Jump to content
Dogomania

SOS SFORA w Krakowie zaczyna działać!!!!


SOS Sfora

Recommended Posts

[quote name='monita'][B]Yorija[/B] coś Ty taka podejrzliwa :diabloti:[/quote]

A nie byłabyś na moim miejscu? Byłam wśród grupy osób zakładajacych sdz w Krakowie. Wielu z tamtej grupy odeszło. Ja też. A tu nagle doczytuję się, że osoba, która była tam prezesem zakłada nową organizację. A na pytanie czy miała coś wspólnego z sdz odpisuje że nie. Trochę mi się to wydaje dziwne.
Super, jeśli wszystko wypali i pomogą zwierzakom ale jeśli to będzie taki niewypał jak w przypadku sdz to szkoda ludzi, którzy będą chętni a którzy mogą się zrazić..
Można by ich wykorzystać w już działających szeregach ...:evil_lol: Z czego to "wykorzystać" mi się najbardziej podoba :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Yorija[/B] witaj w klubie :hand: Ja byłam wśród założycieli SdZ w Rzeszowie. Powiem nawiązując do wypowiedzi wyżej : oj działo się, działo :cooldevi:

[B]SOS Sfora [/B]podpinam się pod Yorije i równiez pytam;[COLOR=#0000ff]A czy przypadkiem nie zakłada tej organizacji osoba, która przez jakiś czas była prezesem krakowskiego oddziału Straży dla Zwierząt?
[/COLOR]
[COLOR=#0000ff][COLOR=black]A od siebie mam pytanie: Napisałaś:organizacji [/COLOR][/COLOR][COLOR=#0000ff][COLOR=#000000][I]takiej jak my mamy zamiar tworzyć jeszcze nie ma.[/I] Na czym ta ,,inność" stowarzyszenia ma polegać? Sory za złośliwość, ale mam nadzieję, ze nie na mundurkach?[/COLOR]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]Monita [/B]Oczywiście, ze można. Pełno w necie jest opisów takiej ,,współpracy" choćby Poznań. Nie ma tu żadnej tajemnicy.Tylko długo można o tym opowiadać. Schemat podobny zapewne do innych oddziałów:wielkie radosne BUM potem troche miotania się w nerwach i przykre otrzeźwienie.
Dobrze gadam Yorija? :razz:
A do wszystkich którzy spotkali na swej drodze ZdZ mam zaawansowane pytanie:
SdZ na wystawach ZK a kwestie finansowe. Wstydliwych zapraszam na PW albo do mojej skrzynki @

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorija'][COLOR=#0000ff]A czy przypadkiem nie zakłada tej organizacji osoba, która przez jakiś czas była prezesem krakowskiego oddziału Straży dla Zwierząt?[/COLOR][/quote]

Chcesz nas poznać to przyjdż na spotkanie 4XII ,nie jesteśmy tajną organizacją,zapraszamy do współpracy wszystkich kochających zwierzęta.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorija']A nie byłabyś na moim miejscu? Byłam wśród grupy osób zakładajacych sdz w Krakowie. Wielu z tamtej grupy odeszło. Ja też. A tu nagle doczytuję się, że osoba, która była tam prezesem zakłada nową organizację. A na pytanie czy miała coś wspólnego z sdz odpisuje że nie. Trochę mi się to wydaje dziwne.
Super, jeśli wszystko wypali i pomogą zwierzakom ale jeśli to będzie taki niewypał jak w przypadku sdz to szkoda ludzi, którzy będą chętni a którzy mogą się zrazić..
Można by ich wykorzystać w już działających szeregach ...:evil_lol: Z czego to "wykorzystać" mi się najbardziej podoba :diabloti:[/quot
Z jakiego powodu odeszłaś z SdZ?
Jak działasz obecnie ,tylko na foru:shake:m?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi'][B]Yorija[/B] witaj w klubie :hand: Ja byłam wśród założycieli SdZ w Rzeszowie. Powiem nawiązując do wypowiedzi wyżej : oj działo się, działo :cooldevi:

[B]SOS Sfora [/B]podpinam się pod Yorije i równiez pytam;[COLOR=#0000ff]A czy przypadkiem nie zakłada tej organizacji osoba, która przez jakiś czas była prezesem krakowskiego oddziału Straży dla Zwierząt?
[/COLOR]
[COLOR=#0000ff][COLOR=black]A od siebie mam pytanie: Napisałaś:organizacji [/COLOR][/COLOR][COLOR=#0000ff][COLOR=#000000][I]takiej jak my mamy zamiar tworzyć jeszcze nie ma.[/I] Na czym ta ,,inność" stowarzyszenia ma polegać? Sory za złośliwość, ale mam nadzieję, ze nie na mundurkach?[/COLOR]
[/COLOR][/quote]
A jaka organizacja działa w trzech kierunkach,o których pisałam?Może znasz to chętnie poszerzę swoją wiedzę.Yorija mam wrażenie,że jesteś osobą której głównym działaniem jest mieszanie.Kim Ty jesteś,z tego co napisałaś to przyszłaś ,zobczyłaś i poszłaś.Pochwal się swoimi pomysłami i osiągnięciami:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi'][B]Monita [/B]Oczywiście, ze można. Pełno w necie jest opisów takiej ,,współpracy" choćby Poznań. Nie ma tu żadnej tajemnicy.Tylko długo można o tym opowiadać. Schemat podobny zapewne do innych oddziałów:wielkie radosne BUM potem troche miotania się w nerwach i przykre otrzeźwienie.
Dobrze gadam Yorija? :razz:
A do wszystkich którzy spotkali na swej drodze ZdZ mam zaawansowane pytanie:
SdZ na wystawach ZK a kwestie finansowe. Wstydliwych zapraszam na PW albo do mojej skrzynki @[/quote]

Czy ty wiesz o czym piszesz,czy tylko z netu?:shake:

Link to comment
Share on other sites

No to jeszcze raz :[COLOR=#0000ff]A czy przypadkiem nie zakłada tej organizacji osoba, która przez jakiś czas była prezesem krakowskiego oddziału Straży dla Zwierząt?[/COLOR]
A teraz uprzedze pytanie: Nie tylko przyszłam, zobaczyłam i poszłam. Działałam. Początki zawsze są trudne: zebranie ludzi, zorganizowanie lokalu, szukanie pieniędzy itd itp. Kilkanaście miesięcy poświecenia własnego czasu i też ( co tu dużo mówić) pieniędzy. Nie żaluję bo wiele się nauczyłam, ale jak ktoś zaczyna od ,,kochania zwierzątek" to mi sie czerwona lampka zapala. Tego też się w SdZ nauczyłam.

Link to comment
Share on other sites

[I]Czy ty wiesz o czym piszesz,czy tylko z netu?:shake:[/I]

Nie. Nie pisze z netu. Pisze na podstawie własnych doświadczeń i rozmów z ludźmi.
SdZ nie ma dobrego PR. Dlaczego??? Może sama wiesz? Oczywiście jeśli odpowiedź na moje pytanie [COLOR=#0000ff]A czy przypadkiem nie zakłada tej organizacji osoba, która przez jakiś czas była prezesem krakowskiego oddziału Straży dla Zwierząt? [/COLOR][COLOR=black]będzie twierdząca :razz:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']No to jeszcze raz :[COLOR=#0000ff]A czy przypadkiem nie zakłada tej organizacji osoba, która przez jakiś czas była prezesem krakowskiego oddziału Straży dla Zwierząt?[/COLOR]
A teraz uprzedze pytanie: Nie tylko przyszłam, zobaczyłam i poszłam. Działałam. Początki zawsze są trudne: zebranie ludzi, zorganizowanie lokalu, szukanie pieniędzy itd itp. Kilkanaście miesięcy poświecenia własnego czasu i też ( co tu dużo mówić) pieniędzy. Nie żaluję bo wiele się nauczyłam, ale jak ktoś zaczyna od ,,kochania zwierzątek" to mi sie czerwona lampka zapala. Tego też się w SdZ nauczyłam.[/quote]

W Krakowie było 2 prezesów,o którego jest pytanie?
Poza tym jak na osobę tak zaangażowaną w SdZ to masz zbyt skąpe informacje na ten temat.Z tego co piszesz wynika ,że byłaś od początku do końca w krakowskiej straży to dlaczego nic nie wiesz?:shake:

Link to comment
Share on other sites

Na forum nikt się nie przedstawia osobiście,więc i ja nie mam takiego obowiązku:diabloti:

Jeśli chcesz poznać organizację ,zapraszam do naszej siedziby,tam jest miejsce i czas na takie spotkania.A jeśli chcesz tylko węszyć to radzę zapisać się do szkoły detektywów.

Jeśli jest wśród czytelników osoba,która chce pomagać zwierzętom zapraszam do SOS SFORA ,bo w tym celu powstał ten wątek .A jeśli chcesz szukać sensacji to radzę zmienić wątek.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...