Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

Czyli pewnie chodzi o domek nr 3:eviltong:
Zamieszkałam tam ja wraz z virginią i kłapouchą a w drugim pokoju była diabełkowa ze swoim boyem;) Przenieśliśmy się tam z naszych namiotów.
Dziękujemy bardzo za możliwość zamieszkania w nim, gdyż przekonałiśmy się, że dwa psy w namiocie i 3 osoby to nie najlepszy pomysł :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baffi2']O Kubie - Kalim mówicie? On jest fajny i gdyby nie on to byśmy zamarzły w nocy :cool3: :evil_lol:[/quote]fakt fakt! I ten Adam z plaży by nas załatwił :evil_lol: Bo tylko Kuba umiał z nim się dogadać :evil_lol:
[quote name='KaRa_']My już myślimy o powtórce :evil_lol::evil_lol::evil_lol: mini zlocik czy coś takiego:diabloti:[/quote] U Ciebie w domu :evil_lol: A może zrobimy coś pod koniec wakacji jeszcze ...hmmmm? Bo w październiku to ja mam szkołe :diabloti:
[quote name='KaRa_']Na pewno nie tam zlocik, i to ma być zlot vipów za ławki:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Więc nie zgadzam się byś uczestniczyła na mini zlocie o którym myślimy:diabloti:[/quote]napisz od razu kto może jechać, bo tak to wszyscy będą się pytać czy się zaliczają czy nie :eviltong:
[quote name='rose']Jestem wymieniona jako pierwsza:loveu: to pewnie dzieki temu niezapomnianemu całusowi na plaży:loveu:[/quote] ja jako trzecia, więc jak dla mnie to i tak wysoko biorąc pod uwagę, że znamy się 3 dni i SweetOlek groził mi, że mnie nie polubi w ogóle :diabloti:
[quote name='basia bonnie']mam nadzieje:loveu:


Tak, dla tych zza ławeczki:evil_lol: Basia i Estera będą:diabloti:[/quote]z moją córcią jadę wszędzie :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']że jedziesz do mnie :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote]

[quote name='Rinuś'][I][B]że jedziesz na yyy...wakacje :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[/B][/I][/quote]
xP na pewno się zgodzi :mad:
możemy zlot zrobić jak będzie międzynarodówka w Poznaniu! Kto mnie z Szychą przenocuje? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']że kochasz ekipę za ławki i bez niej nie możesz żyć :loveu:[/quote]stwierdzi, że jestem nienormalna i zapyta czemu za ławką siedziałam
:mad:

Ale jak Basia będzie to ja powiem, że muszę być, bo z moją córcią wszędzie :loveu:
I jak Mysia będzie to też, bo będziemy szukać przystojnych sąsiadów. I pić drinki "od serca" :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']stwierdzi, że jestem nienormalna i zapyta czemu za ławką siedziałam
:mad:

I jak Mysia będzie to też, bo będziemy szukać przystojnych sąsiadów. I pić drinki "od serca" :loveu:[/quote]

...bo za ławeczką taki sweet klimat był :razz:

Właśnie, własnie - będziemy :loveu: Jesli Kara nas zaprosi :oops::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...