Jump to content
Dogomania

SOS SFORA w Krakowie zaczyna działać!!!!


SOS Sfora

Recommended Posts

Nie czuję się pobudzona. Hm... może oziębła jestem... :diabloti:
A na dobranoc pozwolę sobie zadać następne pytanie. Wyczytałam np tu :
[URL]http://www.zb.eco.pl/publication/wywiad-z-malgorzata-kozubek-p874l1[/URL]
ze powstaje ( coś na wzór) Policja dla Zwierząt. Rozumiem, że marketing swoje prawa ma. Kazdy chwyt dozwolony, który wzbudzi zainteresowanie, ale chyba osobie siedzącej w temacie nie musze tłumaczyć, ze z przyczyn formalno- prawnych u nas stworzenie takiego czegoś jest nie możliwe. Rozumiem, ze w SdZ ktoś mógł się za dużo naoglądać Animal Planet, ale dlaczego nowa, startująca organizacja zaczyna od wmawiania ludziom bzdetów. No chyba, ze liczycie na telefony z pytaniami ile płacicie na miesiąc :razz: Każde zainteresowanie jest dobre na początek.
Dla mnie to takie jakieś nie fajne. Przecież jesteście takim samym stowarzyszeniem jak każde inne. I nic ponadto nie możecie zrobić na co pozwala polskie prawo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A no takie :razz:
Zgadzam się z Tobą, że wszystko ,,wyjdzie w praniu", ale boję się, że takie ( nie mam tu na myśli tych czy tamtych, mówię ogólnie) organizacje psują robote stowarzyszeniom czy fundacjom, które ciężka pracą zarobiły na społeczne zaufanie.

Link to comment
Share on other sites

[B][I]ale boję się, że takie ( nie mam tu na myśli tych czy tamtych, mówię ogólnie) organizacje psują robote stowarzyszeniom czy fundacjom, które ciężka pracą zarobiły na społeczne zaufanie. [/I][/B]
Właśnie!
Ja tam działam na styku Fundacji [I]Zwierzęta Krakowa [/I]i TOZu. Nie wszystko mi się w nich podoba - ale jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził, jak mówiło stare przysłowie. Działam - i już. Podobnie czyni grupa moich przyjaciół. I jakoś nie tęsknimy za nowymi stowarzyszeniami.

Link to comment
Share on other sites

hmmmm, tak sobie czytam i czytam ......
i tak sobie myślę ....
po co ? po co kolejna organizacja ?
po co kolejne lokale , prezesi , statuty......

SOS Sfora , jeśli piszesz tu na forum , że powstaje organizacja , to chyba można się spodziewać wielu , wielu różnych pytań , prawda ?
a odpowiedź typu -przyjdzcie , to zobaczycie - jakoś mnie nie zadowala .
Sposób udzielania odpowiedzi , przyznam szczerze , już mnie do Was zniechęcił :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']Nie czuję się pobudzona. Hm... może oziębła jestem... :diabloti:
A na dobranoc pozwolę sobie zadać następne pytanie. Wyczytałam np tu :
[URL]http://www.zb.eco.pl/publication/wywiad-z-malgorzata-kozubek-p874l1[/URL]
ze powstaje ( coś na wzór) Policja dla Zwierząt. Rozumiem, że marketing swoje prawa ma. Kazdy chwyt dozwolony, który wzbudzi zainteresowanie, ale chyba osobie siedzącej w temacie nie musze tłumaczyć, ze z przyczyn formalno- prawnych u nas stworzenie takiego czegoś jest nie możliwe. Rozumiem, ze w SdZ ktoś mógł się za dużo naoglądać Animal Planet, ale dlaczego nowa, startująca organizacja zaczyna od wmawiania ludziom bzdetów. No chyba, ze liczycie na telefony z pytaniami ile płacicie na miesiąc :razz: Każde zainteresowanie jest dobre na początek.
Dla mnie to takie jakieś nie fajne. Przecież jesteście takim samym stowarzyszeniem jak każde inne. I nic ponadto nie możecie zrobić na co pozwala polskie prawo[/quote]

Mam wrażenie ,że muszę się ciągle z czegoś tłumaczyć,a wcale nie mam powodu,ani zamiaru.Tobie nie wyszło i chyba jest to przyczyna zgorzknienia i oziębłości.Ja jestem pełna optymizmu i skupiam wokół siebie takie właśnie osoby.Nie mam zamiaru dyskutować z osobami ,które widzą tylko w czarnym kolorze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']A no takie :razz:
Zgadzam się z Tobą, że wszystko ,,wyjdzie w praniu", ale boję się, że takie ( nie mam tu na myśli tych czy tamtych, mówię ogólnie) organizacje psują robote stowarzyszeniom czy fundacjom, które ciężka pracą zarobiły na społeczne zaufanie.[/quote]

Tylko przypomnę ,że to właśnie ty zakładałaś nie tak dawno nową organizację,czyż nie?:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mraulina'][B][I]ale boję się, że takie ( nie mam tu na myśli tych czy tamtych, mówię ogólnie) organizacje psują robote stowarzyszeniom czy fundacjom, które ciężka pracą zarobiły na społeczne zaufanie. [/I][/B]
Właśnie!
Ja tam działam na styku Fundacji [I]Zwierzęta Krakowa [/I]i TOZu. Nie wszystko mi się w nich podoba - ale jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził, jak mówiło stare przysłowie. Działam - i już. Podobnie czyni grupa moich przyjaciół. I jakoś nie tęsknimy za nowymi stowarzyszeniami.[/quote]


Przecież nikt cię nie zmusza do żadnych zmian,ale może pozwolisz ,że inni będą mieli inne zdanie.

Link to comment
Share on other sites

Ja też czekam, ale nie licze na coś odkrywczego. Dlaczego? Statut SDZ ( zwłaszcz w pierwszych wersjach bo były zmiany) był łudząco podobny do statutu TOZu :razz:
Coś mi podpowiada, ze statut Sfory będzie podobny do statutu Straży. Jeśli się myle to chetnie piszącym zwróce honor.
Mało z wami ostatnio dyskutuje. Wybaczcie. Mam chorego mojego staruszka nibyjamnika. Jemu teraz poświęcam czas... :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monita']A kiedy ruszy strona :razz:[/quote]

Nie będzie to typowa strona ,mam bardzo ciekawą propozycję,ale nie chcę zapeszać.Wszystko zacznie działać w ciągu najbliższych dni i wówczas dam znać.Nie można się na początku spodziewać cudów,ale sadzę że powinno się spodobać :crazyeye:

Nie mogę otworzyć poczty ,proszę napisz na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Karmi,skąd u ciebie tyle pesymizmu?Z takim nastawieniem można jedynie burzyć,a nie budować,więcej uśmiechu i radości życia ,a tobie i wszystkim dookoła będzie lżej.

Przypominam i zapraszam wszystkie zainteresowane osoby o spotkaniu jakie odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 18-tej w Krakowie ul.Siemiradzkiego 17.Jeśli macie czas,ochotę serdecznie zapraszam:))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pietrobus']Na ul. Siemiradzkiego 17 jak mi się wydaje było biuro SDZ, teraz nie czynne.
W ogóle co się dzieje ze Strażą - tak off topic?
Trudna droga Cię czeka. Ale niestety papierki muszą być w porządku :diabloti:[/quote]

Biuro jest już dawno nieczynne ,a historia ze strażą długa i nie na ten wątek.
W strazy w Krakowie zostały 3 osoby ,reszta odeszła i tworzy obecnie SOS SFORA.[IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon12.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...