Jump to content
Dogomania

Batman odszedł-biegaj po zielonych łąkach


Marzena&Gusti

Recommended Posts

  • Replies 327
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Esiu - niestety tymczasu maluchowi dać nie mogę, nie mam warunków, ale zobowiązałam się zabrać go w sobotę, aby Marzena mogła spokojnie zrobić zakupy i się ogarnąć.

Marzenko - ja chętnie zabrałabym go na cały weekend, ale nie wiem, jak zareaguje na niego mój psiak, no i obawiam się, że mój TZ się wścieknie. (Oj, na pewno się wścieknie.)
Mój plan jest taki, najpierw wezmę go na sobotę, jak TZ jakoś to przełknie, a mały z Andzią nie rozwalą połowy mieszkania, to zostanie na niedzielę. Co ty na to?

Link to comment
Share on other sites

Maluch jest PRZEŚLICZNY, dużo mniejszy niź na zdjęciach, taka kruszynka. Oczywiście pierwsza moja myśl że ja go wezmę, na szczęście Marzenka w porę sprowadziła mnie na ziemię, w 5 minut takich decyzji się nie podejmuje, tym bardziej że o adopcji innego malucha już rozmawiam z jedną z dziewczyn.
Ale mały jest rewelacyjny, wesoły, chętny do zabawy, tylko trzęsie się strasznie, chyba z zimna, bo ma krótką sierść.

Link to comment
Share on other sites

A więc maluch ma zapanenie spojówek.Dostał kropelki,obrobaczony i przekochany:)
Dzisiaj na 12:00 jedziemy do pani zainteresowanej pieskiem-może już dziś tam zostanie:)Będę płakać-kto mnie pocieszy?Ja już go kocham:)Trzymajcie kciuki za maluszka:)Nie mogłam w nocy spać-już tęsknię...W książeczce ma wpisane Florek-dziękuję Agnieszko(GrubbaRybba)!Jesteś kochana!!Dziękuje wszystkim za ogłoszenia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marzena&Gusti']A więc maluch ma zapanenie spojówek.Dostał kropelki,obrobaczony i przekochany:)
Dzisiaj na 12:00 jedziemy do pani zainteresowanej pieskiem-może już dziś tam zostanie:)Będę płakać-kto mnie pocieszy?Ja już go kocham:)Trzymajcie kciuki za maluszka:)Nie mogłam w nocy spać-już tęsknię...W książeczce ma wpisane Florek-dziękuję Agnieszko(GrubbaRybba)!Jesteś kochana!!Dziękuje wszystkim za ogłoszenia![/quote]

Czekam na wiadomości i relację z wizyty u zainteresowanej pani :razz:.

Tak, to prawda, wczoraj u weta wymyśliłam szybko imię - FLOREK. Coś trzeba było wpisać w bazę danych. No i jest Florek. :loveu: Psiak wspaniały, całuśny, choć cięty na facetów. Wczoraj spacerował po samochodzie, w końcu usadowił się Marzenie na głowie i dumnie patrzył na wszystko z góry. Cwaniaczek. :evil_lol:

A dziś wizyta u zainteresowanej pani. Pani - miłośniczka zwierząt, ma 5-cio letniego jamnika, szuka dla niego kolegi. Ja zobaczyła Florka na zdjęciach, zakochała się. Pani jest w Warszawy, więc z wizytami nie będzie problemu. Resztą dowiemy się, jak Marzena wróci od niej.

Czekamy na wieści. Powodzenia! :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki za najlepszy domek :)

W razie czego ściągne malucha z allegro.

Gdyby dzwonił ten Pan z allegro,a Florek byłby już w domku,to zaproponuj mu ok 8-12 miesięcznego jamniczka, troche taki jamnikopodobny,ale bardzo potrzebuje domku.
[IMG]http://photos02.allegro.pl/photos/oryginal/279/21/97/279219773[/IMG]

[IMG]http://images31.fotosik.pl/68/bb6201efca73c20f.jpg[/IMG]"

Link to comment
Share on other sites

Mam wiadomość, dziewczyny właśnie wyszły od kobiety, a psiak został już w nowym domu :multi::multi::multi:. Z kolegą jamnikiem przywitali się bezproblemowo. Pani jest zachwycona. Wyszła już z dwoma psiakami na spacer.
Pani podpisała umowę i zaprasza na wizyty poadopcyjne.

Zatem Florek - Batman ma nowy dom!!!
Można to oblać :beerchug: i się cieszyć :cunao:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GrubbaRybba']Mam wiadomość, dziewczyny właśnie wyszły od kobiety, a psiak został już w nowym domu :multi::multi::multi:. Z kolegą jamnikiem przywitali się bezproblemowo. Pani jest zachwycona. Wyszła już z dwoma psiakami na spacer.
Pani podpisała umowę i zaprasza na wizyty poadopcyjne.

Zatem Florek - Batman ma nowy dom!!!
Można to oblać :beerchug: i się cieszyć :cunao:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...