Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='olekg18']Pewnie że tęsknie :) A najbardziej za Rose ,karą ,Esterą ,komarem,basią bonnie hehe i resztą alkomaniaków:)[/quote]
ohhh Oluś....to takie.....słiiiiiiiiiiit :loveu::loveu::loveu: Też za Wami tęsknię :evil_lol: Tylko do tych najbardziej dorzucam jeszcze Myszunię, mimo, że rzucałą się na obcych :evil_lol: i Asię Choinkową :loveu:

[quote name='Mysia_']Basieńka... nie no... ona nie pije i jest z Porąbki :loveu: [/quote] dokładnie! I wcale do mnie "mama" nie wołała :lol:

[quote] Estera, szkoda, że nie widziałas tego niedźwiedzia polarnego :evil_lol:[/quote] no cały czas żałuję, że mnie tam nie było , też bym się zabawiła :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Basia kaca dzisiaj nie miała tylko zmęczona była :D[/quote]

każdy by się zmęczył takim zlocikiem :lol:

Olek - FOCH :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Za mna nie tęsknić :shake: Przecież od ponad 3 godzin się nie widzielismy :placz:


:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

w końcu wróciliście bo już myślałam, że padnę pracując z myślą, że Wy tam się opierdzielacie.

A ja nawet się nie bałam kupić biletu w PKS-ie :evil_lol:, ale to tylko dlatego, że zadzwoniłam do mamy spytać się czy mogę.

Cieszę się, że mogłam Was wszystkich poznać, tyle sweet osóbek na raz :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina87']w końcu wróciliście bo już myślałam, że padnę pracując z myślą, że Wy tam się opierdzielacie.

A ja nawet się nie bałam kupić biletu w PKS-ie :evil_lol:, ale to tylko dlatego, że zadzwoniłam do mamy spytać się czy mogę.

Cieszę się, że mogłam Was wszystkich poznać, tyle sweet osóbek na raz :loveu:[/quote]

wiedziałam, że tak będzie :shake: Mieliśmy iść z Tobą na ten przystanek i bilet w PKSie kupić :eviltong:

Wczoraj wypiliśmy za Ciebie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...