większe, trochę inaczej zbudowane i różnią się charakterem ;)

Link to comment
Share on other sites

A tych krótkowłosych nie ma np. w Czechach, albo innym ościennym kraju? Mój whippet jest z Litwy i cena była do przeżycia ;)

Swoją drogą też chciałabym psa z pewnej szwedzkiej hodowli (nie pyrka rzecz jasna :eviltong:), ale jeszcze przez długi czas nie będzie mnie stać :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']znaczy krótkowłose to to nie jest tak stricte :diabloti: to się nazywa face rase, mają po prostu krótszą sierść, są większe, trochę inaczej zbudowane i różnią się charakterem ;)[/QUOTE]

Te "krótkowłose" jakieś mniej postrzelone są? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Squ']A tych krótkowłosych nie ma np. w Czechach, albo innym ościennym kraju? Mój whippet jest z Litwy i cena była do przeżycia ;)

Swoją drogą też chciałabym psa z pewnej szwedzkiej hodowli (nie pyrka rzecz jasna :eviltong:), ale jeszcze przez długi czas nie będzie mnie stać :roll:[/QUOTE]
w czechach z tego co pamiętam nie ma(ale mogło się coś zmienić), w niemczech są ale jak pytałam to mi odradzano te hodowle ;) później dopiero holandia, francja, chyba belgia. Ale ta hodowla ze szwecji jest idealna po prostu i ma psy które mi się strasznie podobają, i ciężko mi było z niej zrezygnować ;) po prostu nie ma takiego trendu w pyrkach żeby badać, hodować do sportu, a tamta hodowla taka jest ;)

[quote name='Justa']Te "krótkowłose" jakieś mniej postrzelone są? :)[/QUOTE]

raczej nie, ale podobno mają trochę twardszy charakter, nie są tak strachliwe i płochliwe ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']w czechach z tego co pamiętam nie ma(ale mogło się coś zmienić), w niemczech są ale jak pytałam to mi odradzano te hodowle ;) później dopiero holandia, francja, chyba belgia. Ale ta hodowla ze szwecji jest idealna po prostu i ma psy które mi się strasznie podobają, i ciężko mi było z niej zrezygnować ;) po prostu nie ma takiego trendu w pyrkach żeby badać, hodować do sportu, a tamta hodowla taka jest ;)



raczej nie, ale podobno mają trochę twardszy charakter, nie są tak strachliwe i płochliwe ;)[/QUOTE]

A co to za hodowla? Chętnie sobie pooglądam ;)

A co do tego charakteru, nie wiem jak to jest, ale pewnie w dużej mierze to kwestia osobnicza szczeniaka i wychowania go..?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']A co to za hodowla? Chętnie sobie pooglądam ;)

A co do tego charakteru, nie wiem jak to jest, ale pewnie w dużej mierze to kwestia osobnicza szczeniaka i wychowania go..?[/QUOTE]

nie wiem, ale słyszałam takie opinie od kilku osób z którymi rozmawiałam ;) pyrki generalnie są psami o dosyć miękkiej psychice, ale jak już pies jest panikarzem tego się nie da oduczyć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Myślałam, że długowłose pyrki wyglądają dość kundlowato.. Krótkowłose biją je na głowę :diabloti:[/QUOTE]
pasowałby do mojego kundlowatego szczura :grins: ale niestety będzie coś bardziej "rasowego" :evil_lol:
[quote name='Doginka']Raczej tez tego nie widzę;-)


Pozdrowienia od spaślaków:hand:[/QUOTE]

nie wiem czy jesteś osobą która powinna się na ten temat wypowiadać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']pasowałby do mojego kundlowatego szczura :grins: ale niestety będzie coś bardziej "rasowego" :evil_lol:


nie wiem czy jesteś osobą która powinna się na ten temat wypowiadać ;)[/QUOTE]
Za to ja wiem, że jesteś strasznym zakapiorem i zarozumialcem;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Za to ja wiem, że jesteś strasznym zakapiorem i zarozumialcem;-)[/QUOTE]
to teraz się będziemy wyzywać? bo ja też mam kilka ciekawych rzeczy do powiedzenia, ale ja nie z tych co żyją opinią innych więc przemilczę :) i zostawię w swoim małym zarozumiałym móżdżku moje spostrzeżenia :)
[quote name='Justa']No weź zdradź jakiś mały szczegół !!! :mdleje:[/QUOTE]
nie :evil_lol: będzie ciekawie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Za to ja wiem, że jesteś strasznym zakapiorem i zarozumialcem;-)[/QUOTE]

Wiesz, zawsze mi się zdawało, że dorosłe, dojrzałe emocjonalnie osoby nie schodzą poniżej pewnego poziomu. Niektórzy jednak chyba mają problem z kulturą osobistą, netykietą oraz regulaminem tego forum, bo z tego, co mi wiadomo, zabronione jest pisanie postów obraźliwych i po prostu głupich. Jak masz ochotę powrzucać Unbelievable, to może załatwicie to na PW? Nie każdy ma ochotę czytać jakieś wyzwiska.


Martyna, "coś" ma być mw wielkości Grama, większe, mniejsze? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Wiesz, zawsze mi się zdawało, że dorosłe, dojrzałe emocjonalnie osoby nie schodzą poniżej pewnego poziomu. Niektórzy jednak chyba mają problem z kulturą osobistą, netykietą oraz regulaminem tego forum, bo z tego, co mi wiadomo, zabronione jest pisanie postów obraźliwych i po prostu głupich. Jak masz ochotę powrzucać Unbelievable, to może załatwicie to na PW? Nie każdy ma ochotę czytać jakieś wyzwiska.


Martyna, "coś" ma być mw wielkości Grama, większe, mniejsze? :cool3:[/QUOTE]

ty nie wiesz, że ten typ tak ma? :diabloti:


a to się okaże, ale pewnie trochę większe ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']
no mam nadzieję :diabloti: zależy co się urodzi. I będzie zaskoczenie, oj będzie :evil_lol: ja sama jestem zaskoczona swoją decyzją :diabloti:[/QUOTE]
jak zaskoczenie to może york :eviltong:
mówiłaś kiedyś że chciałabyś staffika może ...?

a pudlocoś bardzo ładne :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wchodzę, a tu tyyyle się działo.
Kurcze, strasznie ciekawa jestem co za rasę wykombinowałaś :diabloti: Co do pyrek to są zarąbiste jeśli dobrze się z nimi zacznie, wiadomo. Ja poznałam jak na razie sztuk 2 i jeszcze jak tak oglądam filmiki z Bravą to aż coś mi się dzieje, coraz bardziej mam ochotę na pyrke.
A co do odmian tooo jedna jest bardziej kundlowata od drugiej, jeśli o wygląd chodzi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]może Rassmo ? :diabloti: jest tam PJT i mopsik w jednym :diabloti:[/QUOTE]
w życiu o czymś takim nie słyszałam, więc wklikałam w wujka Google ..... Masakra, brzydkie to jak noc, po co takie dziwactwa wymyślać, mało ras mamy ? ehhhh... jestem zdegustowana

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...