Jump to content
Dogomania

[Wa-wa]Dżeki-JUŻ W DS!!! :)


Sharona

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dżekus już po pierwszym porannym spacerku na którym był razem z moją sunią. :cool3: Zaczełam tak z nimi wychodzić wczoraj, bo do tej pory - najpierw moja sunia na spacerek, potem Dżekuś na spacerek. :roll: Psiaki sie polubiły, nie ma problemów. Dżekuś jest troszkę rozczarowny, bo moja sunia gania bez smyczy, a on na...;)
Odzyskuje siły - dzisiaj go kąpiemy :razz: Oj nie będzie tym zachwycony, nie będzie...:evil_lol:

Dżekuś szuka domku! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LittleMy']no to fajnie,ze sie polubily :)[/quote]
Też się ciesze, bo moja sunia jest straaaaszną zazdrośnicą ;) :evil_lol:
Widziałyście ile cegiełek ([B]weszki[/B]) na Dżekusia się sprzedało?! :crazyeye:
[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=273177515[/URL] :multi: :multi: :multi:
Ludzie jednak mają serca! :multi: :lol: Dziękujemy! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam po tygodniu nieobecności :) Cieszę się że Dżeki ma się dobrze :loveu: Widziałam że cegiełki się posprzedawały, muszę ogarnąć cała korespondencję, wpłaty, pytania itd. itp. i będę przesyłać pieniażki jeśli jakieś już wpłynęły! Będzie dobrze!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaG']Wspaniale opiekujesz się Dżekusiem. :lol:[/quote]
:oops: Dziękuje...:oops:

Właśnie wróciliśmy z prawie dwu godzinnego spacerku po lasku bródnowskim ;) Zabrałam oba psy, mamę i siostry (które bardzo pomagają mi w opiece nad psiakiem ) i ruszyliśmy w las ;). Psiaki świetnie się bawiły, było trochę biegania z Dżekim na smyczy, żeby się "wychasał", no i paru "odpowiedzialnych" właścicieli, którzy puszczają luzem swoje nieposłuszne psiaki.:mad: Pare razy mało nie się pogryźli...:angryy:
Z moją sunią ok. ale gdy podbiega jakiś inny najeżony pies, to łysolek pokazuje kto tu rządzi. Z suczkami ogólnie nie ma takiego problemu. ;)

[B] Weszka,[/B] witamy ponownie! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monita']Psiak ma charakterek ;)
[/quote]
Oj ma...:evil_lol:

Jednak najpiękniejsze co ma to jego oczy - są takie głębokie, mądre, piękne - można w nich utonąć. :loveu: Jego spojrzenie jest niesamowite! :loveu:

[B][U]Ciągle szukamy domku![/U][/B]

Napiszę zaraz do [B]konisi[/B], bo 7.XII mamy następna wizytę u pani wet. i może [B]konisia [/B]mogłaby cyknąć pare nowych foteczek? :oops: :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Sharona przelałam na twoje konto [B]120 zł[/B] :) Tyle póki co wpłynęło. Ale powinno być jeszcze sporo więcej więc czekamy![/quote]
Dziękujemy :multi: :multi: :multi: Sprawdzę jak wygląda stan konta i przeprowadzę aktualizację na 1! ;)
Weszka - podziękuj od nas tym ludziom! :loveu:
[quote name='konisia']Ja oczywiście na fotki jestem chętna, tylko że 07.12 akurat na weekend wyjeżdżam.Mam nadzieję, że jakoś się dogadamy co do terminu;)[/quote]
[B]konisia [/B]wysłałam PW - może uda sie jakoś przed weekendem ;) :razz:

Jeszcze raz wszystkim dziękuje! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że sprawy potoczą się tak dobrze, jak do tej pory:p Dzekuś czuje się coraz lepiej i z własnego doświadczenia wiem, że powinien - oczywiście jak wydobrzeje - znaleźć jak najszybciej swój stały domek. Bo jak się wzajemnie w sobie zakochacie, co nastepuje bardzo szybko, to będzie potem coraz trudniej!!! Wiem coś na ten temat :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monita']Małemu przybywa kasy na koncie :multi:[/quote]
Oj przybywa :multi: Zaraz się rozliczymy ;)

[quote name='AMIGA']Mam nadzieję, że sprawy potoczą się tak dobrze, jak do tej pory:p Dzekuś czuje się coraz lepiej i z własnego doświadczenia wiem, że powinien - oczywiście jak wydobrzeje - znaleźć jak najszybciej swój stały domek. Bo jak się wzajemnie w sobie zakochacie, co nastepuje bardzo szybko, to będzie potem coraz trudniej!!! Wiem coś na ten temat :evil_lol:[/quote]
To prawda... Tak więc [U][B]szukamy domku Dżekusiowi[/B][/U]! :loveu: On cały czas pięknieje :razz: :)

Szanowne cioteczki,
w dniu dzisiejszym wystałam się na poczcie ponad godzinę, ale udało się.
Odebrałam kubraczek dla Dżeka!!! :multi::lol:
Jest śliczny :loveu: [B]Taks[/B] dziękujemy!!!! :multi:
Jeśli uda się umówić na fotki z [B]konisią, [/B]to same zobaczycie :loveu: ;) :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...