Jump to content
Dogomania

Dwa serduszka..Panna Jessi - Yorkowa księżniczka oraz Buffy - domowy postrach :D


tigrunia

Recommended Posts

  • Replies 13.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • tigrunia

    4442

  • Pegaza

    1351

  • Aga76

    1160

  • Kasia

    748

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='tigrunia']Dziękujemy binkaa :)
No to zabieraj sie do roboty :eviltong:[/quote]


Nie chce mi sie.. Ja bym tak chciała na gotowe przyjść:cool3: Rozkoszować się smakiem, a potem bez sprzątania tych brudnych garów sobie po prostu pójść.. Ale chęć na zapiekankę jest chyba większa, niż niechęć do robienia:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']binka no to zapraszam do mnie, jeszcze trochę zostało :)
Teraz jestem u siostry i robi jakieś brokuły w cieście francuskim ... Ciekawa jestem co to bedzie.
Jofka - jibka też smaczna .. mniam .. :)[/quote]

No to już idę:scared::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jofka']Witaj Tigrunia z rana!!! Miłego dnia w pracy!!! Przynies mi jakąś dobrą bułęczkę od siebie,bo na razie z samą herbatą...idę się jeszcze chyba położę,bo przesadziłam z tym rannym wstawaniem....brzuch mnie jakoś boli....:lol::lol:[/quote]
Ja dziś wyjątkowo jeszce spałam o tej godzinie :eviltong: Do pracy szlam dopiero na 10:30 - 14:30. A co do bułeczek Jofka to jakbyś nie wiedziała jutro jest Sw.Marcina i się je "Rogale Marcinki"! 20 tyś ich upiekli w mojej cukierni i tylko je się dziś sprzedawało! :) Mam jeszcze 8 w domu więc mozesz wpaść :)
[quote name='Kincia']Witam :multi:
No to bedzie wyzerka na obiad :D:D[/quote]

[quote name='binkaa']i jak? obiad się udał?:cool3:[/quote]

Obiad się udał - bardzo smaczny, ale stwierdziłam, ze więcej tego nie zrobię bo to bardzo, bardzo , ale to bardzo czasochłonne było!
[quote name='Jofka']Gdzie ta Tigrunia się podziała??[/quote]

No już jestem, jestem :))

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich w nioedzielny poranek :)
Zamierzam się z Jessi wybrać na jesienny spacerek więc może troche fotek będzie :)
Na wystawę jednak nie pojechałam :shake: Nie wpuszczają piesków więc niech się wypchają .. a rogoali mam pełno w swojej cukierni więc nie musze jeść poznanskich :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']upsss :oops:... Jessi juz sie ladnie nauczyla i nie robi w domku :multi: Ja jeszcze do sniadanka sie nie zabieram - TZ chipsy wcina:eviltong:[/quote]
[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]a mówiłaś, że TZ śpi z Jessi :evil_lol:
pozdrawiam i czekam na fotki :loveu:
[/COLOR][/FONT] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...