Jump to content
Dogomania

Młoda Sznaucerka Olb. zabrana latem ze schroniska i znów porzucona. MA CUDOWNY DOM!!!


Ulaa

Recommended Posts

Aha i gadałam przez telefon z dziewuchą :angryy:
Spytałam czy już wyjechali i co z tą umową. Spytała "a gdzie" a potem zaraz "a takl jesteśmy już w drodze" (choć słyszałam pogłos z ich pustego pokoju) kazałam jej umowę i książeczkę wysłać pocztą. Powiedziała, wyślą.

Więc wniosek - do d..... pojechali.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to ja trzymam mocno kciuki, żeby wszystko sie udało ,Ponurak zasługuje na wspaniały kochający domek.Jak będą o nią dbali, poświęcali jej dużo czasu i przede wszystkim będą ja bardzo mocno kochali to na pewno szybko zapomni o wcześniejszych właścicielach(o ile tak można ich nazwać).Może dopiero teraz sunia pozna co to znaczy mieć wspaniałych, kochających opiekunów.Czekam na dalsze wiadomości

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']Wiecie,bo tak działa Opatrzność!!
A jak było z Berylkiem? Hanek mu była pisana,ale to wszystko dzieje sie tak pokretnie,a my niecierpliwe!!
Moze ten domek dla Ponuraka to taki Hanek 2??
Trzymam kciuki![/quote]

Nie. Hanek jest jedyna w swoim rodzaju :lol:

Link to comment
Share on other sites

jeżeli to "państwo":p nie ma w domu wody, pewnie jeżdżą się gdzieś kąpać do jakiejs latryny i mówią że jadą nad morze :p

a tak serio to szkoda, bo chyba jutro Zuzia nie zdąży zapoznać Ponuraka, który idzie do nowego domku.
w każdym razie taka szkoda jest fajna i wskazana :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Byłam z Ponurakiem na spacerku w bardziej cywilizowanych rejonach ;) żeby sprawdzić jej reakcje.
Trzyma się człowieka, ale goni jak wariatka przez cały czas. Niestety ma jakąś traumę z podchodzeniem, bo kiedy wyciąga się do niej rękę, ucieka. Nie chce być łapana za obrożę :shake: Pewnie z przypinaniem do budy jej się kojarzy....

Boi się małych piesków :evil_lol: Szła jakaś grupka moherowych babć ze swoimi małymi pluskwami, Ponurak nie wiedziała co ma robić. Stać czy uciekać :roll: A mohery najpierw spanikowane później się śmiały (ale i tak nie obyło bez psioczenia "taki diabeł luzem biega" :roll:).

Raz pobiegła za autem, ale chyba z emocji i niebardzo świadomie, bo się opamiętała gdy zawołałam i stanęła wryta. Może wciąż tych zdrajców szuka :shake: Pięknie bawi się piłeczką, aportuje i ma to w genach, bo przecież nikt jej nie uczył.
Ogólnie, super pies :loveu::loveu::loveu: Szkoda, że nie mój... :-(

Teraz leży wybiegana i obgryza gryzak wołowy :p Odkryłam, co lubi: makaron z surowym mięchem, suszone płucka i wątróbki oraz gryzaki wołowe i uszy świńskie.
Nowy domek dostanie polecenie, by przetestować więcej :evil_lol: Trzeba Ponuraka porządnie podtuczyć, bo to same żebra.

Link to comment
Share on other sites

[B]Przepraszam za offa, ale jeśli ktoś ma ochotę jeszcze pomóc naszym psiakom i przy okazji nabyć piękny i niepowtarzalny kalendarz biurkowy z limitowanej serii to zapraszam na aukcję allegro [URL]http://www.allegro.pl/item283066360_unikalny_kalendarz_charytatywna_pomoz_brutusowi.html[/URL]

Kalendarz z Bernusiami z Forum Szwajcarów [URL="http://www.szwajcary.com"]www.szwajcary.com[/URL]
Dziękuję za uwagę i przepraszam za offa[/B] :angel:

:offtopic:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...