Jump to content
Dogomania

Mafia Lion King zostaje u mnie na zawsze :-) Mafia ma już DWA lata :-))


BeataSabra

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oki, mój TŻ pojedzie po kociuchy przed 16-stą, potem maluchy mają międzylądowanie u mnie w łazience aż do powrotu Beatki z pracy a mamunię bierze po 17-stej mar.gajko i jedzie do hoteliku. Potem sterylka i czekanie na powrót noemik w hotelu. Mamy nadzieję, że noemik weźmie kicię na DT a jak nie to... (zabiją mnie w domu ale obiecałam Marioli, że tylko do końca listopada hoteluje kocinkę). Mar.gajko, jeszcze raz wielkie dzięki za zajęcie się i sponsorowanie koteńki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Mamunia odstawiona do mar.gajko - pojechała razem z nią do hotelu.
Co za łajza z tego kogoś kto wyrzucił takiego kota:angryy: Przyjechała do mnie w jednym transporterku z dziećmi. Wzięłam grube rękawiczki, żeby ja wyjąć z kontenera i przełożyć do koszyka a ona bez niczego dała sie wyciągnąć, rozmruczała się, przytuliła. Położyłam ją na pralce, nadstawiała łepetynkę do głaskania i mrrrruczała i mrrrruczała:loveu: Zjadła troszkę chrupek i włożyłam ją do koszyczka.
Maluchy siedzą w kontenerku przytulone do siebie. Czekamy na Beatkę aby zawieźć cała gromadkę do domu

Link to comment
Share on other sites

Ciut napisze niewiele bo jestem wyko[B]ńcz[/B]ona i bardzo się martwię o 6 miesięczną suczkę mojej przyjaciółki.
Właśnie wróciłam byłam podać kroplówkę suni.
Stan bardzo ciężki wysoka gorączka wymioty, momentami traci przytomność......
Jest źle.
Obejrzałam jej śluzówki.......
Bardzo się martwię.
Trzymajcie kciuki za Elzę żeby przeżyła noc.

Teraz o kotach:
Kociaki siedzą sobie grzecznie w kojcu.
Nala wygląda jak kociak z innego miotu przy rodzeństwie jest malutka.
Nala ma biegunkę spowrotem bo rano zrobiła normalną kupę......

W pokoju cuuuuuuuchnie no przecież kto ma pszczoły ten ma miód kto ma koty ten ma smród.....

Pozostała dwójka ma się bardzo dobrze tylko się na mnie brzydko patrzy......

Zaraz podam Nali lekarstwo i towarzystwo nakarmię.
Nie wiem jakiej są płci dzisiaj nie sprawdzę bo ledwo żyje.

Jutro o 7 rano pędzę podać Elzie kroplówkę a o 9 na dyżur do mojej miesięcznej siostrzenicy.
Potem jadę na cmentarz i spowrotem do domu.

Jutro planuje wziąć bandę trojga do weta. Ale to popołudni pod warunkiem że nie padnę....

Paweł chyba padnie chyba mu wcześniej zapodam melisę.......

Dobrej nocy Beata & Mafia Lion King sztuk 3 & dwa osobiste koty & osobisty pies

Link to comment
Share on other sites

Kociaki nakarmione.
Zjadły wszystkie Nala ma apetyt za 5 kotów.
Dałam jej lekarstwo na biegunkę.
Ten buro biały kot to będzie wyższa szkoła jazdy okrutny z niego agresor parska pluje warczy na poważnie.
Drugi kociuch ciut parska ale nie dużo wystraszony jest najwięcej czasu potrzebował do rozpoczęcia jedzenia.
Nala standardowo parska ale jak ją wezmę na ręce to już spoko.
Nala ma bardzo dziwnie poskręcany ogonek- albo taki ma albo ze stresu tak zwija.
Ona taka jest trochę opóźniona.

Pora spać a ja nie mogę zasnąć.

Link to comment
Share on other sites

A to śliczna mamunia, sorry za jakość zdjęć
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/115/9a8d31a7d9ed1718.jpg[/IMG][/URL]

Piękne ma to futerko:loveu:

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/116/303e179575e51038.jpg[/IMG][/URL]

i maluchy w transporterku, przyklejone do scianki

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/116/4bb63ea56f9e9e00.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/51/84aeca67c3719836.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Usnęłam o 1:30 nagle czuje coś zimnego i mokrego na nosie po chwili mam wrażenie że jakaś mokra ściera przejechała mi po twarzy otwieram oczy i co widze??
Moja psica stoi przede mną i błagalnym wzrokiem mówi wpuść mnie na łóżko......
Co zrobić mówię do niej hop i śpię dalej za chwile czuje jakąś mackę pełznącą po twarzy...... To moja Mała kocica daje mi do zrozumienia że chce by ją pogłaskać co zrobić kocica wygłaskana rozmruczana spać nie pozwoliła.
Zaświeciłam światło i okazało się że jest piąta.....

Gotuje teraz mięsko dla kotów i cały czas zastanawiam się czy Elza przetrwała noc......

Dzień dobry wszystkim

Mafia w nocy była grzeczna.
Była jakaś sprzeczka tzn. podejrzewam że Tequila podeszła do kojca i buro biały powiedział jej spieprzaj kocie stąd.

Zaraz nakarmię mafie dam Neli lekarstwo i lecę do Elzy.
Oczywiście moim gacopichom też dam jeść.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataSabra']Mafia nakarmiona
Nala dostała lekarstwo.
Całe towarzystwo jest kuwetkowe......

Cioteczko Tweety muszę dokupić jeszcze jedna kuwetę dla lejków i jeszcze jeden żwirek Pigwę.

Znikam jadę do Elzy.[/quote]

A próbowałaś trocinki takie jak dfla chomika? Moja mam daje do dwóch kuwet. Trocinki są fajne bo łapia zapachy i nie moczą sie kocie łapki. No i cena bardzo koszystna.
Trzymam kciuki za maluchy. A beda szczepione na choroby zakaxne?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataSabra']Mafia nakarmiona
Nala dostała lekarstwo.
Całe towarzystwo jest kuwetkowe......

Cioteczko Tweety muszę dokupić jeszcze jedna kuwetę dla lejków i jeszcze jeden żwirek Pigwę.

Znikam jadę do Elzy.[/quote]

dokupuj i daj znać kiedy uruchomić kasę. Bardzo dobrze, że maluchy takie bystrzaki tylko ciekawe skąd jak urodzone na śmietniku:roll: Chyba, że wyssały z mlekiem matki
Niedługo Beata będzie mogła założyć wypożyczalnie kocich akcesoriów jak tyle tymczasów będzie przewijać się przez jej dom ;)

Za psiczkę kciuki, postaw goowniarza na nogi, Beatko

Link to comment
Share on other sites

Ostrożnie z trocinami! Weci przed nimi ostrzegają. Czepiają się futerka, są zlizywane i mogą zrobić krzywdę.
Znakomitym żwirkiem jest pigwa drzewna. W ogóle te drzewne żwirki są fantastycznie wydajne i chłoną smrodek. Ja na 17 kotów mam tylko trzy kuwetki (kryte), w których co 2 dni zmieniam żwirek.

A jeżeli idzie o możliwości snu w zazwierzęconym domu, to cóż - dziś obudziłam się z kocią łapką (tylnią!) w ustach. Niemiłe, prawda?

Link to comment
Share on other sites

Mamę obejrzał wczoraj weterynarz. Mleka już nie ma. I to długo. Cycuszki puściutkie. Więc podjęliśmy decyzję, iż sterylizacja dzisiaj. Żeby już miała wszytskie "stresy" z głowy. Na robale, pchły i etc. dostanie Advocata na karczek. Kochane to jest bardzo. Przytulaste i ufne. Tego s-syna co ją wywalił, to szkoda gadać.
Trzymam kciuki za oswajanie maluszków.

Link to comment
Share on other sites

Maluchy mają Pigwę nie trociny.

Zaraz jedziemy do weta tylko nie wiem czy zdążę.....
I czy agresor da się złapać pozostała dwójka na pewno......
Dopiero wróciłam od siostrzenicy.

Elza przeżyła noc jest ciut lepiej ale kciuki nadal potrzebne. Kroplówke dostała rano następną mam jej podać o 21 zejdzie gdzieś do 23.

Ja ledwo żyje w autobusie miałam taki moment że wydawało mi się że lecę gdzieś w dół.....Bardzo nie miłe to było.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']Mamę obejrzał wczoraj weterynarz. Mleka już nie ma. I to długo. Cycuszki puściutkie. Więc podjęliśmy decyzję, iż sterylizacja dzisiaj. Żeby już miała wszytskie "stresy" z głowy. Na robale, pchły i etc. dostanie Advocata na karczek. Kochane to jest bardzo. Przytulaste i ufne. Tego s-syna co ją wywalił, to szkoda gadać.
Trzymam kciuki za oswajanie maluszków.[/quote]

No właśnie, mówiłam, że to złoto nie kot, takie złoto mrrrruczące i śliczniutkie. Mam nadzieję, że ze sterylką wszystko będzie ok.
Nazwałaś jakoś panniczkę już?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...