Jump to content
Dogomania

Mieczysława z Dobrych Rotkow ,czeka za Tęczowym Mostem


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 284
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='akucha']Po tych ostatnich doniesieniach medialnych, to nikt o rottki nie pyta...[/quote]
ale ona bardzo mocno pomieszana,tylko domieszka rotki w niej.

a tak na serio.To popaprana rasa.Zobaczcie,co doniesienie o zagryzieniu to rotki lub ich mieszance.Nigdy nie zagryzl nikogo wyzel,golden,seter,lab....zawsze powtarza sie ta sama rasa:(

Link to comment
Share on other sites

To wina mediów! Karmią się doniesieniami o psach mordercach i w ten sposób krzywdzą wiele ras (rottki, asty i inne) Czytalam, że najwięcej zagryzień dokonują mieszańce owczarków.

Miecia to dobrota jest.

[SIZE="1"]Ja najbardziej boję się kaukazów... :roll: Przezyłam dwa ataki psów; owczarka niemieckiego i kaukaza właśnie. Dziecko szczęścia jestem, kosci całe.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Szwagier mężą miał kaukaza, którego znałam od szczeniaka. Po roku niewidzenia przyjechałam do nich. Przygladał mi się przez szybę w kuchni, misiek taki, zagadywałam do niego. Ktoś otworzył drzwi i wparował, prosto na mnie! Szwagier zakrył mnie własną postacią, a reszta domowników odciągała Hopaka. Zdążył poszarpać mi tylko spodnie, frędzle miałam i siniaki. jak on charczał, jakie slepia miał czerwone!! :-o Skończyła się nasza miłość.

Innym razem szłam do nich do domu, Hopak był w kojcu. Jak mnie zobaczył, to tak rzucił się na siatkę, że przechylił ją do połowy, byłam pewna, że wyskoczy i znowu ten straszny charkot... Zemdlałam, padłam trupem na wprost psa :evil_lol: Tz-et do dziś się ze mnie nabija.
Ktoś go im otruł, ale to nie ja...

Link to comment
Share on other sites

jasne...na pewno nie Ty:crazyeye::crazyeye::crazyeye:

ale z kaukazami to faktycznie masakra. moj wujek mial Jerrego i byl mo0rdercą dla obcych. dla rodziny był ok do czasu...aż stracił troche już wzrok i słuch. zaczęło isę kongo, bo Jerry pilnował garażu i nie wpuszczał nawet wujka...

Link to comment
Share on other sites

Marudzita dziouchy, kaukazki fajowe som. Jednego takiego w Yody szkole poznałam. Jak mu się kumpel zza płotu nie spodobał, to prawie płot rozebrał, powstrzymało go trzech facetów. Obrażenia odnieśli.
A ja nie lubię małych jazgotów, mnie tam ugryzł raz jamnik i raz pekińczyk.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...