Jump to content
Dogomania

flat coated retriever (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Drache

Recommended Posts

Czy w Warszawie jest wątrobiany flat?

Widziałam dzisiaj na Polach wilanowskich takie zjawisko - psiak podobny troche to setera, troszke może do goldena (ale zupełnie inne ruchy) i ten nieziemski kolor! ani beż, nie brąz wogóle nie moge do niczego porównać. Ja stałam na światłch w samochodzie, a psisko szło z ludźmi po pasach w strone pól. Niesamowity był ten kolor, do tej pory zastanawiam sie czy nie był farbowany. Chyba kiedyś widziałam wyzła w takim kolorku. Napiszcie, czy coś wiecie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Czy w Warszawie jest wątrobiany flat?

hmmm z moich danych wynika, ze nie ma :( moze to jednak byl seter? czasami jezdzilam wlasnie z Plastrem i Drache na Pola wilanowskie i seterkowo sie tam czesto spotyka/lo :)

w kazdym razie wszystkie ujawnione flaty w Warszawie sa czarne :)

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Mam pytanie do wlascicieli Flatow - tych, ktorzy jezdza na wystawy :)

Jak wystawiacie swoje psy? Tak jak np. Goldeny, czy zupelnie inaczej?

Z checia poslucham rad specjalistow, bo juz we wrzesniu bede wystawiac takie cudo 8)

W Polsce do tej pory wystawialismy flaty tak jak goldeny/setery, choc coraz czesciej widuje sie wystawianie stojac przed psem, a on sam sie ustawia (nie wiem jak to sie "profesjonalnie" nazywa :)). Mysle, ze to zalezy od temperamentu psa - jesli psiak lubi wystawy i sam ladnie macha ogonkiem + sie ustawia to drugi sposob jest dla niego lepszy, a jesli tak jak moja Afera nie lubi wystaw to trzeba korzystac z "podtrzymywania" :P

A zdradzisz co to za flacik ?? :) prosze napisz na priva! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

No i troszke czasu minelo.... :) "Flacika" wystawiam tak, jak handlerzy Goldeny (i Flaty rowniez) w Ameryce :wink:

Bylismy na 2 wystawach, a rezultaty sa takie:

-Torun - wystawa mysliwskich: Zw.Mł, BOB + zakfalifikowanie sie do pierwszej 4 Best in Junior

-Przechlewko - wystawa mysliwskich: CWC, BOS, BOB, BOG III

Jestem zadowolona szczegolnie z tej drugiej wystawy, bo Tytus prezentowal sie swietnie, jak typowy showman :wink:

A Flaty to na prawde kochane psy :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Slyszalam juz ceny od 400 zl, do ok 2000 zl, padla tez kiedys 3 tys, ale wydaje mi sie, ze to tak troche na wyrost! Za tyle mozna kupic za granica z fajnym rodowodem.

Wszystko zalezy od "klasy" rodzicow, wiadomo, ze jesli rodzice sa przebadani, maja osiagniecia itd itd to hodowca nie obnizy do 400 zl, bo bedzie znal wartosc swojego malucha.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Znam osobićsie tylko jednego flata :)

Uważam że to piękne psy ze wspaniałym charakterem.

Jak spotkamy się w sumie przypadkiem z Pascalem (flacikiem) to moja Arga- goldenica nie może się nacieszyć.

Wiem zę jest to jedyny flat w okolicy a szkoda bo to cudo psiaki.

Wyobraźcie sobie jak 4 letni samiec flat bawi się z 4 miesiączną goldenicą :)

Komincznie to wyglądało :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...