Jump to content
Dogomania

flat coated retriever (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Drache

Recommended Posts

widziałam dzisiaj flacika (lub jakiesgos mixa (bo zbyt duza late z przodu mial)), jak jechałam autobusem to szwedal sie sam, bez obrozy i smyczy po miechowicach:( chcialam go wziac,a le niestety przystanek byl o wiele dalej:(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mihalek']Witam wszystkich. Od kilku dni mam w domu malutkiego flacika. Jest slodki. Jeszcze malenki. Czy sa w Krk jeszcze inne flat'y? Zawsze warto porozmawiac z doswiadczonymi;))[/quote]

Witamy :D

Jesli Krk to Krakow to oszwem jest tam troche flacikow :-) Zapraszam na flacia baze [URL="http://www.fcr.vel.pl"]www.fcr.vel.pl[/URL] - tam odnajdziesz kuzynow i forum [URL="http://www.fcr.fora.pl"]www.fcr.fora.pl[/URL] :-)

a z jakiej hodowli jest twoje malenstwo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mihalek']Witam wszystkich. Od kilku dni mam w domu malutkiego flacika. Jest slodki. Jeszcze malenki. Czy sa w Krk jeszcze inne flat'y? Zawsze warto porozmawiac z doswiadczonymi;))[/quote]


gratuluje wyboru i niech sie piesek zdrowo rozwija.
to chyba piesek? z jakiej hodowli jest twoj flat?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='betty_labrador']no i Gazus- nie spotkalysmy sie nawet w Poznaniu, choc moja kuzynka robila zdjecie Twojemu psu ;) Moze kiedys sie uda ;)[/quote]

Ej, no ;-)
Hihi, coś tam się jeszcze wykombinuje...
jesteście za utworzeniem na dogo działu RETRIEVERY a nie osobno "goldeni i labradory"?
jak tak to szybko do administracji i podpisywać protest! ;-)

Link to comment
Share on other sites

Będę miała flata!:laugh2_2:Będę miała flata!:laugh2_2:Będę miała flata!:laugh2_2:Będę miała flata!:laugh2_2:Będę miała flata!:laugh2_2:Będę miała flata!:laugh2_2:Już w sierpniu, z hodowli Diamentowa Zagroda! Flatomanka:loveu:

PS. Jak się uda, nic nie jest pewne...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...