Jump to content
Dogomania

Młoda Sznaucerka Olb. zabrana latem ze schroniska i znów porzucona. MA CUDOWNY DOM!!!


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ponurak jest fuksiarą:) Ale Ulaa wszystko ładnie napisze jak już się dowlecze do kompa. Ulii by się przydało wątek założyć i bazarek jakiś skombinować na opłacenie dla niej osobistego opiekuna, który będzie jej zapewniał pyszne kanapki i ciepłą herbatkę w tej jej codziennej bieganinie.

Tak, po sterylce od razu zaopiekują się Ponurakiem jej nowi państwo:)

Link to comment
Share on other sites

Jade ty przesylasz dla Zorki tak wspaniale fluidy ze chyba ona nie chce isc od ciebie i tak dlugo domku szuka, ale za to jak znajdzie to napewno bedzie ten odpowiedni a ty bedziesz sie tym cieszyc najbardziej bo przeciez to twoja zasluga i tylko twoja a Zorka twoja podopieczna.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dobrze to Hanek określiła :lol: Ponurak to MEGA FUKSIARA :evil_lol:

Dzisiaj po nią pani przyjechała, żeby zabrać na próbę do domu, akurat jak byłam z Hanek na mieście z plakacikami. Na szczęście była mama w domu więc jakoś wsadziły z panią Ponuraka do auta.
Potem wracałam z Trzebini z Adusią ([url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101696[/url]) i akurat w tym samym czasie zajechała pod dom pani z córką (chyba w moim wieku) i Ponurakiem. Miały dość niepewne miny, więc oczekiwałam texty w stylu "ten pies ma ADHD, nie damy sobie z nią rady"... A pani... "to jeśli można, my się na nią decydujemy"............

:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

Nie mogły się rozstać z Ponurakiem, pani klęczała na ulicy i niuniała jej i całowała po tej zaślinionej bródce :loveu: A ja nie mogłam nie zadać tego pytania... Czy może chcieliby zabrać Ponuraka już jutro od razu po sterylce (z początku pani obawiała się czy da sobie radę w opiece po zabiegu, ale przecież to nic trudnego). Pani się przekonała, w sumie od razu chętnie zgodziła (kilka godzin z Ponurakiem zrobiło swoje :evil_lol:).

I zdecydowanie panie uznały, że Saba to zbyt pospolite imię dla takiego stwora, wymyślą coś "speszyl" :eviltong: No i panie stwierdziły zgodnie, że fotki nie oddają niezwykłości Ponuraka nawet w 1%! :lol:

Hurra :loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

Ulka a gdzie idzie nasz Ponurak, chyba niedaleko skoro pani z corka objechaly tak szybciutko. Przekaz pani wetce ze w piatek jak podjedziemy po antybiotyk dla Zorki to od razu zaplacimy za sterylke Ponuraka i Zorki, bo wstyd robic na kreche jak mozemy narazie od innego psiaka pozyczyc a pozniej z bazarku zrobonego dla Ponuraka oddac. Nie wiem tylko dlaczego wetka nie zoperowala od razu oczka Zorki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Ulka a gdzie idzie nasz Ponurak, chyba niedaleko skoro pani z corka objechaly tak szybciutko. Przekaz pani wetce ze w piatek jak podjedziemy po antybiotyk dla Zorki to od razu zaplacimy za sterylke Ponuraka i Zorki, bo wstyd robic na kreche jak mozemy narazie od innego psiaka pozyczyc a pozniej z bazarku zrobonego dla Ponuraka oddac. Nie wiem tylko dlaczego wetka nie zoperowala od razu oczka Zorki.[/quote]

Ponurak będzie bardzi niedaleko :cool3: Powiem więcej - bardzo bliziutko p. Beaty :cool3: A co do finansów - jutro w lecznicy się dogadamy ile to wogóle będzie kosztować, bo ciężko powiedzieć ile Ponurak waży. Jest wielka, ale chudzina.

Dona20 - dziękujemy za życzenia :)

Link to comment
Share on other sites

Ponurak już po sterylce odpoczywa w swoim pięknym cudownym domku :loveu::multi: Zniosła zabieg super. Waży... nie zgadniecie :-(:-(:-( 18 kg.... Przy wzroście ok 64 w kłębie...

Państwo już zadbają o to, aby przybrała :multi: Wspaniali psiarze, o takim domku dla niesamowitego stwora marzyłam od zawsze :loveu:

I imię zostaje Ponurak :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jak na razie napewno :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...