Jump to content
Dogomania

Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!


Mudik

Recommended Posts

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trening Super, świetnie mi się biegało, troche zgrzytu było na kole, dawno nie robiliśmy, na chuśtawce ale to na początku, potem już było coraz lepiej i się coraz lepiej wysyła, niestety na razie wysyła się do strefówek, tuneli,a z hopkami gorzej ale wyrobimy się ;);), ogólnie dziś wszystkie psiaki, fajnie zapylały, na prawdę jestem zadowolon(ja ostanimi dniami , w ogóle jestem pozytywnie nastrojona do życia;):lol:)

A co do fotki, to Vic tez ma siwa bródke, choc nie aż tak jak Sikra:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Trening Super, świetnie mi się biegało, troche zgrzytu było na kole, dawno nie robiliśmy, na chuśtawce ale to na początku, potem już było coraz lepiej i się coraz lepiej wysyła, niestety na razie wysyła się do strefówek, tuneli,a z hopkami gorzej ale wyrobimy się ;);), ogólnie dziś wszystkie psiaki, fajnie zapylały, na prawdę jestem zadowolon(ja ostanimi dniami , w ogóle jestem pozytywnie nastrojona do życia;):lol:)

A co do fotki, to Vic tez ma siwa bródke, choc nie aż tak jak Sikra:razz:[/quote]

wszystkie psy dobrze zapylały każdy miał inną motywację:diabloti: mój Lab wybrał sobie dziewczyny...[SIZE=1]już mam tego dosyć:shake:
[SIZE=2]a trening super! krótkie [/SIZE][/SIZE][SIZE=1][SIZE=2]szybkie [/SIZE][/SIZE][SIZE=1][SIZE=2]ćwiczenia, prawie nogi zgubiłam.

[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Nam też się bardzo podobał trening poranny, Bezisław wniebowzięty :loveu:

Ola, a które dziewczyny sobie Lab wybrał?
Bo na mojego baaaardzo mocno działa Szaki, nie wiem co w niej takiego jest ale już 2 razy tak było, że przychodziła na końcówce naszego treningu i pies nagle tracił zdolność myślenia (wczoraj np biegał ładnie, przyszła ta suczka, usiadła na chwilę po czym mój pies zaczął wwąchiwać się w miejsce gdzie siedziała i już do końca treningu był rozproszony...). Musi fajna suka z niej być ;)

Link to comment
Share on other sites

myślałam, że na Laba Szaki tak działała bo widział ją pierwszy raz. ale Tosię też i w ogóle go nie ruszała. Nie wiem:shake:. Cały czas rozmyślałam wycięcie. Wszystkie za i przeciw... sama nie wiem. Jeszcze muszę przekonać mamę.
No właśnie co to będzie na relacjach z Erą, fajnie by było gdyby się nie zmieniło:razz:?
Strasznie trudna decyzja.

A co do filmików mudikowych to obejrzałam tylko Vica bo mi się komputer buntuje i załadowanie jednego filmiku trwa 2 godziny. dobrze mu idzie:multi: Lab, nie wie, że jest aż tak giętki żeby się zmieścić w misce:evil_lol: ale będziemy pracować

Link to comment
Share on other sites

haaaaaaaaaaaaa to super, że fajnie wam się biega :) najważniejsze to iść na trening w dobrym humorze (wiem to po sobie), bo jak się idzie ez humoru to no niestety nic nie wychodzi (przynajmniej mi :( ).
A ja też już bym chciała ze starszeństwem trochę pobiegać... jeszcze się nie zdarzyło by od tego 1,5 roku dłużej niż 2 tyg. nie biegała z cerberem... no i teraz usycham :eviltong: ale mam nadzieję, ze już w ten weekend sobie odbiję, bo normalnie mnie nosi na porządne bieganie z 2 psami :P:P:P:P:P:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Crazy Lab']myślałam, że na Laba Szaki tak działała bo widział ją pierwszy raz. ale Tosię też i w ogóle go nie ruszała. Nie wiem:shake:.[/quote]

no właśnie my tak samo, nigdy tak nie reagował na żadną sukę na treningu, owszem wszystkie go 'kręcą' ale nie przeszkadza mu to w skupieniu i bieganiu ; może jeszcze nie 'wywietrzała' po cieczce i psy nadal czują? Nie wiem, nie miałam nigdy suki...

Link to comment
Share on other sites

mogła nie wywietrzec, zalezy duzo od tego czysuka chodziła w "majtkach" po domu czy bez. moja zazwyczaj chodzi bez, bo nie chce mi sie zmieniac podpasek na tych majtkach(ale to brzmi:evil_lol:). i u nas ten zapach rzeczywiscie utzrymuje sie jakis miesiac po cieczce na suce, bo i zawsze cos na podlodze zostanie nawet jak jest umyta, i na łóżku(chociaz mamy polozny kocyk), zawsze to jakos wsiakonie w cos. suka oczywiscie sie odpedza i nie dziala tak mocno na samce, ale zawsze jakoooos tam dziala.

wycianac jajka i juz:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']no właśnie my tak samo, nigdy tak nie reagował na żadną sukę na treningu, owszem wszystkie go 'kręcą' ale nie przeszkadza mu to w skupieniu i bieganiu ; może jeszcze nie 'wywietrzała' po cieczce i psy nadal czują? Nie wiem, nie miałam nigdy suki...[/quote]

niestety mój od zawsze taki wiecznie zakochany. Na początku szkolenia jak chodziliśmy na posłuszeństwo to musieliśmy zmienić grupę bo mój kochany Lab zakochał się w amstafce i świat dla niego nie istniał. Na agility mieliśmy też etapy zakochania z Bubie ale na szczęscie już przeszło. Pomyśle nad tym co z nim zrobić...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']no właśnie my tak samo, nigdy tak nie reagował na żadną sukę na treningu, owszem wszystkie go 'kręcą' ale nie przeszkadza mu to w skupieniu i bieganiu ; może jeszcze nie 'wywietrzała' po cieczce i psy nadal czują? Nie wiem, nie miałam nigdy suki...[/quote]

niestety mój od zawsze taki wiecznie zakochany. Na początku szkolenia jak chodziliśmy na posłuszeństwo to musieliśmy zmienić grupę bo mój kochany Lab zakochał się w amstafce i świat dla niego nie istniał. Na agility mieliśmy też etapy zakochania z Bubie ale na szczęscie już przeszło. Pomyśle nad tym co z nim zrobić...:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...