Jump to content
Dogomania

Etienne De Villar & Fasti-Fastryga Gold Bonzo CZYLI YORK&AMSTAFF hodowla Magic Lider


AmiX

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='duszek01']mogliby wreszcie zrobic,bo w Bydgoszczy jestem czesto ,wszystko jest tylko mojej ulubionej Ikei nie ma:shake:[/quote]
Dokładnie ..
Już chyba w 2006 miała być ale zrezygnowali z budowy nowych marketów kosztem powiększania obecnych. Aktualnie w Poznaniu trwa rozbudowa i straszne braki mają na półkach :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Dokładnie ..
Już chyba w 2006 miała być ale zrezygnowali z budowy nowych marketów kosztem powiększania obecnych. Aktualnie w Poznaniu trwa rozbudowa i straszne braki mają na półkach :shake:[/quote]
W Gdańsku tez jest rozbudowa,ale chyba wiecej towaru jest niz w Poznaniu:roll:

Link to comment
Share on other sites

O proszę. Renatko - czyżbyś zajmowała się dekorowaniem domów zawodowo ? :razz: Ja właśnie zabieram się za urządzanie sypialni. Na razie mam pomalowane ściany. Do pomalowania zostało okno i futryna. Brakuje też listew przypodłogowych. No i oczywiście mebli, ale to z czasem. Póki co będę korzystać z tego co mam. Ściany pomalowałam na kolor Cafe Latte coś ala kawa z mlekiem. I teraz wymyśliłam sobie tak, ze wszystkie mozliwe dodatki będą białe. Czyli półki, doniczki, zasłony.. no i zastanawiam się czy meble też białe by musiały być ?? :roll:

Link to comment
Share on other sites

zawodowo się nie zajmuje ale to taki mój konik;).Kawa z mlekiem bardzo fajny kolor,chociaz ostatnio cafe latte widzialam taki bardzo jasny.Wklejam Ci kilka fotek,zobaczysz co Ci się podoba.Ogolnie zasada jest taka ze lączysz max. trzy kolory,np bialy ,cafe latte i jakis dodatkowy.Moim zdaniem meble mogą byc z jasnego drewna,mogą byc biale,ciemne drewno az po czekolade.Wybór nalezy do Ciebie ,bo To Ty masz się dobrze tam czuc.;)
[IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/4/md/ab/biyj/7isb8wOqkX6bvBMlqX.jpg[/IMG]
[IMG]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/4/md/ab/biyj/7isb8wOqkX6bvBMlqX.jpg[/IMG]
[IMG]http://deccoria.pl/files/12414/6763/d4a4f257d7e10ca97498ad208cec62e4.jpg[/IMG]
[IMG]http://deccoria.pl/files/12249/5887/34d75598af68e25093d5e251d6892d86.jpg[/IMG]
[img]http://deccoria.pl/files/9186/4429/1765be342de488d27122eb9c2c7c98d7.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

No ja bardzo nie lubię jak w pokoju jest tak "kolorowo" :shake: Aktualnie myślę nad tym czy by listew nie dać białych? Podłoga jest drewniana-sosnowa.Nie cyklinuję jej na razie bo jeszcze dobrze wygląda tylko są jaśniejsze ślady po meblościance :roll: Zrobię zaraz zdjęcie to zobaczysz co będzie bardziej pasować tylko wkleję u Jess (link w podpisie) bo Anka mnie tu ochrzani zaraz, że z jej galeryję zaśmiecam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[FONT='Times New Roman']Sypialnia na poddaszu super!! Fajnie ze zamieściłaś tą fotkę :) bo my niedługo przenosimy sypialnie na poddasze. Jest tam ciekawy pomysł na zabudowanie skosów :) porobię sobie takie szafki ;)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ja bym bardzo chciała mieć w sypialni taką grubą czekoladową wykładzine :cool1:ale przez psach nie jest to możliwe. Teraz zastrzegłam że do sypialni na poddaszu nie będą miały wstępu :pwięc może namówię Adama(przeciwnika dywanów i wykładzin a obrońcy desek;)) na wykładzinę.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Moje meble zamieram do góry dorobię sobie tylko szafki do skosów.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Musze cos wymyśleń na ściany bo już wnęk na halogeny nie robimy za dużo syfu jest przy tym. Na pewno kupie to:[/SIZE][/FONT]
[URL="http://www.allegro.pl/item405753178_zestaw_gwiezdziste_niebo_male_swiatlowody.html"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.allegro.pl/item405753178_zestaw_gwiezdziste_niebo_male_swiatlowody.html[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL]
[SIZE=3][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jeszcze wymyśle sobie jakiś wróż...... Adam wytnie go z jakiejś płyty i przykręci w odstępie od ścienny a z pod niego będzie wychodziło światło. Wiecie o co mi chodzi....:cool3:[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duszek01']to raczej wykladzina:roll:
Ta sypialnia ze skosami bardzo ladna ,ta druga jak dla mnie rewelacyjna ,taka romantyczna:loveu:[/quote]
Tak - ta druga jest faktycznie boskaaa :loveu::loveu:


Aniu Ty to też pomysłowa jesteś :razz: Fajnie taki sufit wygląda ale u mnie jest za nisko i by sie nie sprawdziło :shake: . Zresztą nie lubię za dużo "bajerów" ;)

Link to comment
Share on other sites

przesliczne pieski, oba takie zdrowe i niemalze idealne przedstawiciele swojej rasy:razz: a podobno pitbulle nie lubia innych psow? moze Twoje pieski sa takie zgodne, bo wychowywaly sie razem od urodzenia? Chcialabym tez zapytac, po co pitbullowi przycinac uszy? Czy to nie jest kaleczenie zwierzecia, ktore przeciez to boli? Bez urazy, po prostu nie wiem... ale swojego kundelka nie narazilabym na bol. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][quote name='Izzz']przesliczne pieski, oba takie zdrowe i niemalze idealne przedstawiciele swojej rasy:razz: a podobno pitbulle nie lubia innych psow? moze Twoje pieski sa takie zgodne, bo wychowywaly sie razem od urodzenia? Chcialabym tez zapytac, po co pitbullowi przycinac uszy? Czy to nie jest kaleczenie zwierzecia, ktore przeciez to boli? Bez urazy, po prostu nie wiem... ale swojego kundelka nie narazilabym na bol. Pozdrawiam.[/quote][/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Witam[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Co do cięcia uszu o to robi się to z tego samego powodu dla którego obcinało się ogony np. bokserom.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zabieg był robiony oczywiście u weterynarza pod narkozą.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Cięte uszy a Amstaffa uwydatniają jego piękną głowę i charakter... nieraz służyło także maskowaniu wadliwego ucha u szczeniaków na co akurat my nie musieliśmy naczekać co widać to na pierwszych fotkach ze ucho miała ideale.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ale jest to kwestia gustu i może też chęci zdobycia czegoś na wystawach bo taki pies ma po prostu większe szanse(w Polsce)....nawet teraz kiedy mamy już dawno wprowadzony zakaz ciecia uszu to hodowcy nadal to robią bo psy po prostu maja większe szanse na wystawach.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman]Dziwne ale tak jest.[/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][quote name='Kasia']Dobry...:loveu:[/quote][/SIZE][/FONT][quote name='Kasia']
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Gdzie sie podziewacie?[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Co u Fasti ślinczniuchnej? :loveu:[/SIZE][/FONT][/quote]


[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Hej Kasia[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]My odpoczywamy na razie w domku....ja biorę się za kolejnego rozdział mojej pracy mgr.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]A Fastusia się obija jak zawsze hihihihi wczoraj był u nas w odwiedzinach mały Kubuś został oczywiście cały wylizany:evil_lol:....biedak na początku nie wiedział czy ma płakać czy się śmiać ale zaczął rechotać:)....mały jest boski. Co śmieszne po wyjściu ode mnie gdy babcia go zapytała jak robi piesek zamiast jak zwykle powiedzieć chałchał to pokazał ze pies z językiem na zewnątrz chodzi:eviltong:... :lol:[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za wyjasnienie. Dobre chociaz tyle, ze pod narkoza. Czego to sie nie zrobi dla urody, ludzie przeciez decyduja sie na znacznie gorsze rzeczy;) Mysle jednak, ze Twoj piesek jak tak piekny, ze nawet to jedno wadliwe uszko nie zaszkodziloby jego urodzie:razz: ale coz, sedziowie na wystawach tak nie mysla a to oni sie znaja najlepiej ... Pozdrawiam:)

(Ps. To jednak Amstaff-sorki za pomylke;) moja znajoma ma psa takiej rasy, ale wyglada zupelnie inaczej niz Twoj)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izzz']Dzieki za wyjasnienie. Dobre chociaz tyle, ze pod narkoza. Czego to sie nie zrobi dla urody, ludzie przeciez decyduja sie na znacznie gorsze rzeczy;) Mysle jednak, ze Twoj piesek jak tak piekny, ze nawet to jedno wadliwe uszko nie zaszkodziloby jego urodzie:razz: ale coz, sedziowie na wystawach tak nie mysla a to oni sie znaja najlepiej ... Pozdrawiam:)

(Ps. To jednak Amstaff-sorki za pomylke;) moja znajoma ma psa takiej rasy, ale wyglada zupelnie inaczej niz Twoj)[/quote]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dziękuje bardzo za miłe słowa pod adresem naszych piesków.:)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Bardzo często zraża się że Amstaffy są zbyt masywne a nawet spasione.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nasza Fast zdaniem sędziów to „suka o doskonałej sportowej sylwetce” bieganie przy rowerze robi swoje....;)[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ja wczoraj z Fidlakiem byłam na rowerze. Pierwsze 100 metrów może i ładnie biegł przy kole ale potem to była tragedia! Od krawężnika do krawężnika aż w koncu go pusciłam aby biegł luzem.
I to było najlepsze wyjście - biegł równiutko ze mną, nawet sie na boki nie oglądał. Żadnych smyczy już na rower! Moja morda posłuszna kochana :loveu:

Co do Fasti to jest naprawdę piekna. :loveu: Cudowna!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...