Jump to content
Dogomania

[Wa-wa]Dżeki-JUŻ W DS!!! :)


Sharona

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='taks']Sharona łąp za centymetr i zmierz Łysolka ;)- dostanie od ciotki taks ciepły kubrak w prezencie (podaj mi wymiary na prv. OK?)[/quote]

taks :loveu: :calus::B-fly:
Jesteś nieoceniona! :multi: :multi: :multi: Dziękujemy!!! :loveu: :loveu::loveu:
Zaraz znajdę centymetr i opiszę psiaka :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gdarin']Wysłałem właśnie 40 zł na numer konta podany w 1 poście. Życzę dużo zdrowia pieskowi i pozdrawiam.[/quote]
Dziękujemy!!! :multi: :smilecol::multi:
[quote]Jest jakaś wpłata z Krakowa ?? 10 zł i 15 zł ?? [/quote]
Sprawdzę i zaraz napiszę ;)
Bardzo dziękuje w imieniu Dżekusia! Za wszystko co dla niego robicie! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sharona']Aż pobiegłam sprawdzić :-o , ale okazało się, ze ja mam tubkę 30g. :roll:[/quote]
czyli to ja przepłacałam ;) Myślałam, że może masz 2 razy większą, ale 30g! kurcze, nastepnym razem taką kupię. Ale wolałam spytac, bo mogłaś Ty przepłacać. Ja niestety finansowo Ci nie pomogę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monita']Jest jakaś wpłata z Krakowa ?? 10 zł i 15 zł ??[/quote]
Sprawdziłam! Wpłynęło 10 zł! :loveu: :multi: (Wydaje mi się, że od t_kasiek - brak nicku w przelewie, ale imię się zgadza ;))
Dziękujemy! :multi: :loveu:

Małe sprawozdanko co u Dżekusia: :razz:
Dzisiaj piesek jak zwykle bardzo grzeczny :loveu: . Brakuje mu jednak nadal "stałego człowieka" - jak już pisałam - ja nie mogę poświęcić mu tyle czasu ile bym chciała :shake: :placz:.
Bawił się dzisiaj ze mną - zupełnie jak szczeniak! :lol: Gdyby nie śnieg, to by się kładł, żeby go głaskać. Biegał, skakał, merdał ogonkiem :loveu: . On zasługuje na jak najlepszy domek - będzie naprawde urodziwym psem - gdy tylko dojdzie do siebie! :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sharona']Sprawdziłam! Wpłynęło 10 zł! :loveu: :multi: (Wydaje mi się, że od t_kasiek - brak nicku w przelewie, ale imię się zgadza ;))
Dziękujemy! :multi: :loveu:[/quote]

tak - ja wplacilam 10zl i zapomnialam podac swoj nick :)

[quote name='Sharona']Małe sprawozdanko co u Dżekusia: :razz:
Dzisiaj piesek jak zwykle bardzo grzeczny :loveu: . Brakuje mu jednak nadal "stałego człowieka" - jak już pisałam - ja nie mogę poświęcić mu tyle czasu ile bym chciała :shake: :placz:.
Bawił się dzisiaj ze mną - zupełnie jak szczeniak! :lol: Gdyby nie śnieg, to by się kładł, żeby go głaskać. Biegał, skakał, merdał ogonkiem :loveu: . On zasługuje na jak najlepszy domek - będzie naprawde urodziwym psem - gdy tylko dojdzie do siebie! :p[/quote]

no to dobrze, ze psiak ma dobry humor i ochote na zabawe - to znaczy, ze sie dobrze czuje :)

teraz tylko go wyleczyc i znalesc domek....ale czy to bedzie takie proste :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monita']Aha ... ta Pani od kartek pyta, gdzie przelac pieniądze za nie - podam Twoje konto Sharona :p[/quote]
W porządku! :)
Będe czekała na przelew ;)
[QUOTE]teraz tylko go wyleczyc i znalesc domek....ale czy to bedzie takie proste :-([/QUOTE]
Mam nadzieję, że nam się uda. nie, ja WIEM, że Dżekus znajdzie kochający domek :loveu:
No i liczę, że szybko wypięknieje ;) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...