Jump to content
Dogomania

flat coated retriever (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Drache

Recommended Posts

[quote name='Martyna']Slyszalam juz ceny od 400 zl, do ok 2000 zl, padla tez kiedys 3 tys, ale wydaje mi sie, ze to tak troche na wyrost! Za tyle mozna kupic za granica z fajnym rodowodem.

Wszystko zalezy od "klasy" rodzicow, wiadomo, ze jesli rodzice sa przebadani, maja osiagniecia itd itd to hodowca nie obnizy do 400 zl, bo bedzie znal wartosc swojego malucha.[/quote]

moja ciocia kupila swojego flata za 1200 zl ale niestety nie trafila zbyt dobrze :( piesio byl kochany i mial super charakter ale leczenie znacznie przewyzszylo cene psa

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='imeg']z hodowli domowej "Blackandwhite" to link do fotek z jednego z pikników:-D :-D :-D
[URL="http://pg.photos.yahoo.com/ph/imeg75/album?.dir=d4cf&.src=ph&sto"]http://pg.photos.yahoo.com/ph/imeg75/album?.dir=d4cf&.src=ph&sto[/URL][/quote]

buu a mi ten link nie chodzi ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']moja ciocia kupila swojego flata za 1200 zl ale niestety nie trafila zbyt dobrze :( piesio byl kochany i mial super charakter ale leczenie znacznie przewyzszylo cene psa[/quote]

ja tez tak zaplacilam za Afere, a leczenie jej przekroczylo kilkakrotnie ta kwote :( wogole mam wrazenie, ze jej miot byl dosc pechowy pod wzgledem zdrowia :( ale za to jest to najwspanialsze suczysko pod sloncem :D a teraz to juz inna swiadomosc i wiedza :-) drugi raz bym w Polsce nie kupila , tzn jest jedna hodowla, ale pozostawie ja bez ujawniania zeby nie reklamowac :-)
aaaale zapraszam Was na troszke odwierzona strone o moich psiakach! [url]www.fcr.prv.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna']ja tez tak zaplacilam za Afere, a leczenie jej przekroczylo kilkakrotnie ta kwote :( wogole mam wrazenie, ze jej miot byl dosc pechowy pod wzgledem zdrowia :( ale za to jest to najwspanialsze suczysko pod sloncem :D a teraz to juz inna swiadomosc i wiedza :-) drugi raz bym w Polsce nie kupila , tzn jest jedna hodowla, ale pozostawie ja bez ujawniania zeby nie reklamowac :-)
aaaale zapraszam Was na troszke odwierzona strone o moich psiakach! [URL="http://www.fcr.prv.pl"]www.fcr.prv.pl[/URL][/quote]

Stronka jest super, baza Martyny jest rewelacyjna i uważam że każdy przymierzający sie do kupna Flacika powinien do niej zajrzeć.
Polskie hodowle są niestety takie sobie- nie ma tych standardów jakie są obowiązkowe zagranicą. Może za jakiś czas poziom hodowli się podniesie- czego życzę i Flatom i Tollerom;-)

Link to comment
Share on other sites

a ja polece hodowle fcr Ewy z Wawy, ktora wykazala sie miloscia do zwierzat, gdy znalazlam psa flatopodobnego

flaty sa piekne, sposob hodowli genialny, bylam matka chrzestna ostatniego miotu i sledzilam zachowanie calej rodziny od poczecia do teraz, kiedy czasem na spacerach spotykamy sie z dziecmi flatki Ewy z pierwszego miotu i z tego ostatniego.

zaangazowanie Ewy w hodowle i kontakt z wlascicielami jej "wnukow" jest niewiarygodne, wiec moge polecic jej psiaki

Link to comment
Share on other sites

:x-mas: ja za to polecam hodowlę pani Asi ,którą przeniosła z południa do gdańska :)))) i od niej zamierzam nabyć mojego flacika:):lol: :lol:
pozdrawiam kasia i goldi


ps. powiedzcie kochani jak mam wstawić sobie obrazek pod nikiem -tempa jestem jakas...................

Link to comment
Share on other sites

Dawno tu nie wchodzilam, a tu nagle tyle milosnikow flatow sie pojawilo.
Moj diabel skonczyl niedawno 3 lata i jest psem wedrownikiem:p Jezdzi z nami wszedzie, ostatnio ciagle sie przeprowadzamy, a pies niesamowicie dobrze to znosi i chyba sprawia mu radoche ta ciagla zmiana miejsc, zapachow itd itd.
Usciski od Plaskatego dla Afika i Tio.

Link to comment
Share on other sites

Witaj Drache :lol: ja mam goldena i za pół roczku przeprowadzam się (Goldas ma 14 miesięcy i jestem ciekawa jak spodoba mu się nowe miejsce. Natomiast flacik ma bydź jesienia więc będzie juz na nowym :lol: :p . Nie mogę sie doczekać ......... jeżeli chodzi o charakterek Goldasa to jest to taki akuratni psiur:cool1: . W domku aniołek zadnych kłopotów nienarzucający się ,grzeczny itp. na dworzu wstępuje w niego drugie ja i tam szaleje do woli, jest nam razem wspaniale. Jedyne kłopoty jakie z nim miałam to czysto zdrowotne,ale to juz opowieść z innej beczki. pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Hej Drache :D

imeg - mialam napisac cos o naszym codziennym, nie ksiazkowym zyciu :-))) ale w sumie nie wiem co :-) aaaa napewno nie pisza o lizaniu :-) flaty kochaja lizac :D wszytsko! psy, ludzi - Afera czasami jak sie wkreci to lize np. ubranie ;-)))) ma pewne psy, ktore poprostu kocha, uwielnia i wogole i je caly czas lize, az one od niej uciekaja :-)))

w domu moje sa w sumie bardzo spokojne, troche bawia sie miedzy soba - ale tak raczej statycznie :-) gryza sie na lozku/podlodze :-) na spacerach szalenstwo! szczegolnie jak sie zmienia warunki i np, jest mega duzo sniegu :-)

jak masz jakies konkretne pytania to wal smialo :-))) latwiej bedzie pisac :-)
aaaa i jak sie bedziesz widziec z Asia z Black & White to ja pozdrow i przypomnij, ze miala sie odezwac :D

Link to comment
Share on other sites

Martyna dzięki za opis........... Z Asią mamy babski wieczór za tydzień :diabloti: więc oczywiście pozdrowię ją :lol: . Szczęśliwego Nowego 2006 Roku dla wszystkich pozytywnie zakręconych psiarzomaniaków:multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

W schronisku Ciapkowo w Gdyni znajduje się piekny okolo 6 latni flat. Pies nie ma tatulazu w schronisku jest od okolo sierpnia. Bardzo prosze wszystkich mialosnikow rasy o pomoc w znalezieniu domu dla tego pieknego psa.
Jutro postaram sie zrobic mu zdjecie i wyslac na forum.

Link to comment
Share on other sites

Hej mam pytanko ,chciałam się zapisać na liste dyskusyjną flatów, jednakże z rejestracji nic nie wyszło nie wiem czemu... Chciałabym wiedzieć czy jest aktywna i czy sa na niej prowadzone ciekawe rozmowy?poz:lol: drawiam

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Courier, Monospaced][FONT=Courier New][SIZE=1]:multi: :multi: :multi: [SIZE=4]zapraszam na pierwszy w tym roku spacerek. [/SIZE]
[SIZE=4]22.01.2006 godzina 12-ta Morena parking KFC ( na rogu Rakoczego i [/SIZE]
[SIZE=4]Bulonskiej) Zabieramy zwyczajowo nasze cudne psiurki i dobry humor [/SIZE]
[/SIZE][/FONT]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...