Jump to content
Dogomania

Dwa serduszka..Panna Jessi - Yorkowa księżniczka oraz Buffy - domowy postrach :D


tigrunia

Recommended Posts

  • Replies 13.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • tigrunia

    4442

  • Pegaza

    1351

  • Aga76

    1160

  • Kasia

    748

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='karkakarka']No to ja też bym wybaczyła :evil_lol:

A muszę się pochwalić, że w sobotę byłam w clubie z moim M i też piłam grzańca :) No i nie był drogi, bo tylko 5 zeta :) Mniam i tak mnie naszło, że sobie w domciu zrobię ... tylko dobre winko muszę kupić :)[/QUOTE]
W Zakopcu najtaniej były po 7 zł i to za taką szklankę z 200 ml :roll: Jeśli chodzi o dobre winko to polecam Edelkirch - nie wiem jak się w grzańcu sprawdzi ale tak do wieczornej popitki najlepszeeee :loveu: Można pić jak oranżadę :evil_lol:
[quote name='*kleo*']A no to trza było tak od razu, to zmienia postać rzeczy :)[/QUOTE]
Materialistka :evil_lol:
[quote name='jot11']Cześć Be :multi: No czytam,że podróż miałaś z atrakcjami ;)[/QUOTE]
Cześć Jolka :multi:
Ano miałam ale poszło szybko, gładko i bez otarć :cool3:
[quote name='dzasta']No to nie ciekawą drogę mieliście. Ale do nas jechali znajomi w zeszły weekend z niedzieli na poniedziałek tzn mieli być w niedzielę ale dojechali w nocy po 1 a z powrotem z Wawy na pomorze wracali równiuteńko 12 godzin :([/QUOTE]
Moja znajoma 5 km jechała 3,5 godziny więc już mnie nic nie zdziwi :evil_lol:
[quote name='Pegaza']A ja o Tobie Be myslalam jak tam dojechalas do Zakopca..bo nadawali w tv o zlych warunkach na drodze...
ale spowrotem juz bylo lepiej?[/QUOTE]
Dobrze, że chociaż Ty się o mnie martwiłaś :loveu: :eviltong:
Z powrotem bez problemu tylko kurde co zrobili z Ikeą? :mad: Byłam na 100% pewna, że gdzieś przy tej trasie na Katowice była no na bank jak jechaliśmy w zeszłym roku to ją widzieliśmy z drogi a teraz musieliśmy do Katowic wjechać i się trochę pokręcić zanim do Ikei trafiliśmy :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karkakarka']A bo w Katowicach wielkie remonty :) a Ikea jest przy trasie na łódź :D


Daj zdjęcia dziewczyn, bo dawno ich nie pokazywałaś :)[/QUOTE]
W Łodzi wiem, że jest gdzieś w centrum na wyjeździe na Pabianice - Ty mówisz o innej?


Nie mam fot.. chwilowo nie mam czasu ale może po weekendzie coś się ruszy ;)

[quote name='dzasta']Ja do Ikei mam bliziutko ale nie często ją odwiedzam bo są tam straszne tłumy o każdej porze :)[/QUOTE]
Ja mam najblizej do Poznania 130 km :angryy:
[quote name='Pegaza']Be no nie, Ty byla w Katowicach..toc to juz do mnie nie daleko...trza bylo zahaczyc;)
a cos se tam kupila w Ikea?[/QUOTE]
Jeny D-E ja widziałam w tej Ikei babkę co miała identyko włosy jak Ty - ta sama fryzura, ten sam kolor! Już myślałam, że to Ty ale jak się bardziej przyjrzałam to jednak nie :eviltong:
W sumie nic nie kupiłam .. takie tam pierdoły, świeczniki, koc dla psów ..
Łuki kupił rodzicom komode tylko ..
[quote name='dzasta']No no Beatka miała tych propozycji i zaproszeń na kawę i ciacho :D
Może i ja się wybiorę w Wasze rejony ;p[/QUOTE]
:cool3:
[quote name='Pegaza']A z zadnego nie skorzystala;)
no moze kiedys na wystawe przyjedziesz....[/QUOTE]
No właśnie :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Kuna jakis sobowtor moj lazil po Katowicach hihi..
ja tam ostatnio bylam ale w Castoramie..do Ikea moj mnie ciagnal ale mi sie nie chcialo..[/QUOTE]
No Ci mówię.. chyba gdzies Twoją fryzurę podpatrzyła :evil_lol:
[quote name='dysia-u']W Krakowie też fajna IKEA i Castorama, wpadnijcie[/QUOTE]
Hehe.. Castoramę to ja mam :eviltong: Wiem, że w Krakowie Ikea jest no ale się uparłam do tej w Katowicach ..
[quote name='karkakarka']Ikea jest przy trasie na łódź ale w Katowicach :)

Szkoda, że nie masz zdjęć :/

A w Katowicach chciałam być jako widz na wystawie - zorientować się - bo to międzynarodówka, ale chyba mnie nie będzie... a szkoda ;/[/QUOTE]
No to w Katowicach są dwie? :roll: Nic już nie kumam..

Jednak jutro wam coś dam :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karkakarka']Nie dwie... jedna :roll:

:multi::multi: będą zdjęcia :multi::multi:[/QUOTE]
Ja powinnam jechać obwodnicą normalnie na Łódź i tą obwodnicą (czy autostradą chyba) w ogóle się do Katowic nie wjeżdża a żeby dojechać do Ikei musiałam objechać pół miasta :roll:

No dobra.. dam już dziś ale tylko jedno :eviltong:
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/163/7079500a1f3aa828med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...