Jump to content
Dogomania

'Pabianicki wątek ogólny - potrzebne ogłoszenia!FUNDACJA KUNDEL BURY'


piechcia15

Recommended Posts

Bronia nadal szuka domu.
Myślę że jutro musimy zrobić im jakieś słitasne foty:) przydałby się jakiś gładki czerwony lub biały materiał/koc,muszę się rozejrzeć po domu,ty Aga też. Przydałby się ten kocyk co w schronisku zawsze szczeniaki miały na nich fotki.Zdjęcia to podstawa.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znalazłam info o "wygodnych niemieckich kanapach" , które czekają na polskie psy - warto zajrzeć [URL="http://www.hundehilfe-polen.de/index.php?option=com_content&view=article&id=612%3Awir-suchen-ausreisepaten-fuer-den-1juni&catid=90%3Aausreisepatenschaften-fuer-2013&Itemid=125"]http://www.hundehilfe-polen.de/index.php?option=com_content&view=article&id=612%3 Awir-suchen-ausreisepaten-fuer-den-1juni&catid=90%3Aausreisepatenschaften-fuer-2013&Itemid=125
Może któregoś psiaka poznacie?
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

no ale przecież nie od dziś wiadomo, że Niemcy zabierają co miesiąc psy z naszego schroniska. My tego nie ukrywamy, aczkolwiek fanami nie jesteśmy. Ale wpływu na to nie mamy. Ja mam zdjęcia i relację praktycznie każdego psa z Niemiec. Dzis pojechało chyba 5 czy 6

Link to comment
Share on other sites

Pakiety poszły na Dosię, Riko i Sarę - po 45 ogłoszeń.

Pewna złota dusza ogłosiła naszego Kosmo. Poprosiłam jeszcze o Fantę i Rudego(62). Ponieważ są to ogłoszenia jednorazowe nie wrzucam ich w bazę. Na tych portalach :

Kokosy.pl
Ojej.pl
Najpewniej.pl
Hiperogloszenia.pl
Pajeczyna.pl
Pineska.pl
Azbazar.pl
lento.pl
ale.gratka.pl+naszemiasto.pl+wp.pl
gumtree.pl
adopcjapsa.pl
oglaszamy24.pl
Tablica.pl

Edited by kasia14
Link to comment
Share on other sites

[quote name='modliszka84']Super, to co przyszło do mnie aktywowane.

A Kosmo... hmm pies-historia. Z boksu wynoszony na rękach (ok 20 kg!), panika i strach w oczach...


Własnie myślałam ostatnio nad Rudym - to taki fajny pies![/QUOTE]

Rudy faktycznie super, myślałam szczerze mówiąc, że już dawno poszedł do adopcji :( A Kosmo się chyba przekonał do ludzi i jest juz odważniejszy, dobrze kojarzę?

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#800080][SIZE=4]Ciotki zapraszam na II edycję mega psiego bazaru na Pabianicką Skarpetę :) serdecznie zapraszam[/SIZE][/COLOR]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244328-mega-bazar-II-edycja-na-Pabianice-PSIE-AKCESORIA-koniec-23-06?p=20961883#post20961883[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Musze sie pochwalić ze w końcu wykąpałam Pokera.
Myślałam po jego reakcjach jak miałam wodę w ręku -ze będzie to niezła jazda -ale okazało się -zresztą nie pierwszy raz ze jak ma przypiętą smycz to jest to zupełnie inny pies!! Częściowym sponsorem kąpieli był market zoologiczny -podaj łapę ;) dzięki wygranej w ich konkursie mamy min szampon. Także wielko-pies wykapany-pachnący i puszysty :)

A dodatkowo wpadłam na genialny pomysł -polecam innym!
Jako że po 7 latach przebywania w schronisku i leżenia na twardym podłożu ma na łapach okropne odleżyny nie chciałam by nadal sypiał w twardej budzie. Ponieważ ze względu na grzyba musze czesto wymieniać mu posłanie to legowiska typu gąbka -drogo mnie wychodziły a wrzucane masy tkanin też mijały się z celem bo wielki to wywalał przy moszczeniu się .... włożyłam mu do środka budy karimatę którą wcześniej przypięłam zszywkami tapicerskimi do wyciętej pod rozmiar podłoża budy deski [I](jak ktoś nie ma to można też gwoździami z dużymi główkami) [/I]do tego wrzuciłam trochę starych prześcieradeł. Teraz ma mięciutko i cieplutko, tylko mam nadzieję ze nie uraziłam jego męskiej dumy bo karimata jest różowa :D Koszt żaden, łatwo będzie mi to zmieniać i wiem ze komfort leżenia jest o niebo lepszy.

Link to comment
Share on other sites

Za darmo to kochana nic nie ma :( -słoma była i bedzie na okres zimowy.
Ciezko sie tą słomę wymienia (bałagan, pył) a do tego codziennie miałam sprzątanie po wyjściu z budy bo buda stoi w takim miejscu ze każda wchodząca osoba dobrze ją widzi. Nie mam takiego pięknego kojca jak Ty :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...