Jump to content
Dogomania

Dwa serduszka..Panna Jessi - Yorkowa księżniczka oraz Buffy - domowy postrach :D


tigrunia

Recommended Posts

  • Replies 13.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • tigrunia

    4442

  • Pegaza

    1351

  • Aga76

    1160

  • Kasia

    748

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Kasia']Po takim czochranku pewnie zaś musisz ją czesać...? :lol:[/quote]
Aż tak mocno sie nie czochra. Wieczorem będę jej zakładać papiloty to od razu wyczesze ;)
[quote name='Kincia']Słodka czarnula :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]
:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Cze Be i reszta:loveu:

kuchnia ladna czysta taa Kasia lepiej napisz:evil_lol: jak se sprawisz pocieche to juz taka nigdy nie będzie hehehe

Be chcem kupic te same kosmetyki co i Ty dla Jessi jestem ciekawa jak sie sprawdzą...

M-a kupil jasne kafelki takie jak ma Sara...tylko my mamy w prostokącie..
cos czuje ze bede ciagle sprzatac w tej kuchni..:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iberia']:loveu::loveu::loveu:jesii:loveu::loveu::loveu:[/quote]
Witamy Kasiu - dawno Cię nie było :cool3:
[quote name='Zuza i Noddy']Super fotki my jutro jedziemy na zakładanie papilotków.[/quote]
Ja zakładam sama ale w sumie warto iść i zobaczyć jak to robi profesjonalista :razz: Mam już nowe papierki i jak wyda to jesio dziś będziemy zakładać :cool3:
[quote name='Pegaza']Cze Be i reszta:loveu:

kuchnia ladna czysta taa Kasia lepiej napisz:evil_lol: jak se sprawisz pocieche to juz taka nigdy nie będzie hehehe

Be chcem kupic te same kosmetyki co i Ty dla Jessi jestem ciekawa jak sie sprawdzą...

M-a kupil jasne kafelki takie jak ma Sara...tylko my mamy w prostokącie..
cos czuje ze bede ciagle sprzatac w tej kuchni..:roll:[/quote]
Cze D-E :multi:
Póki co pociechy sprawiać sobie nie chcę więc jesio jakiś czas kuchnia będzie czysta (mam nadzieję :cool1:)

D-E kup z kokosem kosmetyki - naprawdę polecam! Jessi ma teraś śliczny, jedwabisty włos :loveu: No ale oczywiście też oliwimy olejem kokosowym ze spożywczego :evil_lol:

[quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Cześć Beatko :)[/COLOR][/I]

[I][COLOR=navy]Kuchnia fantastyczna...bardzo mi sie podoba[/COLOR][/I]

[I][COLOR=navy]A Jessi jak zwykle ślicznotka:loveu:[/COLOR][/I][/CENTER]
[/quote]
Cze Kasiasta :multi:
Co wy się tak wszystkie tą kuchnią zachwycacie? Toć już wam kiedyś pokazywałam :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

aa :razz: ile fotków księżniczki :loveu: :loveu: :loveu:

słodkie to to z góry, jak tak zerka ślicznotka...

ja właśnie nie wiem, bo na początku Hery, ale to beznadzieja, teraz Zielone Jabłuszko i jest w miarę, a wszyscy Vulpes chwalą to może szampon taki sprawię :razz: bo włoski chcę Potforowi zapuścić.


kuchnia czysta, a toster fajny, taki vintage :loveu: ja takie radyjko ostatnio fajne widziałam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PositiveThought']aa :razz: ile fotków księżniczki :loveu: :loveu: :loveu:

słodkie to to z góry, jak tak zerka ślicznotka...

ja właśnie nie wiem, bo na początku Hery, ale to beznadzieja, teraz Zielone Jabłuszko i jest w miarę, a wszyscy Vulpes chwalą to może szampon taki sprawię :razz: bo włoski chcę Potforowi zapuścić.


kuchnia czysta, a toster fajny, taki vintage :loveu: ja takie radyjko ostatnio fajne widziałam[/quote]
Pierwszymi kosmetykami Jessi też było Hery ale szybko się okazało, że to badziew :angryy: Vulpes jest o tyle dobry , że bardzo tanio wychodzi bo się go rozcieńcza 1:8. Trochę mało się pieni ale odkąd piore Jess w tym z olejkiem kokosowym jeste, bardzo zadowolona :loveu:

Toster jest właśnie tak zrobiony ala radio. Z boku ma głośnik no i z przodu to pokrętło :evil_lol: Brakuje mi w mej kuchni jeszcze rolet i okapu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']

kuchnia ladna czysta taa Kasia lepiej napisz:evil_lol: jak se sprawisz pocieche to juz taka nigdy nie będzie hehehe

[/QUOTE]

No właśnie o to mi chodziło :lol:
Do tego dochodzi cały czas pochlapana i mokra podłoga bo jak Fidlak pije wodę to rozchlapuję ją na 3 metry wokoło a potem jeszcze z taka kapiącą z pyska łazi po całej chałupie :p

Cze 2Be :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Cze Kaś :loveu:
Jess na szczęście nie rozchlapuje .. tylko na jej podkładce troche jest :eviltong: A nawet jak rozchlapie to nie widać bo wszędzie dechy :loveu:
Dam wam rochę fotek popołudniu bo zgrałam sobie już wszystkie w pracy więc będę miała zajęcie :cool3:
Papilotowałam wczoraj do 24 :-o:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PositiveThought']to aż takie czasochłonne? :shake: ja bym nie wyrobiła :lol:

no to może se sprawimy Vuplesa next time.

u nas Aidi nie rozchlapuje, u nas ja rozlewam zawsze jak nalewam mu wode/daje żarcie :lol:

czekam na fociakiii :loveu:[/quote]
To zależy od tego jak piesek się bardzo wierci :eviltong: A właśnie .. zaraz wam coś opowiem apropo wiercenia :cool3: A wracając do papilotów to zaczęłam jakoś przed 23 ale jesio papierki składałam. No jakieś 50 minut mogło mi to zająć. Jeszcze nie mam takiej wprawy jak np.Martunia - ta to w 30 sie wyrabia :loveu:

Vulpesa nie vuplesa Atka :p

Ajj Atka gapa z ciebie :evil_lol:
[quote name='madziasto4']Halooooo!
Toster fajowski :loveu:[/quote]

Odbiór Madźka, odbiór :loveu:
Dziękuję :loveu:


No wiec.. byłam ja wczoraj z Jess odebrać te papiloty, grzebień i szampon dla M no i że to jest na tej samej ulicy co wet no to dawajjj ... Pojechałyśmy oczyscic te gruczoły przyodbytnicze czy jakos tak i przy okazji mówie co by sprawdził czy pazury się do cięcia nie nadają. No nadają się - no to tniemy (bo moje tępe i już jej nie obcinam :shake:). No i Jessi taaakkkaaa niegrzeczna była, wierciła sie i skakała. No i mówie "To ile za te pazury?" a łon że to zależy bo niektórzy płacą 5 zł a inni 10 a od czego to zależy? Od tego jak piesek sie mocno wiercił :crazyeye: :roflt:Ale po chwili namysłu stwierdził : " Ale od Pani wezmę 5 zł" :loveu: (bo czekałam jakieś 40 minut zanim skończył z jednym piesem :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia']To za Fidlaka pewnie zapłaciłabym ze 50 zeta bo on to nawet nie da dotknać se pazurów i trza go we 3 osoby trzymać :p[/quote]
Az taki nerwowy ? A sama mu obcinasz ?

[quote name='madziasto4']A ja to nie pamiętam kiedy moim obcinane pazury były :hmmmm:
Se sami ścierają chyba na to wygląda.[/quote]
No Twoi to biegają po ulicach. Jessi tylko po podwórku więc nie ma za bardzo jak sobie stępić. Jak z nią ide na spacer to po chwili wędrówki prosi, żeby ją na ręce wziaść :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']
Az taki nerwowy ? A sama mu obcinasz ?
[/QUOTE]

Sama nie. Chodzimy do weta, ja z Tomkiem trzymamy psa a wet obcina - trwa to długo i jest bardzo męczące :evil_lol:
Nawet sam wet mówi, że małe to a silne takie!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dobra .. lecim dalej z Egiptem :cool3:

Gdzie stanęłam? W Kom Ombo :loveu::
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/252/a80c14a9f71457ee.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/320/8fcc4ad068ddf4ef.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/320/1821a2248ab9e9ac.jpg[/IMG][/URL]
Oczy mi sie zamknęły :roll:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/252/26b6859fcc5e7e47.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/327/86f1365ab3e28f8d.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

:loveu::loveu:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/327/18ac6e0d30bd83ca.jpg[/IMG][/URL]
Ćwirek
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/327/6603f58bc2137bc7.jpg[/IMG][/URL]
No i jedziem dalej.. Gdzieś po drodze z okien autobusu:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/328/d68ab101376bc44c.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/327/ab7321366b305b81.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/327/4772173b401814a5.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']To zależy od tego jak piesek się bardzo wierci :eviltong: A właśnie .. zaraz wam coś opowiem apropo wiercenia :cool3: A wracając do papilotów to zaczęłam jakoś przed 23 ale jesio papierki składałam. No jakieś 50 minut mogło mi to zająć. Jeszcze nie mam takiej wprawy jak np.Martunia - ta to w 30 sie wyrabia :loveu:

Vulpesa nie vuplesa Atka :p

Ajj Atka gapa z ciebie :evil_lol:
No wiec.. byłam ja wczoraj z Jess odebrać te papiloty, grzebień i szampon dla M no i że to jest na tej samej ulicy co wet no to dawajjj ... Pojechałyśmy oczyscic te gruczoły przyodbytnicze czy jakos tak i przy okazji mówie co by sprawdził czy pazury się do cięcia nie nadają. No nadają się - no to tniemy (bo moje tępe i już jej nie obcinam :shake:). No i Jessi taaakkkaaa niegrzeczna była, wierciła sie i skakała. No i mówie "To ile za te pazury?" a łon że to zależy bo niektórzy płacą 5 zł a inni 10 a od czego to zależy? Od tego jak piesek sie mocno wiercił :crazyeye: :roflt:Ale po chwili namysłu stwierdził : " Ale od Pani wezmę 5 zł" :loveu: (bo czekałam jakieś 40 minut zanim skończył z jednym piesem :cool1:[/quote]

te papilotowe panie to ja podziwiam strasznie :shake: a te klaki się czasem nie kręcą jak się coś nie tak zrobi?

oj no mnie się przejęzyczyło :evil_lol:


hyhy :razz: taka zniżka...


[quote name='madziasto4']A ja to nie pamiętam kiedy moim obcinane pazury były :hmmmm:
Se sami ścierają chyba na to wygląda.[/quote]


no ja tyż nie obcinam, bo w porządku jest...

a Tobie Madźka na panelach klekoczą?




a ta znów z tym Egiptemmm.... achhhh

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...