Jump to content
Dogomania

Galeria nowo przybyłego Atrey'a, i wspominki Junki ['].


Junka

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Junka']Aniu jak Juna se poradzi to strzeż się konkurencji :diabloti: Już nie będziesz zgarniała pierwszych miejsc. Przypominam, że Juna rozwineła najwiekszą prędkość w m/s w Wawce :cool3:[/quote]

Doskonale (nawet nie wiesz jak bardzo) wiem, że mój pies jest wolny i nie musisz mi o tym przypominać, serio... :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Aniu ale mi nie o to chodziło, że Bzik jest wolny :oops:

Dziękuje wszystkim.

A tak poza tym tez się bardzo ciesze, że Junka jest taka a nie inna :) Ale z tym moim wysportowaniem to bym trochę polemizowała :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Aj wolne :p Nudno mi troche, wczoraj chodziłam pracy szukałam cv roznosiłam i w jednym sklepie babka kazała mi zrobic książeczke sanepidalną :angryy: A na takową czeka się miesiąc więc co mi po tym miesiąc zmarnowany :angryy: Może się ktos inny odezwie. Bo szczerze to mi się w domu siedziec nie chce, bo tylko cały czas mnie do jakiejś roboty w domu gonią :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']A co w CV wpisałaś ?
Chyba mogłaś tylko tyle, że masz wykształcenie średnie?[/quote]

No wpisałam, wpisałam. Ale CV to nie tylko wpisanie wykszalcenia, ale także doświadczenie :cool1: (tu posciemniałam) zainteresowanie, dodatkowe informacje np. umiejetność obsłgi kompa (banalne ale przydatne) języki itp. Do Tesco by mnie od razu przyjeli gdybym miała ksiązeczke sanepidalną. Chyba już tu pisałam, nie pamiętam, że na nią sie długo czeka i mi się poprostu nie opłaca jej wyrabiać :shake: No tobaczymy, może sie z kądś odezwą, a jak nie to trudno. Będe siedziec w domu i zatrówać ludziom życie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Ale jak chcesz pracować w sklepie to i tak musisz tę książeczkę wyrobić, bo to jest obowiązkowy wymóg:razz::p[/quote]

Wiem ale tylko w sklepach sporzywczych. W odzieżowych nie trzeba :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Junka']Wiem ale tylko w sklepach sporzywczych. W odzieżowych nie trzeba :)[/QUOTE]

wyrabiaj książeczkę sanepidowską jeśli tylko masz okazję i pracodawca za nią płaci - kiedys przydać się może;)
Ja właśnie myślę nad pracą ale to i tak tylko na 2 miesiące bo później wyjeżdżam więc nie wiem czy jest sens.:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']wyrabiaj książeczkę sanepidowską jeśli tylko masz okazję i pracodawca za nią płaci - kiedys przydać się może;)
Ja właśnie myślę nad pracą ale to i tak tylko na 2 miesiące bo później wyjeżdżam więc nie wiem czy jest sens.:roll:[/quote]

Przestań sama musze za nią zapłacić. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia']Witanko i pozdrawianko.........
wpadłam zeby nie było ze zapomnialam tylko czas jakos tak mi dziwnie blokuje droge ;-) i nawet do siebie mało co zaglundam;-)

buziaczki i mizianki dla DZIEWCZYNKI![/quote]

Witamy ): I zapraszamy częściej :)

No a my jutro ruszamy na zawody do bydgoszczy i nie wiem, czy jutro tu zajrze , ale pewnie tak. :) Trzymajcie za nas kciuki, żeby coś było. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...