Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='rose']Estera powiedz jeszcze mamie, że musisz jechać, bo nikt tak pysznej zupki chińskiej nie gotuje jak Asia:evil_lol:[/quote]
:grins:

[quote name='Mysia_']właśnie!!!
Teraz to już Twoja mama napewno się zgodzi :evil_lol:[/quote]
Nie mam co do tego żadnych wątpliwości. :roflt:



EDIT:
Widzieliście podpis pod nickiem Estery? :roflt: :roflt: :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']xP na pewno się zgodzi :mad:
możemy zlot zrobić jak będzie międzynarodówka w Poznaniu! Kto mnie z Szychą przenocuje? :razz:[/quote]
Oooo dobry pomysl! ja tez bede na niej, to ta w listopadzie,tak? :)
[quote name='Estera']
Ale jak Basia będzie to ja powiem, że muszę być, bo z moją córcią wszędzie :loveu:
I jak Mysia będzie to też, bo będziemy szukać przystojnych sąsiadów. I pić drinki "od serca" :loveu:[/quote]
Basia już mówi że będzie:loveu:
Mysia też musi być! bo jak nie to ja wbije na Zabrze:diabloti:

[quote name='Mysia_']...bo za ławeczką taki sweet klimat był :razz:

Właśnie, własnie - będziemy :loveu: Jesli Kara nas zaprosi :oops::lol:[/quote]
oj tam to było na prawde słitaśnie:loveu::loveu:

no wlasnie:evil_lol::evil_lol::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]powiesz, że wszyscy tam siedzieli,bo ławki były zarzygane [/B][/I]:evil_lol:[/quote]:splat:nie będę kłamać!

[quote name='Mysia_']...bo za ławeczką taki sweet klimat był :razz:

Właśnie, własnie - będziemy :loveu: Jesli Kara nas zaprosi :oops::lol:[/quote] bardzo słit. Zwłaszcza, że wszyscy słyszeli to czego mieli nie słyszeć :mad:


[quote name='olekg18']Trzeba znaleźć najlepiej jakieś domki które wynajmują zimą i tam pojechać.I zrobić poprostu kolejny zlot np. od 28.2008-01.2009
Bo myśle ,że na dogomaniackiego sylwestra zapisałaby się całkiem niezła liczba osób[/quote]
jestem ZA! Byle nie daleko ode mnie :eviltong:
[quote name='rose']Estera powiedz jeszcze mamie, że musisz jechać, bo nikt tak pysznej zupki chińskiej nie gotuje jak Asia:evil_lol:[/quote] :loveu: Szczerze powiem.... ja pamiętam moment przyniesienia zupki i że ktoś mi dał łyżkę do ręki :eviltong:
[quote name='Mysia_']właśnie!!!
Teraz to już Twoja mama napewno się zgodzi :evil_lol:[/quote]no pewnie, jeszcze mnie zawiezie :loveu:
[quote name='basia bonnie']Oooo dobry pomysl! ja tez bede na niej, to ta w listopadzie,tak? :)

Basia już mówi że będzie:loveu:
Mysia też musi być! bo jak nie to ja wbije na Zabrze:diabloti:
[/quote]tak to ta w listopadzie :loveu: Mysia też będzie, bo mnie kocha :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']Trzeba znaleźć najlepiej jakieś domki które wynajmują zimą i tam pojechać.I zrobić poprostu kolejny zlot np. od 28.2008-01.2009
Bo myśle ,że na dogomaniackiego sylwestra zapisałaby się całkiem niezła liczba osób[/quote]
Ooo,świetny pomysl!!!:multi:
[quote name='Estera']
tak to ta w listopadzie :loveu: Mysia też będzie, bo mnie kocha :evil_lol:[/quote]
My kochamy Mysie, my kochamy sie, Mysia kocha nas:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lorien:)']Czyli pewnie chodzi o domek nr 3:eviltong:
Zamieszkałam tam ja wraz z virginią i kłapouchą a w drugim pokoju była diabełkowa ze swoim boyem;) Przenieśliśmy się tam z naszych namiotów.
Dziękujemy bardzo za możliwość zamieszkania w nim, gdyż przekonałiśmy się, że dwa psy w namiocie i 3 osoby to nie najlepszy pomysł :evil_lol:[/quote]


to sie ciesze ze wykorzystany pokój


a sylwester moze byc ciekawy

tylko na tym zlocie również sie bedzie piło :cool3::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']czyli bierzecie ze soba na sylwestra Kube ?:evil_lol:[/quote]

[quote name='Rinuś'][B][I]on siedział na ławce :eviltong:[/I][/B][/quote]

Bierzemy, bo on też siedział za ławką:eviltong: co prawda przez chwilę ale siedział:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...