Jump to content
Dogomania

Wszystko o Pekińczykach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


oktawia6

Recommended Posts

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ziutka']
Widze ciotka, ze Ty tez spać jeszcze nie możesz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Ja dopiero skończyłam ogłoszenia dla psiaków robić - spadam do wyrka :cool3:[/quote]
nie po prostu śledziłam allegro-jst tyle oszołomstwa Ziutka-tyle rozmnażaczy:shake:te biedne psy jako bezprzedmiotowe narzędzie do rozmnażania-a potem ludzie patrzą na schroniska i dziwują się: "skąd prawie 2000 psów na Paluchu"? skąd tyle i stale przybywa w Krzyczkach czy innych? a stąd włąśnie, z bezmyślnego rozmnażania-gdyby się wszyscy ogarnęli mieli rozum to polskie schroniska przestałyby istniec w przecągu 5 lat-zostałyby domowe przytuliska: gdzie są sporadycze przypadki: gdy psu np. umiera właściciel-to śladowe pośród tysięcy innych...

Link to comment
Share on other sites

proszę o pomoc w adopcji dość młodego pekińczyka, którego włascicielka dzisiaj zmarła, a jego usiłowano uśpić. Pies jest w pełni rasowy, ma tatuaż, tylko mam problemy z jego odczytaniem. Chciałbym prosić o pomoc osoby, które znają się na rasie, bo zalezy mi, by nie trafił w złe ręce. Najchętniej na priv lub tel. 607 584 763

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azzie5']
proszę o pomoc w adopcji dość młodego pekińczyka, którego włascicielka dzisiaj zmarła, a jego usiłowano uśpić. Pies jest w pełni rasowy, ma tatuaż, tylko mam problemy z jego odczytaniem. Chciałbym prosić o pomoc osoby, które znają się na rasie, bo zalezy mi, by nie trafił w złe ręce. Najchętniej na priv lub tel. 607 584 763
[/quote]
Witaj Azzie, wysłałam Ci przed momentem pw-odezwij się;)

Link to comment
Share on other sites

[I]Witam ;) No u Puszyny byłam wczoraj na wieczornej "kontroli" , ale niestety bateria w aparacie mi padła i zdjęć nie porobiłam - bo zjeżdżałam do Niego po trasie. Jednakże wybieram się tam ze "świąteczną paczką" dla Puszka w sobotę albo niedziele to zdjęcia na 100% porobię. Puszek co prawda nie powinien dostać żadnej paczki świątecznej... bo za każdym razem "groźnie" na mnie szczeka jak tam jestem :mad: To ja pilnuję czy Łotrowi dobrze a ten tak mnie traktuje :evil_lol: Nie no ma się świetnie ! Możecie mi wierzyć, że jakby mnie cokolwiek zaniepokoiło to bez żadnej dyskusji bym Łotra brała i siedział by z tym swoim rozpieszczonym zadem u mnie :eviltong: Ale "niestety" <hahaha> nie mam się do czego doczepić. Jego Pani pokazywała mi jak Puszek daje się ładnie czesać - wszystkie kołtuny wyczesane ;) I z tego co mówili to Puszkowi o wiele bardziej smakują kaszki niż ryż z kurczakiem. Kaszki podjada Batmanowi. A już wogóle ma ubaw, bo do jedzenia tych kaszek nie musi się schylać, ponieważ Batman ma specjalny stojak na pokarm ( słaby staruszek jest ) i Puszek nie musi się schylać. [/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azzie5']
proszę o pomoc w adopcji dość młodego pekińczyka, którego włascicielka dzisiaj zmarła, a jego usiłowano uśpić. Pies jest w pełni rasowy, ma tatuaż, tylko mam problemy z jego odczytaniem. Chciałbym prosić o pomoc osoby, które znają się na rasie, bo zalezy mi, by nie trafił w złe ręce. Najchętniej na priv lub tel. 607 584 763
[/quote]
[CENTER][B][I]Azzie i jak?:???:[/I][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[I]Oktawia dowiedziałaś się coś o tym pekinie do adopcji? Jak tak to czekam na wieści - jak nie to dzwonie na podany numer :eviltong: Piotrek - paczka do Puszka już zrobiona ( zresztą do Batmana też - bo nie pojadę z pustymi rękami do seniora Rodziny ) Jest coś i dla pekińczyów i dla Dziadka :lol: Nawet zabawkę dla kota kupiłam - to przecież Święta :tree1::santagri: hehehe ;) Jak się dzisiaj sprężę to może uda mi się tam wpaść jeszcze dzisiaj - no zobaczę. Tak czy inaczej niebawem foty będą :D[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Oktawia dowiedziałaś się coś o tym pekinie do adopcji? Jak tak to czekam na wieści - jak nie to dzwonie na podany numer :eviltong: Piotrek - paczka do Puszka już zrobiona ( zresztą do Batmana też - bo nie pojadę z pustymi rękami do seniora Rodziny ) Jest coś i dla pekińczyów i dla Dziadka :lol: Nawet zabawkę dla kota kupiłam - to przecież Święta :tree1::santagri: hehehe ;) [B]Jak się dzisiaj sprężę to może uda mi się tam wpaść jeszcze dzisiaj[/B] - no zobaczę. Tak czy inaczej niebawem foty będą :D[/I][/QUOTE]

ja też jadę dziś na Śląsk, tyle że Dolny - w dobrej sprawie i dobrej wierze.:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorcia44']
[COLOR=blue][B]jaki smutas z tej czarnej kruszynki..[/B][/COLOR]:shake:

[B]a ja dowiedziałam się o pseudohodowli pekinow w Warszawie,..czy to prawda...nie wiem ale wszystko na to wskazuje...,ale moze ktoś z warszawy mógłby sprawdzic...wszystko co wiem podam na pw.[/B]
[/quote]
[COLOR=red][U][B]Azzie: Pekińczyk został wydany bez kastracji[/B]:angryy::angryy:[/U]:angryy:[/COLOR]

[B]mam prośbę: jak będziesz miała info Pekinkach w potrzebie daj mi proszę znak:roll:lub od Diany[/B]

[B][SIZE=3][U]Dorcia-daj mi na pw informacje jakie posiadasz[/U][/SIZE][/B]

[B][COLOR=blue]P.S. ta czarna Pekinka jest trzymana w komórce....[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__']
[I][B]Teraz dopiero myślę... :roll: Jak Kur** w komórce?! I co? Że niby nie idzie Jej wyciągnąć? :roll: Ja już dwa psiaki z komórek wyciągnęłam :evil_lol: :eviltong: Trzeba Ją wyciągnąć ![/B] :([/I]
[/quote]
[B]tylko drutowania oczu brakuje:angryy:- i tak ciekną ropą jak widac-ona jest skrajnie niedożywiona.....pokryta przez jakiegoś burka, szczenię padło.....[/B]

[B]Klaudus-Alpina wie więcej-ta czarna Pekinka /Ala/ jest w patologicznej rodziie-ojciec pije bije żonę, dzieci, żona ucieka wraca-on znów pije i bije, Pekinka na wódkę czasem zarobi i bachory zabawi:angryy:-napisz do Alpiny to wszystko Ci opowie...........[/B]

Link to comment
Share on other sites

[I]A gdzie to biedactwo wogóle jest? ( miejscowość ) Piotrek są fotki tylko słabe, bo Puszek to straszny diabeł :evil_lol: Jedynie jak się Go na ręce wzięło to szło coś pstryknąć! Wiecznie się popisywał :mad: Jak to porafi kota gonić. Jak się bawią. Straszny Łotr :eviltong: Ale w rzeczywistości to mi się wydaje, że pokazywał, że "jest u siebie" ;) Przywiozłam Im paczki Świąteczne, a w paczkach zabawki :lol: ale niestety, żadne obdarowane Stworzonko nie nacieszyło się prezentem! Bo Puszek pozbierał i... ! Powynosił wszystkie i "zakopał" w pościeli :lol: Nawet kotkowi (też jest na fotce :)) zabrał taką specjalną piłeczkę :mad: Awantura była straszna :lol: Haha ! a tak w sumie to przepraszam za zaśmiecanie wątku :eviltong: bo to nie wątek Puszka - ale wybronię się argumentem, że Puszek to przecież też Pekin :evil_lol:[/I]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][COLOR=darkgreen]Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Nardzenia dużo prezentów, by każdy Pekinek znalazł dom i każde pseudohodowle zostały zlikwidowane życzy Oktawia z Gryfonikami Brukselskimi: Grysiem i Dandisiem, Pekińczykami: Liszką i Dyziem i Sznaucerką Sikorią:tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1::tree1:[/COLOR][/B][/CENTER]
[IMG]http://img530.imageshack.us/img530/4899/869a3p3op3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[I][SIZE=3][B]Kochani... Chwile poświęcone myślom o najukochańszych ludziach są najpiękniejszymi chwilami Bożego Narodzenia... Gdy czytać będziecie te słowa w nadzieii, iż Wasze święta upłyną w radosnej, rodzinnej atmosferze, a Nowy Rok 2008 przyniesie dużo szczęścia... pamiętajcie, że myślami jesteśmy z Wami[/B][/SIZE][SIZE=2]... ( Nie będę gorsza i też wypiszę całą moją bandę :evil_lol: ) [/SIZE][SIZE=3][COLOR=black][B]Klaudia, Kora, Śmigi :evil_lol: , Majka, Fifi, Sara, Czarek, Kuba, Bobek, Bambo :eviltong:[/B][/COLOR][/SIZE][/I]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="DarkRed"][SIZE="4"][B][CENTER][FONT="Times New Roman"]Życzenia Zdrowych oraz Radosnych Świąt przesyła Nibylandia
piotrek_b, Zadra, Hulka, Buka[/FONT][/CENTER][/B][/SIZE][/COLOR]

[CENTER][URL="http://pl.youtube.com/watch?v=EqhEjOydDq0"][IMG]http://images31.fotosik.pl/87/57f8d4042e35e487.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...