Jump to content
Dogomania

Mafia Lion King zostaje u mnie na zawsze :-) Mafia ma już DWA lata :-))


BeataSabra

Recommended Posts

[quote name='BIANKA1']Witamy . U nas śnieg po kostki . Zdrowiejcie wszyscy , Ty Ciocia też . Nie ma czasu na choroby .[/quote]

święte słowa pani dobrodziejki:loveu: roboty w trzy doopy, kotów jeszcze więcej, no zwyczajnie nie ma czasu na chorowanie;)

Beatka, ale tak profilaktycznie i dla bhp, to Ty pamiętasz, że będzie najlepiej na świecie?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tweety']święte słowa pani dobrodziejki:loveu: roboty w trzy doopy, kotów jeszcze więcej, no zwyczajnie nie ma czasu na chorowanie;)

Beatka, ale tak profilaktycznie i dla bhp, to Ty pamiętasz, że będzie najlepiej na świecie?[/quote]

Pamiętam.
Lece do weta
Jak zwykle na kreche
Mam 10 zł na koncie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataSabra']Pamiętam.
Lece do weta
Jak zwykle na kreche
Mam 10 zł na koncie[/quote]

po południu powinnaś mieć już nieco więcej.
A przy okazji jeżeli ktoś mógłby wesprzeć kociaki u Beaty, jakiś bazarek albo drobna wpłata :modla:. Jest ich trójka i na pewno jeszcze chwilę tam pobędą. Na razie są finansowane w całości przez AFN ale nie nadążam ze zdobywaniem pieniędzy na krakowskie koty:-(:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']po południu powinnaś mieć już nieco więcej.
A przy okazji jeżeli ktoś mógłby wesprzeć kociaki u Beaty, jakiś bazarek albo drobna wpłata :modla:. Jest ich trójka i na pewno jeszcze chwilę tam pobędą. Na razie są finansowane w całości przez AFN ale nie nadążam ze zdobywaniem pieniędzy na krakowskie koty:-(:oops:[/quote]

Chyba dłuższą chwilę.

Ja nie jestem w stanie ich sponsorować...:oops::oops:
Zarabiam tyle że starcza na karmę dla Sabry i moich kotów i na nic więcej.......

A niedługo może tak być że nawet na to nie będzie.:placz:

Ech mam dzisiaj podły dzień:placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataSabra']Chyba dłuższą chwilę.

Ja nie jestem w stanie ich sponsorować...:oops::oops:
Zarabiam tyle że starcza na karmę dla Sabry i moich kotów i na nic więcej.......

A niedługo może tak być że nawet na to nie będzie.:placz:

Ech mam dzisiaj podły dzień:placz::placz:[/quote]

ale cóż ta gówniażeria sobie myśli i jak się zachowuje?:mad: Beatka, wiesz, że nie zostawię Ci kosztów utrzymania na karku tylko cieszyłabym się jakby ktoś jeszcze mógł wspomóc Beatę :modla:
Uszki do góry, pamiętaj, że będzie dobrze. A Mafi trzeba przetrzepać kuper, tak profilaktycznie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']ale cóż ta gówniażeria sobie myśli i jak się zachowuje?:mad: Beatka, wiesz, że nie zostawię Ci kosztów utrzymania na karku tylko cieszyłabym się jakby ktoś jeszcze mógł wspomóc Beatę :modla:
Uszki do góry, pamiętaj, że będzie dobrze. A Mafi trzeba przetrzepać kuper, tak profilaktycznie[/quote]

Tiaaaa i mnie zagryzą :evil_lol::evil_lol:.

Ja gównażeria :multi::multi:
Siuper to słyszeć komuś kto ma prawie 30 na karku.:oops::oops:

Cioteczko wiem że mnie nie zostawisz.

Znikam
Cioteczko będę pod wieczór.

Link to comment
Share on other sites

Beatko , jak jesteś w bardzo rozpaczliwej sytuacji finansowej , to mogę Ci przelać 40 zł , które właśnie wpłyneły na moje konto z bazarku Marty za anioły, a jak coś fundacja Tobie przeleje , to mi oddasz .
Albo zrobię jakiś bazarek na Twoje zasrańce , ale pieniądze by były za jakiś czas dopiero .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIANKA1']Beatko , jak jesteś w bardzo rozpaczliwej sytuacji finansowej , to mogę Ci przelać 40 zł , które właśnie wpłyneły na moje konto z bazarku Marty za anioły, a jak coś fundacja Tobie przeleje , to mi oddasz .
Albo zrobię jakiś bazarek na Twoje zasrańce , ale pieniądze by były za jakiś czas dopiero .[/quote]

Cioteczko bazarek wystarczy.
Pieniądze zostaw swoim kociuchom.
Bardzo dziękuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='t_kasiek']jak tam twoj palec ??? no i jak sie czuje Mafia ?? :)[/quote]

Palec??
Spuchnięty i cały czas pulsuje..........:shake:
Zobaczę jak będzie z nim jutro.

Mafia zjadła kolacje.
Strasznie były głodne:crazyeye::crazyeye:

Są u mnie już tydzień.

Jutro idziemy do weta
Już na 100 % musimy dotrzeć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataSabra']Idę spać
Bo zaraz zjem i m Animonde.....

Zapomniałam iść do sklepu a w lodówce mam surowe mięso mielone które się odmraża dla kotów zamrożone kurze łapki dla Sabry.
Cebulę i spleśniały chleb.......

Pa pa[/quote]

ta to się odżywia:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mraulina']Podałam na priva nr tel. Miuci. Ona chce się podzielić żarciem dla kotów. Co jakiś czas dostaje coś z TOZu (trafiają do niej na tymczas TOZowskie kociaczki butelkowe i malutkie - no i wtulono jej psiaka :painting:). Ja od siebie też coś dorzucę.
Trzeba sobie pomagać.[/quote]

a to Beatka nie powinna się wzbraniać, tyle tylko, że chwilowo niańczy siostrzeniczkę, wiec nawet nie ma jak się ucieszyć i podziękować:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='noemik']wróciłam, to się nieśmiało przywitam.
:-)
Beatko, zostawić Cię na dwa tygodnie...:D i trzy nowe kociaczki...:D
no ładnie.[/quote]

bardzo się cieszymy i witamy ciepło i szeroko:loveu:

nawet nie wiesz ale miałaś zaocznie już u siebie mamusię tych cudaczków na tymczasie. na szczęście wziął je inny tymczas:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']bardzo się cieszymy i witamy ciepło i szeroko:loveu:

nawet nie wiesz ale miałaś zaocznie już u siebie mamusię tych cudaczków na tymczasie. na szczęście wziął je inny tymczas:loveu:[/QUOTE]
Tweety kochana, czytałam. :)
teraz idę się jakoś ogarnąć, choć pogoda za oknem mnie przeraża i czas na spacer z psem, który jakoś wybaczył mi to urlopowanie... ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...