Jump to content
Dogomania

KULFON był w DT u met, gdzie jest teraz? za TM? zbyt wiele znaków zapytania...


Mysia_

Recommended Posts

[quote name='kako80']oj biedny staruszek!
pozostaje sie tylko modlic, zeby juz spadl snieg taki, zeby lidla nie mogli budowac i poczekali do wiosny!
jezeli psiak cale zycie mieszkal na dworze, a jego buda sie jeszcze uchowala to rade i te zime!
byleby tylko budowlancy znikneli![/quote]

Ta buda o ile mnie oczy nie myla jest z kartonu chyba - nie wystarczy jak przyjda silne mrozy - jest na niego za wysoka, psiak nie ogrzeje jej swoim malym cialkiem - zamarznie jak nic. Pewnie poprzedniej zimy mial porzadniejsza jakas.:-(

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, musicie znaleźć mu miejsce a na porządną budę i wyprawkę wszyscy się złożymy.

Nawet gzieś na działkach, lub przy bloku. Czasem nawet nie wiemy ilu dobrych ludzi jest wokół nas, może jak będą mieli pod oknem Kulfona, to dadzą o sobie znać.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co ja mam taki pomysl, zeby ktoras z osob, ktora sa na miejscu czyli tam sprawdzila czy to na 100% LIDLA tam buduja i wystosowala po prostu w imieniu spolecznosci tamtejszej prosbe do Lidla aby zasponsorowal koszty pobytu psa w hoteliku przynajmniej przez zime, zaznaczajac, ze w tym czasie bedziemy mu szukac domu stalego.
Nie sadze aby tak wielka firma chciala sobie psuc opinie. Ale jesli nie zareaguja to mozna stworzyc petycje taka jak uciechow i rozeslac gdzie sie da, zeby sie ludzie podpisywali. Jak uzbiera sie troche podpisow i sprawa zrobi sie glosna to Lidl od razu chetnie zaplaci aby uniknac antyreklamy, ze po trupach ida do celu i nie liczy sie dla nich dobro zwierzat, ktore krzywdza.

Lidl Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Poznańska 48, Jankowice
62-080 Tarnowo Podgórne
Tel. 0800 - 507 777

Mozna tez do ich centrali napisac:
[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

buda jest z takich wielkich desek i obłożona folią a w środku wyłożona kocykami

chętnie bym sprawdziła czy to na 100% będzie Lidl ale nie bardzo wiem jak

do ludzi z okolic Zabrza i w ogóle ze śląska już kiedyś pisałam przez Mapę Dogo w sprawie DT dla psiaka i odpowiedziała mi cisza... odpisała mi jedna osoba która i tak psiaka wziąć nie mogła... a sytuacja była na prawdę poważna...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izis']Wiecie co ja mam taki pomysl, zeby ktoras z osob, ktora sa na miejscu czyli tam sprawdzila czy to na 100% LIDLA tam buduja i wystosowala po prostu w imieniu spolecznosci tamtejszej prosbe do Lidla aby zasponsorowal koszty pobytu psa w hoteliku przynajmniej przez zime, zaznaczajac, ze w tym czasie bedziemy mu szukac domu stalego.
Nie sadze aby tak wielka firma chciala sobie psuc opinie. Ale jesli nie zareaguja to mozna stworzyc petycje taka jak uciechow i rozeslac gdzie sie da, zeby sie ludzie podpisywali. Jak uzbiera sie troche podpisow i sprawa zrobi sie glosna to Lidl od razu chetnie zaplaci aby uniknac antyreklamy, ze po trupach ida do celu i nie liczy sie dla nich dobro zwierzat, ktore krzywdza.

Lidl Polska Sklepy Spożywcze Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Poznańska 48, Jankowice
62-080 Tarnowo Podgórne
Tel. 0800 - 507 777

Mozna tez do ich centrali napisac:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]

To niezły pomysł...
Ale mail na ten adres to raczej po niemiecku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']Kulfon boi się ludzi, ciężko było by go złapać :shake: W sumie najlepszy kontakt ma z Panią, która go karmi, ale nie wiem czy jej dałby się złapac... Nie znam go osobiście, ale może Sara potem napisze coś wiecej, bo to psiak z jej dzielnicy :roll:[/quote]
A co to za pani która go karmi? Może ona mogłaby pomóc, jeśli nosi jedzonko to musi jej psiak leżeć trochę na sercu.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sara_rokitnica']
chętnie bym sprawdziła czy to na 100% będzie Lidl ale nie bardzo wiem jak...[/QUOTE]

a macie cos takiego jak rada dzielnicy? wejdz na strone internetowa waszego miasta i sprawdz, gdzie i kiedy przyjmuja radni, tam mozna sie dowiedziec (powinni miec regularne dyzury), a przy okazji zreferowac problem, zapytac, czy mozna ogloszenie powiesic na scianie (czy ktos zrobil plakat Kulfona??) - im wiecej ludzi wie o sprawie, tym wieksze szanse na ratunek psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='uxmal']A czemu po niemiecku list chcecie napisać? Prezesem zarządu jest Michał ŁAGUNIONEK - to chyba polak[/quote]

nie liczylabym na to ze po pierwsze zechce w ogole sie przyznac ze umie po polsku a po drugie ze umie tez nie wiadomo ;-) jesli on w Niemczech mieszka.
Chyba ze z polski ten zarzad masz na mysli?

A tak juz widze, ze polski. A Anna Wieczorek jest z sekretariatu tam.
Ale ten mail to do centrali w Niemczech byl ;-)

LiDL Polska Sp. z o.o. Spółka komandytowa - Siedziba Główna
Adres: ul. Poznańska 48, Jankowice,
62-080 Tarnowo Podgórne
województwo: wielkopolskie
Telefon(y): 0048 61 8967647
WWW: [URL="http://www.lidl.pl"]www.lidl.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...