Jump to content
Dogomania

Dwa serduszka..Panna Jessi - Yorkowa księżniczka oraz Buffy - domowy postrach :D


tigrunia

Recommended Posts

  • Replies 13.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • tigrunia

    4442

  • Pegaza

    1351

  • Aga76

    1160

  • Kasia

    748

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='tigrunia'][COLOR=Black]Cześć Jola :multi: Dzięki :loveu: Tatuś ma na imię BABYLON de la Pam'Pommeraie :cool3: [/COLOR][/QUOTE]

Aaaaaaaaaa to już wiem.Oglądałam go na stronach hodowli.Bardzo mi się podoba,bardzo,bardzo.Tak samo jak tatuś mojego Apolla czyli Amir.Bo na moje niewprawione i nie znające sie oko Amir też jest prześliczny :lol: Już widzę jakie ślicznotki się urodzą z tego miotu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']nie dość że ładny to jeszcze coolsko sie nazywa[/QUOTE]
:cool3:
[quote name='jot11']Aaaaaaaaaa to już wiem.Oglądałam go na stronach hodowli.Bardzo mi się podoba,bardzo,bardzo.Tak samo jak tatuś mojego Apolla czyli Amir.Bo na moje niewprawione i nie znające sie oko Amir też jest prześliczny :lol: Już widzę jakie ślicznotki się urodzą z tego miotu :loveu:[/QUOTE]
Amir faktycznie fajniutki ;)
[quote name='Pegaza']No sliczny taki typ laleczki;)
a do mnie dzis nie wpadlas a ja tak liczylam na Twoje tez kciuki:roll:[/QUOTE]
Daria kurcze byłam no .. ale jak chciałam napisać, że trzymam kciuki to mi się komp zawiesił :shake: No ale trzymam cały czas bo nie wiem o której ten exam :eviltong:
[quote name='*kleo*']Cześć Be :)
Fajno że dobrze wszystko poszło, chętnie zobaczę dzieciaczki, bo po Babylonie chyba nie widziałam, albo nie zwróciłam uwagi ;)[/QUOTE]
Cze Klaudia :multi:
Ja się sporo naoglądałam :loveu:
[quote name='ladyyork']Witam ,już nie moge się doczekać kiedy zobacze maluszki z tego miotu:loveu:miejmy nadzieje że będą códeńka takie jak mama i tata;)[/QUOTE]
No wolałabym, żeby były jak tata :evil_lol:
[quote name='karkakarka']:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:będą kluseczki
:bigcool::bigcool::bigcool:śliczne kluseczki... po ślicznych rodzicach :iloveyou::iloveyou:
Fajnie!![/QUOTE]
:loveu: Też się cieszę :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzasta']Zamknęłam galerię...
A jak poszło krycie? Gładko? Bo ja to cała w nerwach jestem :D A zaraz jadę na progesteron :P[/QUOTE]
Dlaczego? :roll:
Krycie bez problemu ;) Ale suki różnie reagują.. Jess za drugim razem już się na tyle odprężyła, że zasypiała na stojąco jak ja krył :evil_lol:
[quote name='Aga&Dakar']Czekamy na sliczne dzieciaczki.[/QUOTE]
:loveu:
[quote name='*kleo*']A ja wczoraj poszperałam trochę w necie i znalazłam kilka dzieciaczków Babylona, ładne szczylki :)[/QUOTE]
Szczególnie to mi się oczywiście Viktoria podoba z jego dzieci :evil_lol:
[quote name='karkakarka']Ja też od razu poszperałam i też się naoglądałam :D[/QUOTE]
O proszę jakie ciekawskie :evil_lol:
[quote name='...::Basia::...']Hej:loveu:
Nie było mnie tu tylko pare dni a tu już taka nowina? No gratuluje i aby wszystko poszło jak najlepiej:):loveu:[/QUOTE]
A bo nic nie pisałam wcześniej bo jak wróciłam z Zakopanego to Jess już miała cieczkę i nerwowa byłam, że mama nie zauważyła i myślałam, że będzie za późno :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Hahaha ale się uśmiałam z Jess :) To romantyczne a wcześniej pewnie w ścianę bo w sufit nie dało rady patrzyła :D
Ja to się obawiam bo Gab to jest dość nerwowa i uznaje tylko Czecha jako reproduktora ale zobaczymy może ją jakoś zbajeruje Valentino. Teraz czekamy na wynik progesteronu bo jeszcze nie było jak dzwoniłam przed chwilą :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']No prosze to musial jej bardzo dogodzic ze usypiala na stojąco haha[/QUOTE]
Ale ona zasypiała w trakcie :evil_lol:
[quote name='dzasta']Hahaha ale się uśmiałam z Jess :) To romantyczne a wcześniej pewnie w ścianę bo w sufit nie dało rady patrzyła :D
Ja to się obawiam bo Gab to jest dość nerwowa i uznaje tylko Czecha jako reproduktora ale zobaczymy może ją jakoś zbajeruje Valentino. Teraz czekamy na wynik progesteronu bo jeszcze nie było jak dzwoniłam przed chwilą :([/QUOTE]
Jess dziś tyłkiem tańcowała do kundelka na spacerze :diabloti:
No i jak - masz już ten wynik bom ciekawa.. :cool3:
Czemuś galerię zamknęła :mad:
[quote name='karkakarka']No Viktoria śliczniutka :D

Oby same takie Victorie ci się urodziły :)[/QUOTE]
Szczyt marzeń :mdleje: Ale nie . może lepiej nie bo bym wszystkie sobie zostawiła i co ? :crazyeye: Łuki by mnie wykopał z domu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...