Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

[quote name='Russellka']Fajne te ptaszyska :loveu: Jejka, ja już chcę wakacje, a to dopiero początek roku... :placz:[/QUOTE]
cóż... :diabloti:

[quote name='Agathee'][url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/DSC_4236.jpg[/url]
Bardzo ciekawy kadr! ;)[/QUOTE]
dziękuję ;)

[quote name='Mudik']Zdjęcia mew przepiękne, oh jak mi się lustro marzy:roll::roll::roll::loveu:[/QUOTE]
nic tylko kupować : P

[quote name='Doginka']Byłam tu czy nie?:razz: Już mi się myli gdzie byłam a gdzie nie:diabloti:[/QUOTE]
noo ja też nie wiem czy byłaś, ale wiem że nie warto było byćbo tu i tak nic się nie dzieje :evil_lol:

[quote name='ariss']Tu ostatnio się nic nie dzieję:mad:[/QUOTE]
nie da się ukryć :evil_lol: planuję porobić jakieś zdjęcia, ale ciąąągle pada... może jutro rano się uda, MOŻE nie będzie padać...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']A tu dalej spokój:mad:Cisza:mad:My chcemy Gramotnika:mad:[/QUOTE]
dzisiaj pracowity dzień miałam więc zdjęć nimo :diabloti:
[quote name='silver.']co to w ogóle ma być ja się pytam?
wchodzę po latach na dogo, dogo sobie jakieś jaja robi ze mnie, musze nie wiadomo jak poszukiwać gramowego wątku a jak juz znalazłam to tylko jakieś ptaki :shake: :diabloti:[/QUOTE]
normalnie wiedziałam że to ty nawet jak nie spojrzałam w ten link w podpisie, wiedziałam :evil_lol:

a tutaj zdjęcia grama, to sobie trzeba odkopywać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']dzisiaj pracowity dzień miałam więc zdjęć nimo :diabloti:

normalnie wiedziałam że to ty nawet jak nie spojrzałam w ten link w podpisie, wiedziałam :evil_lol:

a tutaj zdjęcia grama, to sobie trzeba odkopywać :diabloti:[/QUOTE]

co nimo jak nimo? :mad:

o jaaa, to aż tak bardzo moja frustracja i agresja jest rozpoznawana? :diabloti:

a weź i odkop, nie mam łopaty przy sobie, a rękoma nie będę bo sobie paznokcie pobrudze :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='silver.']co nimo jak nimo? :mad:

o jaaa, to aż tak bardzo moja frustracja i agresja jest rozpoznawana? :diabloti:

a weź i odkop, nie mam łopaty przy sobie, a rękoma nie będę bo sobie paznokcie pobrudze :razz:[/QUOTE]

masz i se oglądaj [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101869&page=550[/url] :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='silver.']o jaaa, to dla mnie? nie trzeba było :cool3:
a wlasnie jak po wycinkach? pewnie gdzies o tym pisałas, ale jak mowilam - nie chce mi sie szukać :cool3:[/QUOTE]
w doopie ma suki z cieczką i inne psy :diabloti: rozwinęła się agresja terytorialna, bardziej bawi się zabawkami i ostatnio ucieka jak uciekał :diabloti: ale za to jest bardziej skupiony

[quote name='Iza.']Aaa miałam się już wcześniej zapytać, ale jakoś mi z głowy wyleciało :evil_lol:
Czemu Marcin ma bana ? :cool3:[/QUOTE]

myślę że jak bedzie chciał to się sam pochwali ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']w doopie ma suki z cieczką i inne psy :diabloti: rozwinęła się agresja terytorialna, bardziej bawi się zabawkami i ostatnio ucieka jak uciekał :diabloti: ale za to jest bardziej skupiony
[/QUOTE]

o to dobrze :cool3:
nie strasz, bo moj i tak ta terytorialna agresje ma rozwinieta a co bedzie jak bedzie wyciety... :shake:

jak to co Iza? nie wiesz co to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Zawsze mnie uczyli, że ciekawość to pierwszy stopień do wiedzy, także wiesz :diabloti::evil_lol:

Co to jest to na tej focie ?;P[/QUOTE]
:evil_lol:


[quote name='silver.']o to dobrze :cool3:
nie strasz, bo moj i tak ta terytorialna agresje ma rozwinieta a co bedzie jak bedzie wyciety... :shake:

jak to co Iza? nie wiesz co to?[/QUOTE]
jemu to raczej ze strachu : P i z głupoty :evil_lol: ale też możliwe że z powodu większego przywiązania do mnie- chce bronić swojego :cool1:

[quote name='Iza.']jakieś ciasto :eviltong::evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Feigned']
ja też nie wiem :shake::evil_lol:[/QUOTE]
:evil_lol::evil_lol:

to są polskie amerykańskie brownies z amerykańskiej czekolady i polskiej reszty :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']jakieś ciasto :eviltong::evil_lol:[/QUOTE]
moze ciasto, moze nie ciasto :diabloti:

[quote name='Feigned']wycinasz? :cool3:

[/QUOTE]
mialam go rok temu wyciac, ale "cos wypadło", pozniej znow mialam wyciac, ale bylo za blisko szczepienia, a pozniej nie mialam juz kasy bo w cos innego zainwestowalam(moj maly, wspanialy, piekny, przecudowny, sympatyczny i kulturalny giancik), a teraz to juz sama nie wiem, czy to wszystko ma sens czy nie itp., bo przed chwila np. szczekal bo ktos przechodzil obok drzwi, a jak mysle, ze to moze sie poglebic to juz calkiem odechciewa sie wszystkiego :shake:


[quote name='Unbelievable']
jemu to raczej ze strachu : P i z głupoty :evil_lol: ale też możliwe że z powodu większego przywiązania do mnie- chce bronić swojego :cool1:


to są polskie amerykańskie brownies z amerykańskiej czekolady i polskiej reszty :diabloti:[/QUOTE]
no wlanie u mojego tak jest, niby sie boi, ale chce bronic pilnowac i na dodatek glupek jest z niego

no tak, myslalam ze to dokladnie jest to :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']A co to ma być, ja się pytam, że tu się nic nie dzieje ?? :mad:[/QUOTE]

:oops:
ja się zawsze zastanawiam komu się tu jeszcze chce cokolwiek pisać :evil_lol:

jutro, mam nadzieję, będą jakieś zdjęcie, a filmik ''agilitowy'' będzie na pewno, ''agilitowy'' bo mamy jedną hopkę :evil_lol: i ćwiczymy tylko kierunki i wysyłanie na hopkę:roll:

swoją drogą jak chce wprowadzić komendę na zmianę kierunku, np. chcę żeby pobiegł w lewo to mówię left, to mogę to zrobić przy tej jednej hopce?

Link to comment
Share on other sites

Ooo Szczur adżilitowy będzie, super! :multi:

Ale o jakich komendach kierunkowych mówisz?
Po prostu skręcanie w określonym kierunku czy ciasne zawracanie na hopce ?

Jak zawracanie na hopce to najpierw uczysz na czymkolwiek obiegania przedmiotu, potem na boczku od hopki a potem na hopce, cała filozofia ;)
Bez umie zawracanie (na 'lewo' i 'prawo' :evil_lol: oryginalnie) i namiętnie ćwiczymy obieganie drzewek, słupków i innych rzeczy na spacerach, wysyłanie z obieganiem itd ale... na agility tego w końcu nie używam :evil_lol: bo jakoś ciągle zapominam poza tym Bez jest na tyle wolny, że nie potrzebuję tego zbyt często... Ale w zanadrzu mam.

A jeśli chodzi o normalne kierunkowe, żeby pies po przeszkodzie po prostu biegł w określonym kierunku (bez zawracania) to podobno uczy się tego ze zwykłych obrotów... Tzn , że jeśli pies umie obroty to na torze powinien poprawnie zareagować na komendę i się obrócić, po jakimś czasie załapie, że na torze ma nie robić pełnego obrotu. Ale tu Ci praktycznie nie powiem bo tego zupełnie z Bezem nie używam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Ooo Szczur adżilitowy będzie, super! :multi:

Ale o jakich komendach kierunkowych mówisz?
Po prostu skręcanie w określonym kierunku czy ciasne zawracanie na hopce ?

Jak zawracanie na hopce to najpierw uczysz na czymkolwiek obiegania przedmiotu, potem na boczku od hopki a potem na hopce, cała filozofia ;)
Bez umie zawracanie (na 'lewo' i 'prawo' :evil_lol: oryginalnie) i namiętnie ćwiczymy obieganie drzewek, słupków i innych rzeczy na spacerach, wysyłanie z obieganiem itd ale... na agility tego w końcu nie używam :evil_lol: bo jakoś ciągle zapominam poza tym Bez jest na tyle wolny, że nie potrzebuję tego zbyt często... Ale w zanadrzu mam.

A jeśli chodzi o normalne kierunkowe, żeby pies po przeszkodzie po prostu biegł w określonym kierunku (bez zawracania) to podobno uczy się tego ze zwykłych obrotów... Tzn , że jeśli pies umie obroty to na torze powinien poprawnie zareagować na komendę i się obrócić, po jakimś czasie załapie, że na torze ma nie robić pełnego obrotu. Ale tu Ci praktycznie nie powiem bo tego zupełnie z Bezem nie używam.[/QUOTE]
agilitowy to on będzie jak się przeprowadzę do bardziej cywilizowanego miasta : P narazie jest pseudo agilitowy :evil_lol:

na pewno ciasne zawracanie sie przyda bo to torpeda a nie pies, nie zdążę się zamachnąć z zabawką a on już dawno hopkę przeskoczył :oops::roll: ale chyba narazie sie za to nie biorę

chodziło mi właśnie o biegięcie w określonym kierunku po skoku, bo jemu się ubzdurało że musi koniecznie skręcić w prawo, więc traci czas żeby się zawrócić i pobiec w lewo tam gdzie ja biegnę:cool1: ale chyba sama jakoś to rozwiążę w końcu, bo z obrocikami raczej nie zrozumie :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...