Jump to content
Dogomania

'Pabianicki wątek ogólny - potrzebne ogłoszenia!FUNDACJA KUNDEL BURY'


piechcia15

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

z ciekawosci pytam, bo jesli to faktycznie ta to trafila do super domku

pan od ktorego wynajmuje biuro-wlasnie sie pochwalił ze ma ze schroniska sunie taka, a ze mieszka w Ksawerowie i Pabianicach więc pewnie z pabianickiego schronu-nie dopytalam


duzy trzypokoleniowy dom,rodzice, dorosla córka i jej synek 4-latek

bardzo prozwierzęcy, ma ptactwo ozdobne, hodował rotki i dobermany-stąd zawsze sobie pogadamy jak psiarz z psiarzem;)ostatnio zmarla im staruszka dobermanka i wzieli wlasnie ze schroniska ta suczke, mieszanca wilka

mowil ze straszny stroszek, boi sie masakrycznie mężczyzn, kobiet mniej

Edited by dzodzo
Link to comment
Share on other sites

z newsów : dzisiaj do nowego domku pojechały dwa maluchy, Agent mix yorka po wypadku oraz puchaty przyjacielski Pysiek :) Oba pojechały do Poznania i są już w nowych domkach

A teraz, Bąbel - założyłam mu wydarzenie na fb - zaproście proszę znajomych!
[URL]https://www.facebook.com/events/191141951051569/[/URL]

Bąbel jest niesamowity - spójrzcie:
[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/249085_10201103399410265_1103922705_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Co do Pusi-adoptowanej ze schroniska przez starsze małżeństwo.Mała ma się dobrze,uszy zdrowieją.Trochę trze nimi jeszcze po dywanie,ale jest poprawa.Pan smaruje je jakąś maścią,czyści je.Dostała antybiotyk.
Obiecałam im,że jak wróci doktor z urlopu,to zabiorę ich na wizytę kontrolną do zaufanego weta.
Widać,ze zależy im na suni,są z niej zadowoleni.Jest spokojna,nie ujada,co w blokach ma raczej duże znaczenie.
Mała jest dosyć bystra-niby nie słyszy,jak ją wołają,to ma głuchotę wybiórczą-raz podejdzie,innym razem nie.
Ale jak pani coś szykuje w kuchni do jedzenia-to Pusia jest pierwsza.
Skąd my to znamy,co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='modliszka84']Fajnie Kasia, ja mu porobiłam te standardowe ogłoszenia - widziałaś w naszej bazie?
Tym razem wstawiałam na woj. mazowieckie, bo tu u nas to posucha jakaś[/QUOTE]
Tak tak, właśnie widziałam dlatego wystawiłam tutaj na serwisach krakowskich żeby nie dublować, jutro się przejdę z plakatem po lecznicach itd, akurat mam wolne od zajęć, może coś się znajdzie to i małego mogę tu przywieść bo za tydzień w końcu wracam na weekend do pce :)

ps1. Wykupiłam też 3 pakiety ogłoszeniowe. Macie jakieś propozycję czy mogę podrzucić psiaki według własnego uznania?

Edited by kasia14
Link to comment
Share on other sites

[quote name='modliszka84']1 pakiet możesz przeznaczyć na tą grupkę 6 małych psów od pijaka. Bo tylu było chętnych, tylu pisało, dzwoniło a tylko 1 suczka narazie znalazła dom.
Ich zdjęcia są na fb. Jest 5 piesków i 1 suczka - ale wszystkie takie same[/QUOTE]
Ok. Wszystkie maluchy są w schronisku u nas czy jakieś pojechały do dt, bo widziałam, że tam ktoś na fb chciał zabrać 3 czy 4 psiaki, rozumiem, że się rozmyślił? :(

Czyli zostało 5 chłopców i 1 suczka? Wiesz może, który z tych mikrusów co sa zdjęcia na fb to sunia a która poszła do adopcji? Chyba, że na fotach są sami chłopcy to sprawa jasna. Potrzebuje tylko to info do ogłoszeń a resztę sobie sama dopowiem :)

Zachary - zrobiłam mu komplet ogłoszeń na łódzkie i część na mazowieckie. Maluchom też sama zrobię wieczorem.

Pakiety pomyślałam sobie, że dam dla : Ricko 642, Sara 667, Gucio 565 - jest ok ?

Edited by kasia14
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia14']Ok. Wszystkie maluchy są w schronisku u nas czy jakieś pojechały do dt, bo widziałam, że tam ktoś na fb chciał zabrać 3 czy 4 psiaki, rozumiem, że się rozmyślił? :(

Czyli zostało 5 chłopców i 1 suczka? Wiesz może, który z tych mikrusów co sa zdjęcia na fb to sunia a która poszła do adopcji? Chyba, że na fotach są sami chłopcy to sprawa jasna. Potrzebuje tylko to info do ogłoszeń a resztę sobie sama dopowiem :)

Zachary - zrobiłam mu komplet ogłoszeń na łódzkie i część na mazowieckie. Maluchom też sama zrobię wieczorem.

Pakiety pomyślałam sobie, że dam dla : Ricko 642, Sara 667, Gucio 565 - jest ok ?[/QUOTE]

Riko - ok,
Sara - ok,
Gucio - ma jechać do Niemiec...

Link to comment
Share on other sites

dajcie linka do tego wątku bo ja nie mama
może z ogłoszeniami wstrzymajmy się do jutro,to jeśli będzie nas więcej to weźmie się je w końcu na porządne zdjęcia.

jak dla mnie to powinniśmy się wziąć ostro za psy w hotelach bo nie wiem jak długo tak pociągniemy bez deklaracji...ja już nie mam siły walczyć o każdy grosz co miesiąc :(

Link to comment
Share on other sites

Z tymczasami jest trochę trudna sprawa... Bo o ile Dosia jest w pełni adopcyjna i nie moge pojąć braku zainteresowania ta sunią o tyle Drops czy Basik... No i jeszcze Fuksik twój, równie ''ciężki przypadek adopcyjny''. Jeszcze ktoś jest ? Nie mniej faktycznie znalezienie im, bądź chociaż części domu byłoby wybawieniem dla finansów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='modliszka84']"moje" szczeniaki potrzebują ogłoszeń plakatowych, tzn. w necie im porobiłam, ale sądzę że można by porozwieszać plakaty w lecznicach na przykład...
Bo maluchy rosną a ani pół telefonu jeszcze nie było :/[/QUOTE]
Te szczeniaki z Ldzania tak? Mogę im zrobić plakat jeśli chcesz.
W naszej bazie zapisana jest jeszcze Bronka na dt - też szuka domu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='modliszka84']Tak, to te - dzięki.
Co do Bronki to pytaj Magdy.[/QUOTE]

Może być taki? [URL="http://www.mediafire.com/download/dd3c1u14hijmifn/Szczeniaki_z_pola.pdf"]<klik>[/URL] Wydaje mi się, że tutaj nie ma sensu żebym ja wywieszała ale jak uważasz:)

Sarę i tego drugiego huskiego (733, nazwałam go DRUH) podrzuciłam na SOS husky. Mają opublikować na swoim profilu na fb.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...