Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='rose']Jakie marzenie?:???:[/quote]
[B][I]a to Was już chyba nie było...Jak Estera powiedziała, że Diabełkowa zachowuje się tak jakby chciała się pozbyć Kuby :evil_lol: no to biorąc go na sylwestra spełnicie ciche marzenie Diabła :p[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]a to Was już chyba nie było...Jak Estera powiedziała, że Diabełkowa zachowuje się tak jakby chciała się pozbyć Kuby :evil_lol: no to biorąc go na sylwestra spełnicie ciche marzenie Diabła :p[/I][/B][/quote]

aaa no ja tam nie mam nic przeciwko, żeby Kuba jechał, w końcu należy do naszej ekipy zza ławki:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Kuba tak!
Bo jak powiedziałam "ojoj wódka się skończyła", ktoś powiedział "za 3minuty sklep zamykaja!" to usłyszałam :"czekaj". Po czym wrócił zziajany Kuba z butelką Bolsika :loveu:

[quote name='Rinuś'][B][I]a to Was już chyba nie było...Jak Estera powiedziała, że Diabełkowa zachowuje się tak jakby chciała się pozbyć Kuby :evil_lol: no to biorąc go na sylwestra spełnicie ciche marzenie Diabła :p[/I][/B][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Kuba tak!
Bo jak powiedziałam "ojoj wódka się skończyła", ktoś powiedział "za 3minuty sklep zamykaja!" to usłyszałam :"czekaj". Po czym wrócił zziajany Kuba z butelką Bolsika :loveu:

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
[B][I]hah minęłam wtedy biednego Kubę jak wracałam z Brutuskiem ze spacerku :evil_lol: spieszył się do Was jak nie wiem :evil_lol: [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']Haha jezu ,ale beznadziejna noc...:/ nie dość ,że jestem wyspany to nie suszy mnie ,kac kupy też brak :(
Nikt nie krzyczy TIPSY W GÓRĘ UŁA UŁA hehe i w ogóle bez sens.[/quote]Czyli nie tylko mi jest smutno? Ja taka nie miła w poniedziałek do ludzi byłam, ciekawe czemu? :evil_lol: Jakoś tak dziwnie było obudzić się we własnym łózku ...

[quote name='Rinuś'][B][I]hah minęłam wtedy biednego Kubę jak wracałam z Brutuskiem ze spacerku :evil_lol: spieszył się do Was jak nie wiem :evil_lol: [/I][/B][/quote] :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']A co z tym sylwestrem? bo trzeba by jakichs domkow poszukac :evil_lol: bo potem to już wszystko może być zarezerwowane :/[/quote]

szukam właśnie, ale nie wiem gdzie szukać.:eviltong: Olek mówił coś ze pod Wrocławiem, Grzesiek wcześniej, ze w górach:eviltong: wiec już sama nie wiem:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...