Jump to content
Dogomania

Maleńka 4kg ratlerkowata Drobinka juz w swoim własnym domku !!!


Witokret

Recommended Posts

Ta malenka ratlerkowata sunieczka zostala przywiazana sznurkiem do drzewa. Byla bardzo przestraszona i po odwiazaniu udalo jej sie uciec. Na szczescie zostala zlapana i teraz jest bezpieczna... Jest przeurocza! Ma tak na oko gdzies 2 lata i jest naprawde malutka...
To niewiarygodne, ze ktokolwiek mogl ja tak potraktowac :-(
Drobinka szuka dobrego, kochajacego domu, ktory juz nigdy jej nie skrzydzi.
Zdjecia niestety tylko z komorki, ale niedlugo beda lepsze.

[IMG]http://www.behemot.com.pl/fotki/drobinka01.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.behemot.com.pl/fotki/drobinka02.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.behemot.com.pl/fotki/drobinka03.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.behemot.com.pl/fotki/drobinka04.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.behemot.com.pl/fotki/drobinka05.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

To Maleństwo było przywiązane do drzewa około trzech minut w głąb lasu . Ponieważ z przyczyn wyższych tam się znalazłyśmy z moją mamą to ją zauważyłyśmy . Sznurek zawiązany makabrycznie mocno i do tego taki , że nie można było go niczym uciąc . Po 15 minutach odcięłyśmy ją " kawałkiem znicza " . Przypalałyśmy sznurek , ale to niewiele dało . Tak byłyśmy zaoferowane tym odcinaniem to pchełka uciekła ( szok) . Dzięki Bogu , że w kierunku ulicy i cmentarza , a nie w głąb lasu . Łapałyśmy ją prawie tzry godziny , ale udało się jak już była bardzo zmęczona .
Owinęłyśmy w koc i przywiozłyśmy do Warszawy . Tylko co dalej ?
To prawdziwe maleństwo . Boi się wszystkiego ( spadających liści , przelatującego ptaka ) i wszystkich . Jest tak zmęczona , że jak się tylko wtuli w czlowieka natychmiast zasypia . Z tego co zdążyłam się zoorientować to najchętniej przebywa na rękach . Swobodnie czuje się w warunkach domowych , a porusza się z prędkością światła . Raczej młodziutka . Jutro idzie do weterynarza .

Link to comment
Share on other sites

Na tych pierwszych zdjęciach widać ten sznurek . Zresztą zachowałyśmy go ........ . Zachowanie ludzi potrafi być okrutne . Nazwałabym to inaczej ....... . Jak można uwiązać zwierzę do drzewa , jak można zostawić na przystanku , jak można nie dać szansy . Pies nie wie co to zdrada , a później jak ta kruszynka w oszalały sposób szukalo swojego pana , jeżeli coś takiego można wogóle nazwać panem ..........

Link to comment
Share on other sites

Agnieszko czy potrafisz wystawić aukcję na allegro? Wiele osób szuka takich małych psinek do pokochania, jak będzie ogłoszenie to na pewno zaraz telefon się rozdzwoni. Jeśli trzeba to mogę malutkiej zrobić zdjęcia, umówimy się jakoś.

Jakie to szczęście że trafiła na Ciebie i mamę!

Link to comment
Share on other sites

Nie umiem wystawić na allegro , ale wstrzymajmy się proszę do czwartku , bo może to maleństwo będzie miało wspaniały domek , ale nie chcę zapeszyć . Tfu , tfu , tfu ......
Wczoraj była u weterynarza , ma około 2 latek , jak to on powiedział , że jest to pinczer mały , zdrowa , no i ma cieczkę , więc w ciąży nie jest . Dzięki Bogu ......
Charakterna , oj bardzo . Tylko chce się przytulać . No słonko . A i boi się młodych mężczyzn , uwielbia kobiety . Jednym słowem fajniutka .
W czwartek będzie dodatkowo zaczipowana . Dam znać . Trzymajcie kciuki .

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red]Malenka dzisiaj o 16:00 pojechała do swojego docelowego domku . Teraz mieszka na Placu Bankowym . No niestety początki są zawsze trudne . Była troszkę przestraszona ta sytuacją . W tak krótkim czasie tyle dzialo się w Jej życiu . Ten dzień ogólnie był dla niej cięzki , ponieważ musiała jeszcze pójść z wizytą do weterynarza ( odrobaczenie , czipowanie itd ) , a później jescze nowi ludzie . Przekazałam Ją z całym bagażem do nowego domku . Na pewno będzie Jej tam dobrze . Zarówno Oni jak i ona muszą przyzwyczaić się do nowej sytuacji . Będzie na 100 % dobrze . Jutro lub w sobotę zadzwonię , żeby dowiedzieć się jak stokrotka daje sobie radę . Za dwa tygodnie wybieram się z wizytą , a wtedy zrobimy kilka fotek . Nie ukrywam , że jest nam troszkę ciężko , bo psinka jest przeurocza . Prawdziwy Skarbek . Chce mi się płakać , ale niestety nie mogła zostać . Oby było Jej jak najlepiej . Swoje już przeszła teraz czas na lepsze życie . :lol: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Aguś BRAWO !!! :lol: Nasze gratulacje - niniejszym zostałas pasowana na dogomaniaka :evil_lol: Bajka jeszcze ciągle u Ciebie, a Ty już następną psinkę wyadoptowałaś :multi:
pozdrawiamy Cię serdecznie i wszystkiego najlepszego dla ratlerusi na nowej drodze życia :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka Dębowska']
Nie umiem wystawić na allegro , ale wstrzymajmy się proszę do czwartku , bo może to maleństwo będzie miało wspaniały domek , ale nie chcę zapeszyć . Tfu , tfu , tfu ......
[B]Wczoraj była u weterynarza , ma około 2 latek , jak to on powiedział , że jest to pinczer mały , zdrowa , no i ma cieczkę , więc w ciąży nie jest .[/B] Dzięki Bogu ......
Charakterna , oj bardzo . Tylko chce się przytulać . No słonko . A i boi się młodych mężczyzn , uwielbia kobiety . Jednym słowem fajniutka .
W czwartek będzie dodatkowo zaczipowana . Dam znać . Trzymajcie kciuki .
[/quote]
[B]a było prześwietlenie-że to jest pewne stwierdzenie? przecież była na ulicy i mogła zostac już pokryta:roll:[/B]

[COLOR=red]Cieszę się, że jest Warszawianką-przy Pl.Bankowym to Al.Solidarności lub Muranów-moje stare rejony:evil_lol:cudownie:p[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Nie , nie było prześwietlenia . Za dwa tygodnie ma kolejną wizytę u weterynarza , więc wtedy będzie więcej wiadomo . Ona ma początki cieczki , jeszcze psy się nią nie zainteresowały . Zresztą ona była przywiązana w lesie i to w takiej miejscowości gdzie jest tylko cmentarz i las więc oprócz Niej ja tam nie widziałam żadnego psa . Rany , oby nie . Dobrze , że jest bardzo blisko i jest kontakt . Będę trzymala rękę na pulsie ....... .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...