Jump to content
Dogomania

flat coated retriever (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Drache

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej omoreczka :-)

w takim razie jak maluch do Ciebie dotrze to zapraszam do bazy, jak bedziesz miala chwilke to prosze wypelnij formularz i mi podeslij :-)
aa no i zaparaszam na liste dyskusyjna :-)

a z jakiej hod flacik bedzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna']Hej omoreczka :-)

w takim razie jak maluch do Ciebie dotrze to zapraszam do bazy, jak bedziesz miala chwilke to prosze wypelnij formularz i mi podeslij :-)
aa no i zaparaszam na liste dyskusyjna :-)

a z jakiej hod flacik bedzie?[/quote]

jezeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to będe miała slicznego czifa z hod. black&white w Kętach. :P

Link to comment
Share on other sites

[b]omoreczka[/b] To świetnie, że będziesz miała Flatka! Czekam na zdjęcia! :D


I jeszcze stawka Flatów na wystawie międzynarodowej w Krakowie:

Psy pośrednia CERBER Wieczne Szczęście
Psy otwarta HUCK Tichy Ruland
Psy championów ALAN ze Sidlaku
Suki młodzieży ALASKA z Chmeloveho dvora
Suki młodzieży Sniffens FOREST WILLOW
Suki młodzieży HOPE BLACK WIND of Varazdin
Suki pośrednia EVENING STAR BONNY DUX
Suki championów ASTA ze Sidlaku

Flaty będą wystawiane w niedzielę, od godziny: 12:55, na ringu: IX.

Czy ktoś z Was wybiera się na tą wystawę?
Ja będę :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='paolinka']Hej hej :D
Bedziecie na wystawie w Sopocie?
Ja bede z Tytusem w klasie otwartej :fadein: Zobaczymy co z tego wyjdzie ;)[/quote]

mialam byc, ale wszystko wskazuje na to, ze chyba zostane do konca sierpnia w NY, ale podobno zgloszonych jest pare psow z Niemiec :-) ale konkretnie nic nie wiem :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna'][quote name='omoreczka']
jezeli wszystko pójdzie zgodnie z planem to będe miała slicznego czifa z hod. black&white w Kętach. :P[/quote]

noo gratulacje :-) jak rozumiem maluch juz jest w domu !
Jak sie sprawuje?[/quote]

Niestety nic nie poszło tak jak miało....czifuś ma innego własciciela a ja nadal bez flacika :((((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna']szkoda :(

zapraszam w takim razie na nasza baze [url]www.fcr.vel.pl[/url] - jak narazie wyglada na to ze wrzucilam wszytskie aktualne mioty! moze cos Ci wpadnie w oko :-)[/quote]

Dzieki, bywam tam codziennie prawie .
Niestety troche nam się finanse poknociły i na razie nie mamy kasy na flacika......
Serducho mnie boli, bo juz prawie prawie bylismy właścicielami.no ale..........za cene obowiązującą w obecnej sytuacji jeszcze długo nie bede miała flata :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paolinka']Martyna jak zwykle straszysz :evilbat:
A dobre psy maja? 8)[/quote]


ej nie strasze :-) obcokrajowcy zadko zglaszaja do otwartej (pocieszam Cie:-) - gl do uzyt, cham :-) ale czy dobre top roznie ;-) raczej lepsze niz nasz cerasus, szczegolnie ze ten miot na T wyszedl dosc leciutki jesli chodzi o kosc :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omoreczka']
Dzieki, bywam tam codziennie prawie .
Niestety troche nam się finanse poknociły i na razie nie mamy kasy na flacika......
Serducho mnie boli, bo juz prawie prawie bylismy właścicielami.no ale..........za cene obowiązującą w obecnej sytuacji jeszcze długo nie bede miała flata :([/quote]

no szkoda :( ale kombinuj z hodowcami - moze sie jakis zgodzi na raty czy cos innego :-) mecz ich!

Link to comment
Share on other sites

Hehe no zobaczymy... :) A wiesz moze kto jeszcze bedzie w otwartej?
Co do miotu "T" - no faktycznie. Ale wiesz co? Jak zobaczylam Tytusa to mi oczy na wierzch wyszly :o Tak urusl chlopak, a wlasciwie to sie rozrosl :) Jest o wiele lepiej niz bylo. Dlatego mysle, ze warto pojechac, tym bardziej ze wlascicielom spodobaly sie wystawy :)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ale mam reflesk w odpisywaniu :-) ale dalej nie ma nie w domu /wakacje/ i stad ten balagan :-)

widzialam wlasnie na zdjeciach, ze Tytus soboe podrosl :-) tak trzymac :D mam nadzieje, ze zobaczymy sie jakos na wystawach! Jedziesz z nim moze do Wroclawia?

Link to comment
Share on other sites

No niestety do Wroclawia nie.... moze Poznan? Chociaz tam pewnie znowu nam sie nie uda :( Cristian Vantu (R) znasz tego sedziego?
Heh mam kilka fotek z Torunia, na ktorych malo widac... ;)
[img]http://img305.imageshack.us/img305/6241/untitled84ic.jpg[/img]
[img]http://img305.imageshack.us/img305/4484/untitled95qp.jpg[/img]
[img]http://img305.imageshack.us/img305/9636/untitled100xq.jpg[/img]
I byc moze niedlugo dostane od jeszcze jednej osoby, wtedy poprosze Cie o opinie, czy w ogole warto z nim jezdzic na wystawy itd... :)

Link to comment
Share on other sites

sedziego na Poznan niestety nie znam :D on zapewne flatow tez ;-) , wiec swoja suke napewno zglaszam :D

na fotki grzecznie czekam :-) ale w Polsce to sobie spokojnie mozecie jezdzic :-))))) malo jest sedziow ktorzy sie orientuja o co wogole biega ;-) i na tej zasadzie wystawiam moja Afere :D w Skandynawii bym sie wstydzila ja wystawiac :-)))

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Hek wszystkim miłośnikom rasy;)) Mam goldena natomiast w przyszłym roku nasza rodzina powiększy się o małego flata. Zaczynam poznawac ta rase organizujemy cykliczne spacerki goldenio -flacie pozdrawiam :-D jakby ktos mi podpowiedział jak to mogłabym wstawic link z fotkami z takiego spacerku :thinkerg:

Link to comment
Share on other sites

Witaj [B]imeg[/B]!
Kiedy piszesz wiadomość, wciśnij obrazek z planetą i tam wpisz link strony gdzie są obrazki, jeśli natomiast chcesz wkleić zdjęcie, to naciśnij obrazek z piramidami i tam wpisz URL obrazka (adres URL jest podany we właściwościach, gdy klikniesz prawym przyciskiem na zdjęcie).
Mam nadzieję, że pomogłam:)
A z jakiej hodowli kupujesz Flata?:-D

Serdecznie pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

z hodowli domowej "Blackandwhite" to link do fotek z jednego z pikników:-D :-D :-D
[URL="http://http://pg.photos.yahoo.com/ph/imeg75/album?.dir=d4cf&.src=ph&sto"]http://pg.photos.yahoo.com/ph/imeg75/album?.dir=d4cf&.src=ph&sto[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...